dolabım parfüm koksun istiyorum...

hepmutsuzum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2007
15
0
arkadaşlar,dolabımın içi mis gibi parfüm koksun istiyorum sizce ne yapabilirim,yorumlarınızı bekliyorum..

Canım ben de forumda başka bi topikte okumuştum yumoşun kumaş ve elbise spreyi çok kalıcıymış.Zarar da vermiyomuş elbiselere.Ben de alıcam.

a.sa.scanım glade in jelleri var benkullanıyorum.dolabımı açtığımda mis gibi lavanta kokusu yayılıyo odama . şiddetle tavsiye ediyorum

CANIM NAFTALİN KOKUSUNU SEVERSEN EĞER BEN DOLAPLARIMA NAFTALİN KOYUYORUM ÇOK GÜZEL KOKUYO jeyyar

yumoşun spreyini kullanıyorum ben sıkıyorum dolaba kapağını kapatıyorum iki gün idare ediyor bir de su renkli kokulu naftalinimsi seyler var ya onlardan koy çekmecene ama 10-15 tanesinin bir arada durması gerekiyor kokması için

boş sprey şişesinin içine makinam için kullandığım yumuşatıcımı su ile karıştırıp evimde dahil olmak üzere dolaplarımın içinede sıkıyorum..memnunumhihoyyyt

denenmiş onaylanmışsa bende yapıyım lavanta keseleri yapıp koydum fayda etmedi parfüm şişesi koydum oda olmadı yumuşatıcı kokusunu seviyorum bu sefer işe yarar o zaman ::):):):):

bende kucuk kapakların ıcıne yumusatıcı koydum oylece dolabın rafına bıraktım.azda olsa kapıyı acınca kokuyor.

X