Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ayy bi ayran iç bari kuzum :KK43:
bi de zayıftır kesin, miiiiiii? 😂

ayyy en sevdiğiniz ekmek hangisi kızlar 🤤
tam çavdar seviyorum sert olandan 😋 cevizli güzel oluyo bi de domates kurulu 😂
İçeyim kuzum sağol 🥰 aslında içime bir şüphe düştü, reglde dün olacaktım normalde dünde bugünde olmadım hala, ama Allah korusun 🙏 korundum o yüzden aklımda yoktu hiç doğumdan sonra düzene hala giremedi diye düşündüm aklımın ucundan geçmedi ama bugün komşumla konuşurken nefes nefese kalıyorsun çift nefes alır gibisin sanki dedi güldü bir şaşırdım ayy Allah korusun yaa.
Zayıf tabiii olmaz olur mu😂 3 çocuk doğurmuş bir deri bir kemik. Ay nasıl sinir oluyorum anlatamam, şimdi uzun uzun döşerdim ona olan nefretimi de neyse😂

çavdar ekmeği köy ekmeği vs. pek sevmem, ben dümdüz tam buğday ekmeği severim😂 Ha bide beyaz ekmek vazgeçilmez tabi🤣

Beyaz ekmek favorim ama ekşi mayalı ekmeği de severim diğer ekmekler içinde en yenilesi çavdar ama hiç cevizli domatesli vb ekmek yemedim belki onlar da güzeldir😋
Ekmeksiz de gitmiyor ki be🤣 tebrik ederim ama helal olsun😍 elindeki çatalı yavaşça yere bırak ve kaç 😂

Güzelmiş bu, ben sonradan oturup meyve yiyorum falan. Aslında meyveyi gündüz ara öğün olarak tüketmek lazım. Akşam şişkinlik yapıyor biraz🤭
Alıştım canım ya gece yemek yememeye sonra yiyince vicdan yapıyorum🤣

Kızlar çok kötüyüm yaa yarım saattir ağlıyorum yazıp yazmamak konusunda çok kararsızdım ama hiç kimseye söyleyemem böyle birşeyi:KK43: beni gerçek hayatta tanımadığınız için dertleşebildigim siz varsınız.
Ben sanırım hamileyim. Bu ay bir ilişkim oldu ve tam yumurtlama günüme denk gelmiş ben takip etmiyordum ama korunmuştuk gerçekten:KK43:
Korunduğum için ben hiç takmadım ama ilişkiden bir hafta sonra oğlum sütümü emmemeye başladı, tadı bir tuhaf olmuş anlam verememiştim sonra belirtiler göstermeye başladım. En sonunda reglim 2 gün gecikti ama doğum yapalı henüz 7 ay olduğu için düzene girmedi diye düşündüm. Dün de komşum çift nefes alıyorsun sen falan diyince, parçalar oturmaya başladı ama bir yandan da yok artık falan diyordum neyse ben dayanamayıp bugün öğle molasında test alıp yaptım iş yerinde ama negatif çıkacak nasolsa içim rahat etsin dedim. Testi yapıp koydum iş yerinin lavabosunda ellerimi yıkıyorum yan tarafa gözüm bir çarptı çift çizgi:KK43: o an yaşadığım şoku size anlatamam. Daha inanmadım gittim bir test daha aldım onu da eve gelince yaptım 1 saat önce yani, o sırada oğlum ağladı gittim beşiğine koydum 3-4 dk geçti teste baktım yine pozitif. Şoktayım ve inanamıyorum özel olarak dikkat ettim korundum nasıl olabilir böyle birşey yarın da kan vereceğim. Napacağım ben yaa??

