Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamam cekicem. 3 hafta olacak, 1 ayın 4 te 3 u geciyor ve hic kilo veremedim ki. +300 gramım da fazla.bi vermeye baslasam. Sen suan kacsin? Aramizda 3 kg mi vardi? Simdi 71lerdesin dimi
bu ay dinlenme oldu sana canım ona say 😘 çok yediğimizgünleri yerleştirebilseydik diyet günleri arasına zaten zorlanmazdın, eşin geldiği için her gün yemezdin yani :)
olcak olcak ☺️

İlk mesajı okudum şimdi. Ben kendimi bildim bileli kilo alıp veririm. En son yaklaşık 40 kilo verip bir süre korudum. Ama son iki senedir hepsini geri aldım. Genelde katı çok kuralcı oluyorum diyet yaparken. Bu sefer biraz daha serbest beslenerek yavaş da olsa kalıcı kilo vermek istiyorum. :dua:

İyiyim teşekkürler sizler nasılsınız? Zayıflama gruplarına benzer mi ilerliyorsunuz? Neler yapıyorsunuz?
ben de iyiyim sağol :) yok, serbest bi sayfa canım. Ben 5 er günlük beslenme çeşidi deniyorum bu ay sonu bitecek, iyi gelirse 3 aya yayacağım 🤗
yani ister diyetini sporunu yaz günlük,sohbet edelim, ister kendi sayfanı aç istersen kalabalık bir grupta yarışlı/yarışsız diyetini,sporunu aynı şekilde yap canım

İlk mesajı okudum şimdi. Ben kendimi bildim bileli kilo alıp veririm. En son yaklaşık 40 kilo verip bir süre korudum. Ama son iki senedir hepsini geri aldım. Genelde katı çok kuralcı oluyorum diyet yaparken. Bu sefer biraz daha serbest beslenerek yavaş da olsa kalıcı kilo vermek istiyorum. :dua:
Aynen, çeşit katmak lazım yani haftada bir iki gün çeşidi olmalı en azından diye düşünüyorum, bazen dışarıda yiyoruz ya da evde canımız bişey pişirmek istiyor kek,hamurişi vs ❤️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X