dr. ayşe barutçu ve genital bölge beyazlatma

eliferdem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2021
7
4
23
arkadaşlar merhaba, lazerle genital bölge beyazlatma yaptırmak istiyorum. Dr. Ayşe barutçudan fiyat bilgisi aldım ve gayet uygun bir fiyat. Ama doktor hakkında hiç bir bilgim yok. Bilgisi olanlar bilgilendirebilir mi acaba. Güvenilir bir yer ise ve memnun kaldıysanız direkt orada yaptırmak istiyorum.

İyice araştırmalısınız. Size tavsiyem bir dermatoloğa danışın. Lazerle beyazlatma bazı cilt tiplerine uygun değil. Benim cildimi yaktılar ve daha beter oldu. Gerçi yanıklar sonradan geçti ama hiç bir faydası da olmadı lazerin.

Ben de beyazlatma yaptırdım şu an soyulma aşamasındayım ama sanki hiçbir değişiklik yok 😔 alttan gelen yeni deri eskisiyle aynı..
yaptıran arkadaşlar varsa ben de bir kaç bilgi istiyorum. Bu durum Normal mi yoksa bende mi işe yaramadı 😧

Ben de beyazlatma yaptırdım şu an soyulma aşamasındayım ama sanki hiçbir değişiklik yok 😔 alttan gelen yeni deri eskisiyle aynı..
yaptıran arkadaşlar varsa ben de bir kaç bilgi istiyorum. Bu durum Normal mi yoksa bende mi işe yaramadı 😧
Merhaba bende yaptıracağım da bir değişiklik var mı kime yaptırdınız

Merhaba arkadaşlar ben 4 seans lazer yaptırmıştım. Hiç bir faydasını görmedim. Vajinoplasti yaptıracağım doktorum daha sonra mezoterapi yapacak genital bölgeye.. birde onu araştırın isterseniz..

İyice araştırmalısınız. Size tavsiyem bir dermatoloğa danışın. Lazerle beyazlatma bazı cilt tiplerine uygun değil. Benim cildimi yaktılar ve daha beter oldu. Gerçi yanıklar sonradan geçti ama hiç bir faydası da olmadı lazerin.
Hanımlar labioplasti öncesi bendede vardı koyu bir görüntü küçük de olsa bı umutla krem araştırmasına girdim işe yaramazsa ameliyat sonrası açtırma yaptırırım diye düşündüm sonunda bir tanesinin olumlu yorumlarina bakarak aldım 20 günden sonra bende baya bir açılma oldu tam sonuç için iki kutu onerdiler ama amaliyat olunca ikinciyi erteledim tam açılma için tekrar almayı düşünürken dikiş izi için şu anda kullandığım jelinde renk açıcı özelliği varmış buda iyi geldi şimdi bende koyu bir görüntü yok bende işe yaramadı diyen yorumlarda var ama bende yaradı düzenli ve özenli kullandım reklam düşüncesi olusmasin diye isimlerini yazmadım

Hanımlar labioplasti öncesi bendede vardı koyu bir görüntü küçük de olsa bı umutla krem araştırmasına girdim işe yaramazsa ameliyat sonrası açtırma yaptırırım diye düşündüm sonunda bir tanesinin olumlu yorumlarina bakarak aldım 20 günden sonra bende baya bir açılma oldu tam sonuç için iki kutu onerdiler ama amaliyat olunca ikinciyi erteledim tam açılma için tekrar almayı düşünürken dikiş izi için şu anda kullandığım jelinde renk açıcı özelliği varmış buda iyi geldi şimdi bende koyu bir görüntü yok bende işe yaramadı diyen yorumlarda var ama bende yaradı düzenli ve özenli kullandım reklam düşüncesi olusmasin diye isimlerini yazmadım
İsmini bana özelden yazar mısınız rica etsem ?

Ben 3 seans yaptırdım . Hiçbir işe yaramadı , tek değilsiniz :KK43:

