Doktorun yuzde 100 erkek bebek demesi

enfali

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2016
360
139
Doktorum 13+6 da kesin yüzde 100 erkek bebek pipisi var dedi 30 saniye sürdü ultrasona bakması. Ozel hastane ve sanirim doktor deneyimli. Bu saatten sonra kız olma durumu olmaz değil mi? Daha fazla sasirmak istemiyorum cunku kiz hissediyorduk...

Eklentiler

• 207F9D8D-A28B-4B9D-9692-4CB72CA62ACC.png
    207F9D8D-A28B-4B9D-9692-4CB72CA62ACC.png
    667,5 KB · Görüntüleme: 210

Ysnlyl

C🎈
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2020
500
490
Bizimde 13. haftada belli oldu erkek olduğu ve erkek doğdu 😂 Değişmez sanırım bende gördüm pipisini yukardaki fotoğrafta :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 190 gün geçti.

Selinby61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2019
3.181
1.754
Doktorum 13+6 da kesin yüzde 100 erkek bebek pipisi var dedi 30 saniye sürdü ultrasona bakması. Ozel hastane ve sanirim doktor deneyimli. Bu saatten sonra kız olma durumu olmaz değil mi? Daha fazla sasirmak istemiyorum cunku kiz hissediyorduk...
Bana keseyi gördüğünde oğluş geliyor dedi. Bende kiz hisediyodum güya 😊😊 2 gun oncede kesinlesti yuzde 95erkek dedi. 16.haftamdayim. Tam gostermedi o yuzden 95 dedim ama degismez dedi. Saglikla gelsinlerde. Sanirim erkek senesi cok erkek bebegi olan veya erkek bekleyen var 😊

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-05-2021

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 42 gün kaldı.

Eğer bebeğiniz bugün doğarsa sadece rahminizden dış dünyaya etkin bir geçiş yapabilir durumda olmayacak aynı zamanda hastalıklara karşı direnç gösterebilecektir. Bugün hamileliğinizin 8. ayı bitiyor. Hamilelik sürecinizde son düzlüğe girdiniz. Bol miktarda su içmeniz, ödem ve şişliklere karşı size yararlı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

enfali

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2016
360
139
Ultrasona bakar bakmaz cinsiyeti söyledi 13. hafta erken mi diye merak ediyordum yüzde 100 demesi için

Oydar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2018
2.681
9.011
Ben de 13.haftada öğrendim yüzde 100 erkek dedi. Erkek bebek erken belli olur diye biliyorum. Ultrason görüntüsü hislerinizden daha güvenilirdir diye düşünüyorum

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 65 gün geçti.

Selinby61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2019
3.181
1.754
Ultrasona bakar bakmaz cinsiyeti söyledi 13. hafta erken mi diye merak ediyordum yüzde 100 demesi için
Tipta yuzde yuz diye bisey yoktur soyleyemez ki illaki yanilma payi birakirlar

Eğer bebeğiniz bugün doğarsa sadece rahminizden dış dünyaya etkin bir geçiş yapabilir durumda olmayacak aynı zamanda hastalıklara karşı direnç gösterebilecektir. Bugün hamileliğinizin 8. ayı bitiyor. Hamilelik sürecinizde son düzlüğe girdiniz. Bol miktarda su içmeniz, ödem ve şişliklere karşı size yararlı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

HuMerTurk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2020
5.993
11.796
Hiç bırakmadı bir ay daha gelmene gerek yok cinsiyeti de belli dedi
İçime hep kız doğardı. 13. Haftamda doktorum cinsiyetimiz erkek dedi. Ve Rabbime bin şükür sağlıklı bir oğluşum var.
RABBİM isteyen ve bekleyen herkese nasip etsin.. 🤲🤲

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :83 Kg. Şimdiki Kilom :76 Kg.

Selinby61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2019
3.181
1.754
Hiç bırakmadı bir ay daha gelmene gerek yok cinsiyeti de belli dedi
Oyle dediyse oyledir. Cinsiyeti iyi usg cihazlariyla erken haftalarda tespit edebiliyorlar artik. Doktor da deneyimliyse benim gbi taaa basindan ogrenebiliyosun tabi 4.haftadaki tahmindi sadece hocada yanilma payi birakmisti ama neticede bildi. Riskli bir durum yoksa gebelik takibi ayda bir yapiliyor zaten.dogum zamani daha sık gidiyosun o ayri. Yuzde yuz demis neden ikna olamadin ki

