Dolgun dudaklar icin

deryacox

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.039
0
39
birazcık balı ve birkaç damla zeytinyağını iyice karıştırdıktan sonra , dudaklarımıza diş fırçası ile uyguluyoruz. bir hafta boyunca uyguladiktan sonra degisimi farkedeceksiniz:sm_cool::sm_cool:

ginka

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2007
371
4
35
ben kalıcı olduğunu sanmıyorum ben denedim bi kes ya sonuç olarak balda yağda yarıyo pürüssüs yapıyo

gkje

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2010
35
0
ben diş fırçasıyla fırçalıyorum sürekli işede yarıyor bence denemelısınız ayrıca vicks te suruyorum :KK70: geçici olsada bi kaç saat dolgun dudaklarla gezebılıyorum tabı tek kotu tarafı mentol kokması dudaklarımın

Rumeysaa

BLACK PEARL
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2009
1.893
4
ben diş fırçasıyla fırçalıyorum sürekli işede yarıyor bence denemelısınız ayrıca vicks te suruyorum :KK70: geçici olsada bi kaç saat dolgun dudaklarla gezebılıyorum tabı tek kotu tarafı mentol kokması dudaklarımın

o zaman vicks yerine vazelin sür :KK70: hem de gül gül kokarsın :) (zaten vizksin içinde de vazelin var)

sunbeammm

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2011
30
1
Zeytinyağı bütün kozmetiklerden üstün birşey yalnız dudaklarda dikkatli kullanmak lazım taşırmadan kıl köklerini çok güçlendiriyor, kıl problemi olmayanlar kırışıklıkları için bile kullanabilir.