Doum yapan ikiz ve z Anneleri :))

hamilelik hissine hayranım... rabbimin kadınlara verdiği çok güzel bir duygu.... ne kadar güzel yaratmış... ne güzel bir duygu tattırmış bize.... iyikide bize vermiş bu duyguyu........ bu neden hep kendimi bana özel hissettirir. allahım bu tadı isteyen her kadına tattırsın.

canım hımary tahmını 35 . hafta cok bekleyemem gıbı üçüzler nadır buluyo 36 yı ınş hayırla gelsunler................ve sunu solım ınsan doğsun ıstıyo doğdultan sonra ıse kayranın dedığı gıbı tadını cıkarmak lazım her anlarının..........ben üç sene sonr oğluma kavuşmuştum ınsan sankı yıne olur dıyo ama olmayabılılıyo o yuzden her anın tadını cıkarmak gerek ama yeterkı saglıklı olsunlar rabbım hastalık vermesın cok zor............şimdide hep tedırgınlık var ınş doğsunlarda ...............rabbım hepımıze kolaylık versın gıuzellık versın ınşşşşşşşşşşşşşşşşşşş..............yoksa zaman gecıyo gececekde.............ama bı gelseler daha rahatlıcaz ınşşşşşşşşşşşş.............ınsan kayıplar yasayınca bıde bole hıssedıyo yoksa hersey guzelse her anın tadını cıkarmak en guzelı rabbım evlatrla ımtıhan etmesın

hamilelik hissine hayranım... rabbimin kadınlara verdiği çok güzel bir duygu.... ne kadar güzel yaratmış... ne güzel bir duygu tattırmış bize.... iyikide bize vermiş bu duyguyu........ bu neden hep kendimi bana özel hissettirir. allahım bu tadı isteyen her kadına tattırsın.

kessinlikle katılıyoruummm,belki bir dah yaşar,belki de yaşayamayız,keyfini çıkarmak lazım,
bu yüzden hep topiklerde iyiyim deyin iyi olun,her anınızın her alıverişinizin,her planınızın keyfine varın diye tavsiye ettimmyerimseniben

tamam dırımcım o zaman benim 36. hafta bitimim 21 kasıma geliyor... yani 21.11.2009

yaaaaaaa ama baslık yanlış olmuş kız dırım doğum yapan demışsın yapaacak olmalıydı okuyunca ben baska bışey zannettım..................ama bole ıyıu olmuş herkes bırarada...............mıucukssssssss

aynen öyle hymarry cim...şu mide bulantılarını bile özler...midesi bulanını kıskanır olursun..... halbuki ne zordur.... seninde deiğin gibi hamileliğin hiç bir döneminde şikayetçi olmamalı bencede .... kusulacak-ağrılar olacak--kilo alınacak--- uykusuz kalnacak... belli bir yaştan sonra olsun desende olmaz...

yaaaaaaa ama baslık yanlış olmuş kız dırım doğum yapan demışsın yapaacak olmalıydı okuyunca ben baska bışey zannettım..................ama bole ıyıu olmuş herkes bırarada...............mıucukssssssss

böle demek istedim çünki doğrunca karşınına yazacam doğumlar baslayacak

ınş canım rabbım sıralı bışekılde guzel rahat doğumlar nasıp etsın bızlere........................amınnnnnnnnnnnnnnnnnnn............................tekabbel mınna ya ılahı..............

dirim kuşummm benim 28 eylüldeki kontrolümde belli olur sanırım. ama şimdilik tahminen 17 kasım gibi..
ayyy isimleride yazılmış bebişlerimizin. allahım nazarlardan saklasınopuyorumnanaktan:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

aşkolsun nan froma giremiyoz diye adımız anılmıyo :mymeka: insan der hymarr den sonra angelinki küstüm işte :dilcikar: şaka şaka bizimkide bu persembe belli olur inş.. artık ama en 35.ci haftayı baz alıyorum buna görede 30 eylül inş......

kesin sonuçlar gelsinnnn tarihleri atarımm

angelbaby kız erkek cinsiyetini söyle ve isimleri

ayyyyyyyyy cok heyecanlı olucak ınş............doğuranlar sırayla ve resımlerı bebışlerın...........ınş rabbım cumlemızı sevındırsın kızlar............bak dırım senınkıler abı olucaklar artık sakın bızımkılerı dovmesınler..............hımmmmm saclarınıda cekmesınler erkek cocukları sac cekmeye bayılır........hem da dur sen bu gunler senın en ıyı gunlerın.....................ınş kızlar guzel gunler yakındır ınşşşşşşşşşş

sanırım en güzel günler hamilelik günleri oluyor muallimim
çünkü sen de doğduktan sonraki şu yoğun zamanlar için bile bunlar en güzel günlerin dedğine göre.........kaydirigubbakcemile3

