Dostinex ve yumurtlama zamanı şiddetli kasık ağrısı

aleynnss

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2021
40
17
26
Arkadaşlar merhaba. 3-4 aydır çocuk düşünüyoruz. Korunmadık fakat gebelik oluşmadı. Geçen ay hormon testi yaptırdım prolaktinim yüksek çıktı ve doktor dostinex ( pazartesi cuma yarım yarım 8 Li tablet ) verdi. Fakat tam yumurtlama günümde sabah ezanına doğru kasıklarımda ve alt karnımda feci bir sancı oldu. Cenin pozisyonunda kaldım ayaklarımı bile uzatamadım. Eşim iş dolayısıyla istanbuldaydı ambulans çağırayım dedi ama benim yürümeyi bırakın ayakta duracak halim yoktu. Biraz sancıyı çektikten sonra şerbet yaptı eşim , biraz rahatladım ve uyuya kalmışım. O gün içerisinde de peçeteye leke şeklinde kan geldi ama 1 damladan bile az. Ne olduğunu anlayamadım bu ilacı kullanıp kasık ağrısı çeken var mı ? Yorumlarınızı bekliyorum.

Bunu yazdığımda hamile kalmadım. Yan etkisiydi herhalde. Şimdi 6 haftalık hamileyim. Bu arada şunu belirteyim hiç belirtim yoktu hamileliğimi öğrendiğimde🙃

Bunu yazdığımda hamile kalmadım. Yan etkisiydi herhalde. Şimdi 6 haftalık hamileyim. Bu arada şunu belirteyim hiç belirtim yoktu hamileliğimi öğrendiğimde🙃
Öncelikle bebeğiniz hayırlı olsun Allah bağışlasın. Rabbim bizlerede nasip etsin. Prolaktin değeriniz kaç iken hamile kaldınız? Dostinex kullanırken gebelikten korundunuz mu? Ve hamileliğiniz de herhangi bir problem yaşadınız mı? Bu cevaplar benim için çok önemli cevaplarsanız çok mutlu olurum.

Öncelikle bebeğiniz hayırlı olsun Allah bağışlasın. Rabbim bizlerede nasip etsin. Prolaktin değeriniz kaç iken hamile kaldınız? Dostinex kullanırken gebelikten korundunuz mu? Ve hamileliğiniz de herhangi bir problem yaşadınız mı? Bu cevaplar benim için çok önemli cevaplarsanız çok mutlu olurum.
Bende dostinex kullanırken hamile kalmıştım . Çok şükür bi sıkıntı olmadı öğrendiğimde bıraktım ilacı .

Bende dostinex kullanırken hamile kalmıştım . Çok şükür bi sıkıntı olmadı öğrendiğimde bıraktım ilacı .
Sizinde bebeğiniz hayırlı olsun Allah bağışlasın bizede nasip etsin inşallah. Siz hamile kaldığınızda prolaktin değeriniz kaçtı ve beyninizde adenom var mı?

Sizinde bebeğiniz hayırlı olsun Allah bağışlasın bizede nasip etsin inşallah. Siz hamile kaldığınızda prolaktin değeriniz kaçtı ve beyninizde adenom var mı?
Doktora gittiğimde 54 ilken ilaca başladım . Ama hamile kaldığımda kaçtı bilmiyorum çünkü ikinci tahlili yaptırmadan hamile kaldım . Kaça düşmüş bakmadık . hayır beynimde yoktu .

Doktora gittiğimde 54 ilken ilaca başladım . Ama hamile kaldığımda kaçtı bilmiyorum çünkü ikinci tahlili yaptırmadan hamile kaldım . Kaça düşmüş bakmadık . hayır beynimde yoktu .
Anladım. İnşallah banada nasip olur. Daha önce bu rahatsızlık yokkende bebek denemedik hep korunduk bi süre düşünmediğimiz için. Bilmiyorum ne yapacağımı çok endişeliyim 😞

Anladım. İnşallah banada nasip olur. Daha önce bu rahatsızlık yokkende bebek denemedik hep korunduk bi süre düşünmediğimiz için. Bilmiyorum ne yapacağımı çok endişeliyim 😞
Inşallah Rabbim nasip etsin sizin değer kaç

Doktorlar farklı şeyler söylüyor. Beyin doktorum korunman gerekiyor diyor. Jinekolog ise korunmana gerek yok gebelik düşünebilirsin diyor. Bende arada
İçtiğiniz ilaçtan dolayı mi korun diyor doktorunuz. Dostinex mi kullaniyosunuz

Evet dostinex kullanıyorum. İçtiğim ilaçtan dolayı korunun diyor
Anladım . Ben hamile kaldığımda doktorum sıkıntı olmaz demişti . Olmadı da şükür . düştüğü gibi hamile kaldım zaten . Ama tabi her doktorun dediği farklı sıkıntı da olabilirdi belki de

Anladım . Ben hamile kaldığımda doktorum sıkıntı olmaz demişti . Olmadı da şükür . düştüğü gibi hamile kaldım zaten . Ama tabi her doktorun dediği farklı sıkıntı da olabilirdi belki de
Son bir sorum daha olacak sizide bunalttım ama hakkınızı helal edin. Düştüğü gibi hamile kaldım zaten demişsiniz ya düştüğünü nasıl anladınız tahlil falan mı yaptırdınız?

Son bir sorum daha olacak sizide bunalttım ama hakkınızı helal edin. Düştüğü gibi hamile kaldım zaten demişsiniz ya düştüğünü nasıl anladınız tahlil falan mı yaptırdınız?
Yok canım yaptırmadım. Doktor prolaktin hormonu yüksekken hamile kalman zor demişti. Hamile kalınca da demek ki düşmüş gibi bi şey soylemisti

Sanırım eski bir konu.Gebeliğiniz hayırlı olsun .Bende dostınex kullanıyorum ve yumurtlama döneminde reglı olana kadar cok agrım oluyor hatta vajınamda arasıra zonklama hissi ve bacagımda agrı oluyor.Dostınex kullanırkenmi hamıle kaldınız sorun olmadı dimi ilaç kullanırken hamile kalmak?Hamıleyken esktra tedavı uygulandımı

X