Dr başar erdoğana, liposuction olan var mı acaba

kofte51

Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2022
10
1
28
Merhaba arkadaslar, dr başar erdoğana liposuction ameliyatı olan var mı acaba? Memnun kaldınız mı lütfen deneyimlerinizi paylaşır mısınız. Cumartesi liposuction olacağım ama doktorum klasik liposuction önerdi vaser cok kullanmayacağını söyledi.

merhaba, teşekkürler evet ben bel göbek sırt 360 derece klasik lipo oldum sırtımdan cok memnunum sımdılık ödem olmasına rağmen ödemler 2 ay sonra gitmis oluyor tam olarak güzel geçti cok sükür 7 lt yağ alındı benden aşırı yağlanmam vardı

merhaba, teşekkürler evet ben bel göbek sırt 360 derece klasik lipo oldum sırtımdan cok memnunum sımdılık ödem olmasına rağmen ödemler 2 ay sonra gitmis oluyor tam olarak güzel geçti cok sükür 7 lt yağ alındı benden aşırı yağlanmam vardı
merhaba ne kadar ücret ödediniz acaba

Merhaba ameliyatınızın üstünden zman geçmiş. Şuanki görüntünüzden memnun musunuz? Tavsiye eder misiniz?

X