bebeklerın ılk yılı daha doğrusu yuryyene dek ıyı guzel...........ay ama yuruyup heryerı karıstırmaya baslayınca bır an ıoturamıyosun kımse ıstemez oluyo sızı o anlamda dedım yoksa her anları omre bedel.....................her yerı kurcalıyolar kepce kjasık tencereye bayılıyolar..............benım oğlum ne bulursa balkondan atardı baktım kasık yok tencere yok ay bı bakardım asagıda .................yandı dırım tabı bu durumda sız ıkıkez ben üç kez yanmış olcemmmmmm heralde...............saglıkla gelsınler ınş bı sekılde gecıyoo gunler..................opuyorumnanaktan

bebeklerın ılk yılı daha doğrusu yuryyene dek ıyı guzel...........ay ama yuruyup heryerı karıstırmaya baslayınca bır an ıoturamıyosun kımse ıstemez oluyo sızı o anlamda dedım yoksa her anları omre bedel.....................her yerı kurcalıyolar kepce kjasık tencereye bayılıyolar..............benım oğlum ne bulursa balkondan atardı baktım kasık yok tencere yok ay bı bakardım asagıda .................yandı dırım tabı bu durumda sız ıkıkez ben üç kez yanmış olcemmmmmm heralde...............saglıkla gelsınler ınş bı sekılde gecıyoo gunler..................opuyorumnanaktan

ya o 1.5-2 yaşına denk gelen bir dönemde herşeyleri aşağı atmları meşhurmuş gerçektenkaydirigubbakcemile3
ne düşünerek yapıyoırlar acaba,
bri de herkesten duydum gerçtekn oyuncak moyuncak bırakıp mutfak dolaplarındaki tancere tava kalık olayına girişmeleri de çok komikkaydirigubbakcemile3
şimdi ik üç tane de biri bir yerde biri bir yerde sessiz kaldı mı kork nerde neyle uğraşıyorlar diye,arada bulasın dolapta mı,tuvalette mi aaayyyykaydirigubbakcemile3

valla uslu olurlarsa 3 de olsa korkma.... ama haşarı olursa varya vay haline....benim kızım sabah biz uyurken kalkardı... ve öyle sessiz kalkardıki.... ilk işi ya mutfak ya banyo olurdu... bir sabah koridorda wc kağıdı yığını buldum benim boyuma gelmişti... içinde görünmüyordu kızım...bir gecede tıkırtıyla uyandık...mutfağın çekmecelerini merdiven yapmış bardak indiriyordu lavaboya yıkıyacakmış..... zifiri karanlıkta hiç korkmazdı...... kaç kere saklandı evde bulamadım ağladım.....

valla uslu olurlarsa 3 de olsa korkma.... ama haşarı olursa varya vay haline....benim kızım sabah biz uyurken kalkardı... ve öyle sessiz kalkardıki.... ilk işi ya mutfak ya banyo olurdu... bir sabah koridorda wc kağıdı yığını buldum benim boyuma gelmişti... içinde görünmüyordu kızım...bir gecede tıkırtıyla uyandık...mutfağın çekmecelerini merdiven yapmış bardak indiriyordu lavaboya yıkıyacakmış..... zifiri karanlıkta hiç korkmazdı...... kaç kere saklandı evde bulamadım ağladım.....

akannehir delikafadulden :roflol: :roflol: :roflol:
çok komik yaaa,ne akıl ama bakarmısınnn :1rolleyes:

valla ben bu cadıyı zor büyüttüm....camları açabiliyordu.... 8. kattaydık...bütün camlarımızda kilit vardıı...cezaevi gibi..... balkona çıkar boyu bakmaya yetmezdi.... bezini çıkarır fırlatırdı aşağı...çarşıda otururduk..kapıcı kaç kere geldi bezle....

valla ben bu cadıyı zor büyüttüm....camları açabiliyordu.... 8. kattaydık...bütün camlarımızda kilit vardıı...cezaevi gibi..... balkona çıkar boyu bakmaya yetmezdi.... bezini çıkarır fırlatırdı aşağı...çarşıda otururduk..kapıcı kaç kere geldi bezle....

akannehir ay innamıyorum yaaa,tam çılgınmış bu kızz,şimdi nasıl peki?

aynen devam .....popo üzerine oturamaz hiç.... koltuğun dayanma yerinin üstüne amuda kalkıp çizgi film izliyor...... enteresan olanı farkında olmadan yapıyo..... sonrada güm diye bir ses.... bir yeri kanasa bile gidip yıkar fırça yemeyim diye..... çocuk hareket etmeden muzurluk yapmadan duramıyor......

X