Doum sonras sa boyatan varm??

minikpatik

yerim ben seni
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2008
278
2
arkadaşlar artık bakıma ihtiyacımız var kırkımızda çıkıyor ben bu hafta sonu boyatmayı düşünüyorum bir sakıncası yokmuş emzirmeye babasına bırakıcam oğlumuda biraz sıkıntılı olcak ama ne yapalım. siz ne yaptınız düşünüyomusunuz?

bızım 40 ımız cıktı bende bu hafta sonu boyatacam kuaforumde yakın bebegı emzırıp baba annesıne bırakacam zaten zar zor bekledım 10 ay artık bakım zamanı:) sabırsızlanıyorum valla

ben organik boya ile boyadım diğer kimyasal boyaları önermiyorlar amonyak içeriyor diye naturel colors marka aldım we boyadım kuaförler organik die pahalıya apıyorlar ben kutusunu 13 ytl ye aldım kısacık saçıma 70-80 ytl dediler

Son düzenleme:
ben dün röfle yaptırdım
aslında hamilelikte saç boyama konusunda bir sürü farklı görüş var ama genel olarak ilk 3 ay hariç boyatılabilir deniyor (ilk 3 ayda da boyatmanın zararsız olduğunu söyleyen dr lar var ama nolur nolmaz), ama yine de ben dahil çoğu kadın riske girmemek için hamilelikte saçını boyatmıyor.. doğum sonrası için zaten sorun değil boyatabilirsin..
benim kızı da yanımda götürdüm arabasına koydum kuaför salonuna bayıldı, en sevdiği şey düşünsenize fön makinası sesi :roflol: kendinden geçti uyudu valla.. ben bunu hergün oraya mı götürsem :roflol:
organik boyaların normal boyadan bir farkı yokmuş çünkü onda da oksidan kullanılıyor

doğumdan sonra bende hemen yaptırmayı düşünüyorum.40 gün bile dayanamam kanımca..

ben 40 gunumun dolmasına 2-3 gun vardı röflemı yaptırıdım paşa paşa..iyi bile dayandım..

organik boyanın farkı amonyak olmaması önemlisi
bende gittim röfle yaptırdım ama diplere değdirmeden ne olur ne olmaz sornuçta kana karışıyor

Ben boyadım saçım bişi olmadı önemli olan bebeğin koku alıp etkilenmemesi boyucaksan bebeği eşin farklı oda da baksın duş alıp çıktıktan sonra emzirirsin

X