Kızlar çok kötüyüm yaa yarım saattir ağlıyorum yazıp yazmamak konusunda çok kararsızdım ama hiç kimseye söyleyemem böyle birşeyi:KK43: beni gerçek hayatta tanımadığınız için dertleşebildigim siz varsınız.
Ben sanırım hamileyim. Bu ay bir ilişkim oldu ve tam yumurtlama günüme denk gelmiş ben takip etmiyordum ama korunmuştuk gerçekten:KK43:
Korunduğum için ben hiç takmadım ama ilişkiden bir hafta sonra oğlum sütümü emmemeye başladı, tadı bir tuhaf olmuş anlam verememiştim sonra belirtiler göstermeye başladım. En sonunda reglim 2 gün gecikti ama doğum yapalı henüz 7 ay olduğu için düzene girmedi diye düşündüm. Dün de komşum çift nefes alıyorsun sen falan diyince, parçalar oturmaya başladı ama bir yandan da yok artık falan diyordum neyse ben dayanamayıp bugün öğle molasında test alıp yaptım iş yerinde ama negatif çıkacak nasolsa içim rahat etsin dedim. Testi yapıp koydum iş yerinin lavabosunda ellerimi yıkıyorum yan tarafa gözüm bir çarptı çift çizgi:KK43: o an yaşadığım şoku size anlatamam. Daha inanmadım gittim bir test daha aldım onu da eve gelince yaptım 1 saat önce yani, o sırada oğlum ağladı gittim beşiğine koydum 3-4 dk geçti teste baktım yine pozitif. Şoktayım ve inanamıyorum özel olarak dikkat ettim korundum nasıl olabilir böyle birşey yarın da kan vereceğim. Napacağım ben yaa??
Canım ya gerçekten ne diyeceğimi bilemedim daha da yeni doğum yapmışsın zor bir durum merak ettiğim nasıl korunmuştunuz da yine de bir etkisi olmamış hiç beklenmeyen bir durum hakikaten şaşkınlığın çok doğal kafanı toparlayabildin mi biraz da olsun sakin olmaya çalış

Canım ya gerçekten ne diyeceğimi bilemedim daha da yeni doğum yapmışsın zor bir durum merak ettiğim nasıl korunmuştunuz da yine de bir etkisi olmamış hiç beklenmeyen bir durum hakikaten şaşkınlığın çok doğal kafanı toparlayabildin mi biraz da olsun sakin olmaya çalış
Sağol canım ❤️Prezervatif kullanmıştık:KK43: hayır yırtılma olsa yine anlayacağım ama en ufak bir yırtılma bile olmadı, hayretler içindeyim.
Maalesef aldırmayı düşünüyorum, şu an panikle yanlış mı yapıyorum bilmiyorum ama yapamam 2 oğluma zor yetiyorum tek başıma nasıl 3 çocuğa yetişeyim.Ustelik eğer çocuğu doğurursam iddet müddeti içerisinde doğum yapmış olacağım ve bunun hukuki zorlukları da var, elalem ne diyecek derdi var. Yanlış birşey yapmadım bekar bir kadınım. Tek seferlik birşeyde korunmama rağmen nasıl bu hale geldim bilmiyorum.
Saatlerdir ağlıyorum doğurmamam için o kadar çok neden var ki..Ama ben onun annesiyim, ileride vicdan azabı yaşamaktan korkuyorum. Mucize sayılır bu bebek, bu kadar düşük bir ihtimalle gelmiş bana..
Yarın kan verince belli olacak asıl, bakalım nolacak :KK43:

286 çıktı sonuç:KK43: hamile olduğum kesinleşti 2 gün sonra tekrar vereceğim 2 katına çıktı mı diye.
Ama işin iyi yanı 2 gündür tartılmıyordum 600 gr vermişim. Fazlasıyla alır mıyım orası belli değil 🤷‍♀️

286 çıktı sonuç:KK43: hamile olduğum kesinleşti 2 gün sonra tekrar vereceğim 2 katına çıktı mı diye.
Ama işin iyi yanı 2 gündür tartılmıyordum 600 gr vermişim. Fazlasıyla alır mıyım orası belli değil 🤷‍♀️
Ahhh canımmmmmmmm ne desem bilemedimmmmm. Ama güzelliklerle gelir inşallah. Nasılsın şuan?

yani canım işini garantiye alıp o adama gittiğini ve daha iyi durumda olan bir erkek olduğunu düşünüyorum yoksa böyle bir risk alamazdın yani,belki de bu adam için boşandın öyle düşünüyorum artık 😂
yani kocam aldattı dedin ama belki de sen yaptın 😇

Dün 1 haftalık yeni bi plana başladıım 50lere düşüciim sanırım :KK76: ama Herbalife da diyetimin başından beri düzensiz de olsa kullandığımı açıklıyorum artık 😂 çok dalga geçiliyor diye yazmak istemedim ama artık yazıyoruum 😍

yani canım işini garantiye alıp o adama gittiğini ve daha iyi durumda olan bir erkek olduğunu düşünüyorum yoksa böyle bir risk alamazdın yani,belki de bu adam için boşandın öyle düşünüyorum artık 😂
yani kocam aldattı dedin ama belki de sen yaptın 😇
Beni neyle itham ettiğinin farkındasındır umarım? Nasıl böyle birşey söyleme hakkını kendinde buldun hayret ettim açıkçası. Siz beni gerçek hayatta tanıyor musunuz, hayır. O zaman size neden yalan söyleme ihtiyacı hissedeyim? Doktorsun ama bir insanın özel hayatına karışma hakkının olmadığını öğrenememişsin. Çok yazık, üzüldüm senin için. Ayrıca senin ne düşündüğün açıkçası umurumda değil, sadece bir kadının, bir annenin namusuna laf etmek kimsenin haddine değil. Sen benim aldatıldığımı öğrendikten sonra hamile halimle erken doğum yaptığım dönem neler yaşadığımı biliyor musun? Hayır bilmiyorsun. O yüzden kimse bilmeden birinin hayatı hakkında yorum yapmasın. Özellikle bu tür hassas konular hakkında hiç yorum yapmasın.

