Dr Barış Korkmaz / genital estetik sürecim

sebnembeen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2021
1.391
1.479
32
Yarın Dr Barış Korkmaza genital estetik olucam çok heyecanlıyım vajinoplasti ve labioplasti serüvenim başlıyor tecrübelerimi sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyorum inşallah çok güzel gecer pişman olmam birazcık stres oldum galiba kızlar tavsiyeleriniz varsa bekliyorum ameliyat öncesi

Barış bey muhteşem bı doktor iyi olur inşallah 🌝
Kesinlikle öyle 🙏🏻 Bugün genital estetik operasyonumu oldum muhteşem bi görüntü bu kadar güzel olacağını beklemiyordum açıkcası hafif bi agrım oldu işlemden sonra bu da çok normal inşallah ilerleyen günlerde çok daha iyi olup oturacaktır dikişlerim eriyince gerçekten çok araştırma yaparak gittim iyiki barış beye ameliyat olmuşum diyorum bu kadar iyi gececeğini kendimi bu kadar güzel hissedeceğimi düşünmemiştim hayatımda aldığım dogru kararlardan birisi olmuş genital estetik yaptırmak ve barış beye ameliyat olmak genital estetik yaptırmak isteyip düşünme aşamasında olan varsa kesinlikle zaman kaybetmesin kendimiz için ne yapıyorsak en iyi şeyi yapıyoruzdur o yüzden zaman kaybetmeye gerek yok gün geçtikçe size iyileşme aşamalarımdan bahsederim size de cesaret olur yaptırmak isterseniz ben sadece iyiki yaptırmışım diyorum 🙏🏻 burdan barış beye de çok teşekkür ederim böyle hekimlerimiz oldukça biz daha iyi oluruz bursada yaşayan lara gözüm kapalı tavsiye edebileceğim bi doktor gönül rahatlıyla gidebilirsiniz

Kesinlikle öyle 🙏🏻 Bugün genital estetik operasyonumu oldum muhteşem bi görüntü bu kadar güzel olacağını beklemiyordum açıkcası hafif bi agrım oldu işlemden sonra bu da çok normal inşallah ilerleyen günlerde çok daha iyi olup oturacaktır dikişlerim eriyince gerçekten çok araştırma yaparak gittim iyiki barış beye ameliyat olmuşum diyorum bu kadar iyi gececeğini kendimi bu kadar güzel hissedeceğimi düşünmemiştim hayatımda aldığım dogru kararlardan birisi olmuş genital estetik yaptırmak ve barış beye ameliyat olmak genital estetik yaptırmak isteyip düşünme aşamasında olan varsa kesinlikle zaman kaybetmesin kendimiz için ne yapıyorsak en iyi şeyi yapıyoruzdur o yüzden zaman kaybetmeye gerek yok gün geçtikçe size iyileşme aşamalarımdan bahsederim size de cesaret olur yaptırmak isterseniz ben sadece iyiki yaptırmışım diyorum 🙏🏻 burdan barış beye de çok teşekkür ederim böyle hekimlerimiz oldukça biz daha iyi oluruz bursada yaşayan lara gözüm kapalı tavsiye edebileceğim bi doktor gönül rahatlıyla gidebilirsiniz
Benim farklı bişe için gittim tamamen benim durumumdan dolayi bı sonuç alamadık henüz ama başından atmadı yada olmuyor gibi gibi kelime çıkmadı ağzından olana kadar ugricaz dedi aldığı parayı sonuna kadar hak ediyor çok geçmiş olsun size bu arada 😊

Benim farklı bişe için gittim tamamen benim durumumdan dolayi bı sonuç alamadık henüz ama başından atmadı yada olmuyor gibi gibi kelime çıkmadı ağzından olana kadar ugricaz dedi aldığı parayı sonuna kadar hak ediyor çok geçmiş olsun size bu arada
Benim farklı bişe için gittim tamamen benim durumumdan dolayi bı sonuç alamadık henüz ama başından atmadı yada olmuyor gibi gibi kelime çıkmadı ağzından olana kadar ugricaz dedi aldığı parayı sonuna kadar hak ediyor çok geçmiş olsun size bu arada 😊
teşekkür ederim dediğiniz gibi işlem bitince hastayla ilgilenmeyi bırakayım gibi bi düşüncesi yok kesinlikle her sordugum soruya itinayla cevap verip aydınlatan bi doktor 🙏🏻 Begenmediysek veya işlem istediğimiz gibi olmadıysa olana kadar olması için çaba gösteren ilgili ve alakalı birisi kendisi ben çok memnun ayrıldım yapılan işlemimden de barış beyden de

Valla site bir iki tane kötü yorumla karşılaştım ama çok şaşırdım cidden ben o kadar ugrastirdim ki barış beyi olmuyor diyip birakadabilirdi ben vazgeçmek uzereydim gerçekten artık bıktım demek uzereydim ama oldurana kadar dedi ben çok memnunum gerçekten ne kadar zor bir süreç olsa da benim için iyiki doktorum o diyorum 😊

Çok çok katılıyorum düşüncelerinize iyiki barış bey ile karşılaşmışım ve tedavimi iyiki barış beye olmuşum diyorum insanın tedavi olurken psikolojik olarak da kendini iyi hissetmesini sağlıyor

Çok çok katılıyorum düşüncelerinize iyiki barış bey ile karşılaşmışım ve tedavimi iyiki barış beye olmuşum diyorum insanın tedavi olurken psikolojik olarak da kendini iyi hissetmesini sağlıyor
Kesinlikle başta bana bı nevi psikologluk yaptı kötü yorumlari yapanlar bence rakip doktorlar 😁

X