SeseSesilia

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2020
657
415
24
Erkek canım pipisi yukarı doğru 😁 bizimkini 10. Haftada söylemişti doktor ve hâlâ aynı🥰 özel hastanedeki aletler biraz daha iyi oluyor o yüzden net görüntüleyebiliyorlsr

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-05-2021

Bebeğimi kucağıma almama 43 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin tırnakları parmak uçlarına ulaştı. Tırnakları küçük olsalarda hala düşük kas kontolleri sebebiyle bebekler kendilerini çizebilirler. Özellikle yataktan kalkarken posizyonunuzu yavaş ve özenli değiştirin. Düzenli yemek yiyerek kan şekerinizin çok düşük olmadığından emin olun. İyi havalandırılmış alanlarda bulunarak vücut ısınızın uygun kalmasını sağlayın.

Mavibeyaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2017
64
42
Bana keseyi gördüğünde oğluş geliyor dedi. Bende kiz hisediyodum güya 😊😊 2 gun oncede kesinlesti yuzde 95erkek dedi. 16.haftamdayim. Tam gostermedi o yuzden 95 dedim ama degismez dedi. Saglikla gelsinlerde. Sanirim erkek senesi cok erkek bebegi olan veya erkek bekleyen var 😊
İlk defa bir doktorun keseye bakarak cinsiyet tahmini yaptığını duydum :). Burada keseden tahminler yapılıyor ama doktorlar söylemiyorlar. Sizin ilk ultrason fotonuz varsa atar mısınız? Merak ettim doğrusu keseyi, tahmin direk doktordan olunca😊

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-08-2021

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 117 gün kaldı.

Bu ay boyunca bebeğinizin cilt görünümünde değişiklikler olacaktır. Şu anda bebeğinizin cildi kırışmış durumda. Bebeğinizde daha fazla yağ biriktikce ve daha fazla kas geliştikce bebeğiniz daha yumuşak hatlı gözükmeye başlayacaktır. Hamilelikte bulanık görme ve kanama tehlike işaretidir. Bu durumlarda hemen doktorunuza başvurmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Selinby61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2019
3.181
1.754
İlk defa bir doktorun keseye bakarak cinsiyet tahmini yaptığını duydum :). Burada keseden tahminler yapılıyor ama doktorlar söylemiyorlar. Sizin ilk ultrason fotonuz varsa atar mısınız? Merak ettim doğrusu keseyi, tahmin direk doktordan olunca😊
Daha onceki iki dusugumdede tahminlerini soylemisti. Hemsiresine sormustum. Hocanin kendince bi yontemi var kesenin sekline gore tabi kesinligi yok demisti. Benim hosuma gitmisti bastan doktorumdan bi tahmin duymak. Neticede o da insan yanilma payinada hazirdim. Resim aticam simdi

Selinby61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2019
3.181
1.754
.

Eklentiler

• 16086613103541290902306.jpg
    16086613103541290902306.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 142

Mavibeyaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2017
64
42
Daha onceki iki dusugumdede tahminlerini soylemisti. Hemsiresine sormustum. Hocanin kendince bi yontemi var kesenin sekline gore tabi kesinligi yok demisti. Benim hosuma gitmisti bastan doktorumdan bi tahmin duymak. Neticede o da insan yanilma payinada hazirdim. Resim aticam simdi
Katılıyorum, doktordan erken tahmin duymak güzel tabi. benim kesemin şekli de sizinkine benziyor. Bakalım bende de tutacak mı😊.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-08-2021

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 117 gün kaldı.

Bu ay boyunca bebeğinizin cilt görünümünde değişiklikler olacaktır. Şu anda bebeğinizin cildi kırışmış durumda. Bebeğinizde daha fazla yağ biriktikce ve daha fazla kas geliştikce bebeğiniz daha yumuşak hatlı gözükmeye başlayacaktır. Hamilelikte bulanık görme ve kanama tehlike işaretidir. Bu durumlarda hemen doktorunuza başvurmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Deryakckn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2019
1.337
1.048
37
Bence kız olma ihtimali var çıkıntısı dik değil poposu ile paralel duruyor 😊

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-06-2021

Bebeğimi kucağıma almama 48 gün kaldı.

Bebeğiniz bu hafta içinde yaklaşık 10-15 mm. uzayacak. Bebeğiniz bugünden itibaren yaşamaya uyum sağlayacak gerekli olgunluğa ulaşmış durumda. Bu doğmak için doğum gününü bekleyemeyecek sabırsız bebekler için güven verici bir haberdir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 30-32 cm aralığında ve ağırlığı yaklaşık 1900-2100 gr aralığında.