Dövme DÖVME SİLDİRMEK İSTEYENLERİN Önerileri, Soru ve Cevapları

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

LadyEvil

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2011
14.227
111
Burası dövme sildirmek isteyenlerin ve dövmesini sildirenlerin öneri,soru ve paylaşım konusu olsun arkadaşlar
Ayrı ayrı birçok konu açmak yerine buradan paylaşıma devam edelim sorusu olanlar da burada tecrubelerden faydalansın
Güzel paylaşımlar dilerim :KK71:

merhabalar ben yeni üyeyim.2 3 yıldır lazer yaptırıyorum dövmelerime önce başladıklarım çıktı ama karartılar ve kabarıklık kaldı.tca yı duydum ve araştırdım.lazer kadar derine inmediği için yüzeysel soyma yapıyor ve doğru kullanımda işe yarayabilir.deneyenler varsa paylaşmaları güzel olur.skin renu 30luk almayı düşünüyorum şuan.daha yüksek dozu tehlikeli.doktorum bana zamanla geçer dedi ama geçcek gibi gelmiyo :S

Benim sağ bileğimde dövmem var ailemden habersiz yaptım yaptıralı 1 sene oldu ve üstünden rengi tutmadığı için 3-4 kez geçtittirdim şuan sildirmek istiyorum. Yardımcı olur musunuz?Kibrit kutusu büyüklüğünde ne kadara sildirilir ? Nerde yaptırabilirim ? Tamamen çıkar mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

ben lazerle dövmemi sildiriyorum çok acılı ve zor bir süreç... ilk seansı 35 gün önce yaptırdım. üç gün önce ikinci seansı yaptırdım dövmemin ilk hali ve ikinci seans sonrası resimleri koyuyorum fikriniz olsun diye. dövme yaptırmadan önce çok iyi düşünün kurtulmak bğyğk paralar ve büyük acılar getiriyor. 5 seansta çıkar dedi doktor ama benim pek ümidim yok :KK43:....

Eklentiler

• $DSC00650.JPG
    $DSC00650.JPG
    83,8 KB · Görüntüleme: 1.633
  • $Þiþli-201..r.jpg
    $Þiþli-201..r.jpg
    104,5 KB · Görüntüleme: 2.099
  • $Þiþli-201..mn.jpg
    $Þiþli-201..mn.jpg
    113,2 KB · Görüntüleme: 1.839
kızlar hiç tamamen dövmemden kurtulum diyen kişi yok mu?
bakın mesela hadisenin kolunda bir dövme vardı onu sildirdiğini sölemişti ve hiç iz yoktu yani yapan yapıyor demekki
lütfen bu konua bilgisi olan varsa paylaşsın

Böyle bir konu başlığı açıldığı için çok mutluyumm.Benim bileğimde küçük bir dövmem var, 4 seans lazer yaptırdım. Seansına 150 tl verdim.Dövmemim rengi açıldı sadece.Doktor 4 seansta biter demişti halbuki.Evde birkaç kez TCA yaptım ama pek bir yararı olduğunu söyleyemiyeceğim. Ben bu dövmeden nasıl kurtulacağım bilmiyorum. Kesin çözüm bulanlar lütfen buraya yazın.

Böyle bir konu başlığı açıldığı için çok mutluyumm.Benim bileğimde küçük bir dövmem var, 4 seans lazer yaptırdım. Seansına 150 tl verdim.Dövmemim rengi açıldı sadece.Doktor 4 seansta biter demişti halbuki.Evde birkaç kez TCA yaptım ama pek bir yararı olduğunu söyleyemiyeceğim. Ben bu dövmeden nasıl kurtulacağım bilmiyorum. Kesin çözüm bulanlar lütfen buraya yazın.

canım mümkünse resim ekleyebilirmisin?

