Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
23 Kasım Menüm
Kahvaltı 50 gr light kaşarlı 1 yumurtalı kabak maydanoz dereotlu omlet ,1 üçgen peynir,havuç iceberg salatalık 3 zeytin 1 tatlı kaşığı kaymak sade kahve
Ara 1 züber bar, yeşil çay
Öğlen etli kurufasülye yemeği, 6 kaşık pirinç pilavı yoğurt
Ara 1 yerli muz ,2 kaşık fıstık ezmesi ve türk kahvesi
Akşam tonlu salata

2.5 lt su
6000 adım, 2 mil leslie

24 Kasım Menüm
Sabah 2 dilim tb ekmeği, 2 dilim beyaz peynir söğüş zeytin 1 kaşık kahvaltılık sos
Öğlen 150 gr döner servis 🙈 ayran
Ara 4 züber lokma,türk kahvesi
Akşam mercimek çorbası, az turşu

2 lt su 4600 adım

yarın ve cuma karabuğday detoksu yapıcam inşallah 🙈

Kızlar merhaba beni de aranıza alır mısınız 🤗

73 kiloyum..3 yıl önce ikiz doğum yaptım ve hala kilolar gitmedi bi türlü 70 den aşağı inemiyorum..sizlerle birlikte inşallah hedefime ulaşırım ben de 🙂

Kızlar merhaba beni de aranıza alır mısınız 🤗

73 kiloyum..3 yıl önce ikiz doğum yaptım ve hala kilolar gitmedi bi türlü 70 den aşağı inemiyorum..sizlerle birlikte inşallah hedefime ulaşırım ben de 🙂
Merhaba canım kusura bakma görmemişim 🤗 hoşgeldin 💗
Boyun ve hedef kilon kaç 🙂

Boyum 1.55 hedefim ilk etapta 69 görebilmek daha sonra da 60 olmak.belli bi listeye göre gitmiyorum şimdilik.porsiyonlarimi azalttım her gün Leslie ve bölgesel hareketler yapıyorum..bakalım kaç kg gidecek🙂

Boyum 1.55 hedefim ilk etapta 69 görebilmek daha sonra da 60 olmak.belli bi listeye göre gitmiyorum şimdilik.porsiyonlarimi azalttım her gün Leslie ve bölgesel hareketler yapıyorum..bakalım kaç kg gidecek🙂
tamam canım iştah azalması için youtube da seher akgül ün videolarını öneririm :KK66: hem lifli tok tutan hem de kan şekerini düzenleyen tarifler veriyor :KK66:
Leslie candır yaa 😍

1654423326332.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X