Beni neyle itham ettiğinin farkındasındır umarım? Nasıl böyle birşey söyleme hakkını kendinde buldun hayret ettim açıkçası. Siz beni gerçek hayatta tanıyor musunuz, hayır. O zaman size neden yalan söyleme ihtiyacı hissedeyim? Doktorsun ama bir insanın özel hayatına karışma hakkının olmadığını öğrenememişsin. Çok yazık, üzüldüm senin için. Ayrıca senin ne düşündüğün açıkçası umurumda değil, sadece bir kadının, bir annenin namusuna laf etmek kimsenin haddine değil. Sen benim aldatıldığımı öğrendikten sonra hamile halimle erken doğum yaptığım dönem neler yaşadığımı biliyor musun? Hayır bilmiyorsun. O yüzden kimse bilmeden birinin hayatı hakkında yorum yapmasın. Özellikle bu tür hassas konular hakkında hiç yorum yapmasın.
Evet doktorum ve çok vaka gördüm 😉
Üzülecek bir şey yok kendine üzül bence herkese açık özelini anlatıp sonra da sadece iyi yorum almayı beklediğin için 😂 her şey ortada yani 😊
Git bdv ye yaz bundan sonra sana tavsiyem...

Evvett burası benim diyet sayfam ve devam ediyorummm :KK76:
Bugün ve yarın bayağı yicem ama cumaya kadar toparlıcam inşallah :KK15:

Evet doktorum ve çok vaka gördüm 😉
Üzülecek bir şey yok kendine üzül bence herkese açık özelini anlatıp sonra da sadece iyi yorum almayı beklediğin için 😂 her şey ortada yani 😊
Git bdv ye yaz bundan sonra sana tavsiyem...
O kadar şey yazmam ama sadece doktor kısmına takılman peki.. pek bir batmış herhalde. "Üstün" zekanla parçaları birleştirerek böyle muhteşem bir sonuca ulaşmışsın o kafanla, tebrikler ama zor olmuştur senin için keşke zahmet edip yorulmasaydın, çünkü kimsenin umurunda değil düşüncelerin. Çok yazık gerçekten bir doktorun, bir kadının bir annenin namusuna laf edebilme hakkının olduğunu düşünmesi.. ülkede böyle doktorlar varsa n'olacak bu ülkenin hali?Ama işin iyi tarafı çok şükür bugünde ahlak bekçiliği yaptık diye listene tik koyabilirsin artık.. anladık en namuslu sensin tamam sen kazandın wuuu 👍🥳

Son düzenleme:
Ahhh canımmmmmmmm ne desem bilemedimmmmm. Ama güzelliklerle gelir inşallah. Nasılsın şuan?
Canım sen sormuşsun cevap vermeyi unutmuşum, cevap vereyim sonra kapatalım konuyu. Bundan sonra grupta olmayacağımı söylemek için yazdım hamile olduğumu ama bazı ahlak bekçilerini epey rahatsız etmiş, niye bu kadar kastılarsa milletin derdi bunları gerdi. 6 haftalık ikizlermiş. Daha şimdiden ikiz oldukları için birkaç kilo aldım, zayıflama hayallerim suya düştü 😂 kürtaj gibi birşey yapmayacağım. Şu anlık birşey yok. Herkes biliyor sayılır artık. Sorduğun için teşekkürler 🥰

Canım sen sormuşsun cevap vermeyi unutmuşum, cevap vereyim sonra kapatalım konuyu. Bundan sonra grupta olmayacağımı söylemek için yazdım hamile olduğumu ama bazı ahlak bekçilerini epey rahatsız etmiş, niye bu kadar kastılarsa milletin derdi bunları gerdi. 6 haftalık ikizlermiş. Daha şimdiden ikiz oldukları için birkaç kilo aldım, zayıflama hayallerim suya düştü 😂 kürtaj gibi birşey yapmayacağım. Şu anlık birşey yok. Herkes biliyor sayılır artık. Sorduğun için teşekkürler 🥰
Tamam canım nasıl istersen, ben sadece senin nasıl olduğunu merak ettim. Kendine iyi bak 😘😘

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X