Ben yaklasik 1 yil vucudmdaki dovmeler icn en iyi yere gdp cok byk paralar odedim gecmedi ustune ustuk bide skarlar olustu kabarik kabarik :KK43: napcm blmyrm :KK43:

merhabalar ben yeni üyeyim.2 3 yıldır lazer yaptırıyorum dövmelerime önce başladıklarım çıktı ama karartılar ve kabarıklık kaldı.tca yı duydum ve araştırdım.lazer kadar derine inmediği için yüzeysel soyma yapıyor ve doğru kullanımda işe yarayabilir.deneyenler varsa paylaşmaları güzel olur.skin renu 30luk almayı düşünüyorum şuan.daha yüksek dozu tehlikeli.doktorum bana zamanla geçer dedi ama geçcek gibi gelmiyo :S

Merhaba siz kime lazer yaptrdnz bnde 2-3 yildir ugrasyrm bnmde iz kaldi yanık gbi gecmioo

Arkadaşlar öncelikle yazmamdaki neden benim başıma gelenleri yaşamamanız
Bende kolum Çİçek dövmesi yaptırdım ancak aradan 5 ay geçtikten sonra sildirmek istedim , ancak tabi herşeyde aceleci olduğum gibi dövmemi yaptırmada acele karar verdiğim gibi sildirirken de acele ettim ve sonuçlarına hala katlanıyorum.
Psikolojim inanılmaz bozuk. Sildirdiğim yer güya beşiktaşta bir tıp merkezi (isim vermicem çünkü hala dava edip etmiceğim konusunda kararsızım ) kullandıkları lazer ise kesinlikle dövme sildirmede kullanılan lazer değil kullandıkları lazer sadece ndyag lazer olup damarsal lezyonların tedavisinde kullanılmakta bunu insanların dövmesini silerken kullanıyorlar benim kolum şu anda bildiğiniz yanık ve keloid çok kötü bir duygu anlatamam , şu anda keloid tedavisi görüyorum vede franksiyonel ve c02 yaptırıyorum karboksitrerapi ve mezoterapide planladı doktor bana maliyeti 10000 tl yi bulacak gibi zaten bisürü krem parası verdim almadığım krem kalmadı contractubex, kudret nar yağı, ozon yağı, salyangoz kremi, lavanta yağı, ceviz yağı, temetex kullandım rengi açılsın diye başka, vich bir kaç ürününü kullandım,bepanten kaç kutu bitirdim hatırlamıyorum bile, silverdin kullandım.. hala contractubexe devem ediyorum arkadaşlar birde kesinlikle dalinin pişik kremini öneririm çok yumuşatıyor zate içinde çinko var cilde çok iyi geliyor kesinlikle pişik önleyici krem bebeklerin kullandığı öneririm.
Şimdi sizlere tavsiyem kesinlikle ve kesinlikle dövme sildirme lazerinin Qswitch özellikli olması şart yoksa ciddi yanık ve skar veya keloid durumları ile karşılasırsınız dövme sildireceğiniz paranın kat be kat fazlasını keloid tedavisinde harcarsınız haberiniz olsun benim nacizane görüşlerimi dikkate alırsanız sevinirim demekki neymiş dövme sildirirken kesinlikle qswitch özellikli olması lazım , kullanıcağınız krem de bu durumda bepanten yeterli olur ancak keloid oluşmuş arkadaşlar contractubexe devam edin mutlaka işe yarıyor en azından rengini açıyor

Arkadaşlar benim kolumdaki keloide fraksiyonel lazer oluyor ilk seansta bile rengi açıldı ilk ve son hali olarak buraya resim koyarım ayrıca başarılı olursa sizede gittiğim yerin bilgilerini vericem

arkadaşlar dövme sildirme konusu gerçekten çok önemli hem zamanınıza hem paranıza hem de kendinize yazık etmek istemiyorsunuz acele karar vermeyin benim gibi iyice araştırın sildireceğiniz yeri resimleri mutlaka göstermelerini isteyin doğru olanda budur zaten.. Nasıl silmişler bakın ve de kullandıkları lazer anahtarlı q switch sadece dövme sildirmede kullanılan lazerler sadece boyayı algılaması önemli yoksa gider bana yaptıkları gibi epilasyonda kullanılan yada damarsal lezyonda kullandıkları lazerle derinizi yakarlar bakın şimdi 200 tl dövme sildirme seansına verdiğim paranın kat be kat fazlasını şimdi fraksiyonel yaptırıyorum, karboksiterapiye para veriyorum birde mezoterapi yapılacakmış derinin toparlanması kazandığımı artık yatırırım tedavi masraflarıma :) birde kaldıki tedavi başarılı olacakmı ama mutlaka ilk ve son hali diye resim koymayı düşünüyorum benim durumumda olan birileri varsa aynı tedaviyi uygulatsınlar diye ve de gittiğim yeri de söylerim sıkıntı yok

