Doğal Saç Bakım Kürleri Dokulmesin saçlar💇‍♀️

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
Ben hasimato troid hastasıyım maalesef bunun belirisi saç dökülmesi öncelikle kan tahlili yaptirin anti tpo degeriniz yüksek ise ilaç kullanmalısınız ondan sonra diğer bakım onarım ürünleri kullanılmalı

Yok valla sarımsaklı şampuanlar yağlar ballar neler yaptım yine de tutam tutam elime geliyor hele Doğumdan sonra iyice coştular. Sıfıra vurdurcam yakında az kaldı 🤨

Tirodlerim normal ama bahsettgnz deger ne tam bilmiorum
Troide bağlı alt değerler troid bugün endokrin druna gittim TSH 2.7 çıktı bu degere göre TSH iyi troidde sorun yok ama öyle değil anti tpo 40 olması gereken 487 çıktı TSH a bakılması tek başına troid için yeterli değil bunu ben yıllar sana bir tüp bebek Dr sayesinde öğrendiğim

Arkadaşlar dışardan ne yaparsanız yapın içerden kendini guzelce beslemeniz gerekiyor. Kaliteli Kolajen hapları kullanın veya ilik suyu tüketin. Beslenme düzeninizi değiştirin. Sekerden uzak durun 1 hafta detox yapın sebze meyveli (mutlaka ispanak olsun içinde demir acısından önemli) Kinoa chia tohumu yulaf(unu kepeği kendisi her hali) maş fasulyesi ve bolca doğal c vitamini tüketin. Ben uzun zamandir böyle besleniyorum ve dokulmem çok azaldı.🤗

X