Aylar sonra yazıyorum. Bu doktora değil ama ismi buralarda geçen başka bir doktora yaptırdım maalesef ama hiç bir açılma olmadı. Çok güvendiğim bir doktordu. Bana söylenen oran kadar bile açılma olmadı. Açıkçası bu işlemlerin ancak 4-5 seans belki daha uzun bir sürede sonuç verdiğini düşünüyorum. Bu da size ortalama 4-5 bini buluyor. Bu kadar para vermek istemedim. Açıkçası bana ilk iki seansta açılmanın oranını söyleyecek kadar konuşma yapmasalardı yine yaptırmayı düşünebilirdim neyse. Öncelikle bu konuyu aşırı aşırı fazla takan birisi olarak bunları da üzülerek yazıyorum. O ilk seansınızda doktordan aldığınız bilgiler biraz umutlarla oynamak gibime geliyor. Çünkü tek renk açmanın sonuç vermeyeceğini düşünerek 2 işlemi birlikte uygulattırdım. Açıkçası bende dökülme dahi olmadı. Bu iki işlemin tek seansı pahalıya geldiği için sonuç da alabileceğimi düşündüm. Yani çok umutluydum sonuç ise hüsran. lazerin uygulandığı bacak arası bölgelerimde kararma olmadığı halde uygulanan renk açma işleminde kullanılan cihaz sonucunda kararmalarım mevcut. Forumda çok fazla yazı okudum bu işlemi yaptırmadan önce ve gerçekten memnum kalanlar vardı, ne yazıkki bende sonuç hiç böyle olmadı. Şu an braunun evde lazer cihazını alarak en azından daha fazla ağda gibi işlemlerden kurtulup olan kararmamın da önüne geçmeyi düşünüyorum. Onun dışında genital bölgem hariç koltuk altı kararması için uygulattığım işlem koltuk altımın rengini çok az açtı ama 2 ay sonra eski haline döndü. Bu da bende uygulanan işlemlerin acaba kalıcı olup olmadığını sorgulamama yol açtı açıkçası. Çünkü eski haline dönmesi çok garipti. Neyse ben de sadece doktorun tedavi sonrası verdiği karışımı koltuk altıma tekrar uygulamaya başladım ve şu an sonuç beni oldukça tatmin ediyor çünkü gerçekten rengi açıldı. Yani genitale pek faydası olmasa da koltuk altıma faydası oldu(sadece kremlerin faydalı olduğunu düşünüyorum uygullatığım işlemin değil). Fakat karışımı uygularken her sabah uyandığımda yıkıyorum ve krem sonucunda oluşabilecek kararma ve tahrişi önlemek için yıkadıktan sonra koltuk altıma bepanthol sürüyorum. Karışımı da söyleyeyim ( bephantol 1 çay kaşığı, expigment %2 yarım çay kaşığı, hipokort % 0.5 1 çay kaşığı, ve acnelyse %0.1 yarım çay kaşığı). Kremleri genitale uygulamadım. Şu an koltuk altıma kullanıyorum ama uzun vadede sonuç veriyor şu an 1.ayımı bitiriyorum daha da kullanmaya devam edeceğim. Son olarak da kremleri bol bir şekilde değil sadece ince bir tabaka halinde sürüyorum. Sabah mutlaka yıkıyorum çünkü güneş ışınları kararmanızı arttırıyor. Şunu da ekleyeyim benim cildime iyi gelen karışım bu oldu sizde herhangi bir tahrişe yol açar mı bilmiyorum.

Bu arada verdiğim krem ölçüleri birebir doktorun verdiği miktarlar. Sanırım hepsini tamamen karıştırmayı uygun görmedi ki böyle bi ölçek verdi. Bu karışım bana 3 gün gidiyor. Sonra tekrar aynı ölçülerle hazırlıyorum.

Bu arada verdiğim krem ölçüleri birebir doktorun verdiği miktarlar. Sanırım hepsini tamamen karıştırmayı uygun görmedi ki böyle bi ölçek verdi. Bu karışım bana 3 gün gidiyor. Sonra tekrar aynı ölçülerle hazırlıyorum.
O kadar içimde birikmiş ki bu konu arkadaşlar son olarak şunu eklemek istiyorum yani bu işlemlerde öyle 1-2 seansta bir şey beklemeyin. Ben 20 yaşındayım bunun için gerçekten para biriktirip bir umutla gittim. Eğer gerçekten maddi imkanınız bunu karşılayabilecekse daha uzun vadede sonuç alabilirsiniz belki. olabilir bilmiyorum çünkü o kadar uzun gitmedim. 2. Seansta da hiç bi etki göremeyince maalesef bıraktım. Ve bu iki seans bana 3500 gibi bir fiyata mal oldu o yüzden daha fazlasına devam edemezdim. Tek çözümü sanırım takmamayı öğrenmek ya da bu işler için zengin olmak :')

Merhaba özelden hangi krem nedir yazar mısınız

arkadaşlar merhaba, lazerle genital bölge beyazlatma yaptırmak istiyorum. Dr. Ayşe barutçudan fiyat bilgisi aldım ve gayet uygun bir fiyat. Ama doktor hakkında hiç bir bilgim yok. Bilgisi olanlar bilgilendirebilir mi acaba. Güvenilir bir yer ise ve memnun kaldıysanız direkt orada yaptırmak istiyorum.
Merhaba. Fiyat nedir? Buradan yazamazsanız özelden yazar mısınız

Merhaba bende yaptırmıştım alttan ilk soyulan deri pembemsi oluyor sonra aynı ton siyah gibi duruyor düzenli verilen kremleri kullanırsanız eski haline dönüyor bende yaptırmıştım benim tecrübem var

X