Doktorlar genelde aldatır mı

herseydonuyor

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2020
219
44
25
Eski erkek arkadasımda tıp okuyordu gözü dışardaydı.Bende tıp okuyorum yüksek ihtimal öyle biriyle evlenicem ama herkes aldatır diyor ve cok var aldatan,sizce bu dogru mu hastane ortamı öyle entrikalı mı ?yaşayanlar vardır illa.Hemsirelerle ilişkileri cok mu samimi oluyor

Eski erkek arkadasımda tıp okuyordu gözü dışardaydı.Bende tıp okuyorum yüksek ihtimal öyle biriyle evlenicem ama herkes aldatır diyor ve cok var aldatan,sizce bu dogru mu hastane ortamı öyle entrikalı mı ?yaşayanlar vardır illa.Hemsirelerle ilişkileri cok mu samimi oluyor

Meslekle ilgili değil karakterle ilgili bir durum bu.

Hastanede çalıştım, doktor değilim ama tüm doktorlar aldatmıyordu bildiğimiz kadarıyla 🤓

Aldatan çok duydum, aldatmayanıda (yakalanmayan belkide) duydum ama daha az. Ama yinede bu genellemeyi yapan olmak istemem. Aldatanları bir meslek grubuna indirgemek yanlış olur bence.

Sanki doğrular nitelikte bizim kiracı var yukarıda adam doktor aşağıda arabası var bu zamansız arabanın içine oturup saatlerce telefon konuşması yapıyor ve bu adam evli

Mayası aldatmaya yatkın olan ne iş yapsa aldatır. Doktorlarda böyle bir izlenim oluşmasının sebebi (sanırım) çok rağbet görüyor olmaları, bu durum aldatmak isteyenin işini kolaylaştırır. Yani aldatmaya yatkın olan o imkanı daha rahat bulur, nedense ilgi var üstlerinde çünkü.. Amma velakin aldatmayanda önüne kim gelirse gelsin aldatmaz, heralde yani galiba :KK64::KK48:

Son düzenleme:
Doktorlar aldatır
Avukatlar çapkındır
Mühendisler çok sadık olur
Öğretmenler aile babasıdır
Veterinerlerin gözü göz değil
Diş hekimleri cimridir
Memurlar şöyle böyledir
Askerler bilmemnedir
Polisler daha beterdir...

Sizce de saçma değil mi? İnsanlar mesleklerine göre karakter geliştirmezler.

X