Doktorun yüzde 100 erkek bebek demesi

enfali

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2016
360
151
Doktorum 13+6 da kesin yüzde 100 erkek bebek pipisi var dedi 30 saniye sürdü ultrasona bakması. Ozel hastane ve sanirim doktor deneyimli. Bu saatten sonra kız olma durumu olmaz değil mi? Daha fazla sasirmak istemiyorum cunku kiz hissediyorduk...
8C4FA9F1-ED81-406B-B923-B7EBE40654C4.png
8C4FA9F1-ED81-406B-B923-B7EBE40654C4.png

Benim kızıma yüzde yüz erkek dedi prof doktor.dogumda kiz doğurdum . Hayatımın şokunu yaşadık.erkek kıyafetleri giydi kizim uzun zaman

Doktorum 13+6 da kesin yüzde 100 erkek bebek pipisi var dedi 30 saniye sürdü ultrasona bakması. Ozel hastane ve sanirim doktor deneyimli. Bu saatten sonra kız olma durumu olmaz değil mi? Daha fazla sasirmak istemiyorum cunku kiz hissediyorduk...Eki Görüntüle 2743471 Eki Görüntüle 2743471
Maalesef onun garantisi yok zaten 15 haftada tamamlanıyor orası %90 felan demesi lazım yani
Benım arkadaşında 8 ay erkek denilip doğumda kızı olmuştu çünkü erkek diyen dr bı daha bakma gereği duymuyor nasılsa gördük cinsiyeti buydu diye bı daha bakmıyor

Doktorum 13+6 da kesin yüzde 100 erkek bebek pipisi var dedi 30 saniye sürdü ultrasona bakması. Ozel hastane ve sanirim doktor deneyimli. Bu saatten sonra kız olma durumu olmaz değil mi? Daha fazla sasirmak istemiyorum cunku kiz hissediyorduk...Eki Görüntüle 2743471 Eki Görüntüle 2743471
Bu arada hangi hastane hangi de merak ettim özelden yazabılır mısınız yakınsa bende bı giderim cinsiyet oğrenemedım hala ne özel ne devlet 🤣

16. Haftadan sonra daha kesin oluyor diye biliyorum. Bir arkadaşıma 13. Haftada erkek dendi ve birkaç hafta sonra kız olduğu ortaya çıktı. Doktorun tecrübesini bilemem ama çoğu doktor zaten bu sebepten ileriyi bekliyor bu yorumları yapmak için.

9 ay boyunca nasil anlasilmaz ayrintili ultrasona girmediniz mi ? Bu zamanda nasil oluyor bu hata
Ayrintilida söyledi zaten . Cevremde de çok duyuyorum bu ara cinsiyet yanilmasini. Ben bir daha doğursam 3 doktor gezerim sanirim. Sonra bir daha cinsiyet üzerine konuşmamistik . Tmm erkek dedik öyle kalmisti

X