diğer konuları okuyamadım tek bi cvp verseniz yeter :))
dövme sildirmede lazer ksin sonuç veriyomu ?
sildirenler varsa burda cvplayabilirmi ?

arkadaşlar benim dövemi yaptırmaya başlamadan silmeyle alakalıda sorular sormuştum kötü olabilir beğpenmeyebilirim düşüncesiyle.yaptırdığım yer şu an kampanyada.ben bnu araştırmıştım biraz tek seansını 200 e silen yerlerde var 500 e silen yerlerde var fakat yaptırdığım yer 4 lü seans paketler halinde sunuyorlar 300 liraya ve yapılan işlem diğer yerlerle aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
diğer konuları okuyamadım tek bi cvp verseniz yeter :))
dövme sildirmede lazer ksin sonuç veriyomu ?
sildirenler varsa burda cvplayabilirmi ?

lazer tek yöntem bi arkadaşım bakırköyle bi stüdyoda başka bir yöntem yaptırdı peeling gibi bi sıvıyı dövme yapar gibi dövmenin üzerine işliyorlar makineyle ama ömür boyu geçmeyecek bir yara izi bırakıyor.

arkadaslar vucudunda 3 adet dovmesi olan biri olarak soyleyebilirimki yaptırmadan once cokcokcok ıyı dusunmelısınız yoksa boyle kara kara sıldırmeye ugrasırsınız. ankarada olanlar ıcın mayasente guzellık merkezlerını onerebılırım. saglıklı gunler

arkadaslar ben dovme yapmadan once dusundum tasındım ama ınsan ıyı arastırmaları ole heryere yaptırmamalı bnmkı gıbı tuy yaptırırsınız mıllet yaprak sanar lutfen bılgısı tecrubesı olan bırı cevap versın beya kedı harıç lazer ıle sıldıren yokmudur

arkadaslar ben dovme yapmadan once dusundum tasındım ama ınsan ıyı arastırmaları ole heryere yaptırmamalı bnmkı gıbı tuy yaptırırsınız mıllet yaprak sanar lutfen bılgısı tecrubesı olan bırı cevap versın beya kedı harıç lazer ıle sıldıren yokmudur

ben hannya tattoo die biryere sildiriorum dövmemi .dövmemi yapan kişinin çok derine yapmasına rağmen 2. 1.seansın sonunda bile rengi acıldı .bugün 2.seansımı yaptırdım . 3. seansta tamamen gidecegine eminim. bu stüdyo saglık bakanlığından da ruhsatlı.üstelik her seans basına para ödemiyorsun. sdc bikere ödüosun bitirme garantisi veriyorlar.avcılarda yeri.

merhabalar. dün bu konuyu baya bi araştırdım, sildirmek istediğim dövmelerim var. nette bakarken ata nejat ertek isimli bir doktorun videolarına rastladım. show tv'de falan çıkmış. kadıköyde yeri, kullandıkları makina q switch lazer. fiyatlarını bilmiyorum lakin dövmelerimde çok büyük değil ama renkli, siyah dövmelere oranla daha fazla uğraştırırmış. haftasonu gitmeyi planlıyorum, ilk olarak ayak bileğimde ki üzerinde deneme yaptırıcam sonrasında memnun kalırsam daha görünen yerlerimdekileri sildirticem. bir sorun olmazsa umarım, paylaşırım burda. ayrıca bu doktor hakkında bilgisi olan var ise, bilgi verirse sevinirim.

X