Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim Dolunay Boğa burcunda /Terazi Burcu

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.857
29.762
60
Sevgili Teraziler Salı gününü, saat 15:06 Boğa burcunda oluşacak Dolunay etkisinde karşılıyoruz. İş ortağımız veya partnerimizle ilgili meselelerde güven ve istikrarı bir hayli önemseyeceğiz. Yararlı olanı, kazanç getirici ve huzur verici beraberliği tercih ediyoruz. Derinlikli düşündüğümüzde sadakatin, parasal anlamda rahat etmenin önemi büyük. Bu bakış açısı her ne kadar maddiyatçılık gibi dursa da, geleceğimizi düşünmemiz gerektiğinin de farkındayız. Dolunayın yöneticisi Venüs-Başak burcunda ilerlediğinden, içten içe bizi rahatsız eden ilişki sorunları nedeniyle canımız biraz sıkkın olabilir. Chiron ile karşıtlık, şu mükemmel değil, bu tuhaf, hayatım karışık, işler ters gidiyor, beni kimse anlamıyor diye söylenirsiniz. Peki, ne yapalım ki, biraz ferahlayalım. Öncelikle şunu söylemeliyim ki, eğer içinizden gelmiyorsa hiç kimseye ağam paşam demek zorunda değilsiniz. Ayrıca hiçbir şey mükemmel olmak zorunda değil, onu da bilesiniz. Neptün ile karşıtlık, hem başkalarıyla olan münasebetimiz hem de düzenlenmesi gereken bazı meseleler üzerinde sakince düşünmeyi sağlıyor. Ancak bu sakinlik, içinde bulunduğumuz durum ve ruh haline göre değişecektir tabii ki.
mynet.com

Bu ara var ustumde bir negatif dusunce halleri anlamadim gitti gecicidir umarim

X