Dr. Fatih Atmaca Göz Kapağı Ameliyatı Olanlar Bilgi lütfen !!!!

nihal8483

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2015
88
28
40
Merhaba, göz kapağı ameliyatı olmak istiyorum. Dr. Fatih Atmaca dan randevu aldım. Daha önce ona işlem yaptıranlar var mı? Varsa rica etsem tecrübelerini payalaşabilirler mi ? Biraz endişeliyim 🙈

Merhaba bahsettiğiniz doktorun sosyal medya hesabından operasyonlarini gördüm
Bende yaptırmak istiyorum bu ameliyati 🙈 fiyat olarak ne istediler merak ettim

Kimse bize cevap vermiyor 🙈
Ben bu gün oldum ameliyat . Ekip çok iyiydi. İşlem çok hızlı oldu , uyuşturma iğnesi dışında ( çok az acıdı) bir ağrı duymadım. Ayrıca aynada ki görüntümü beğendim. Gerçi henüz şiş gözlerim sonrasında nasıl değişir bilmiyorum. 10 dk da bir buz uyguluyorum ve 3 gün boyunca bunu yapmam geeekiyormuş 😳 Neyse el mahkum ☺️ Şu an bu durumdayım

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    96,7 KB · Görüntüleme: 4.212
Ben bu gün oldum ameliyat . Ekip çok iyiydi. İşlem çok hızlı oldu , uyuşturma iğnesi dışında ( çok az acıdı) bir ağrı duymadım. Ayrıca aynada ki görüntümü beğendim. Gerçi henüz şiş gözlerim sonrasında nasıl değişir bilmiyorum. 10 dk da bir buz uyguluyorum ve 3 gün boyunca bunu yapmam geeekiyormuş 😳 Neyse el mahkum ☺️ Şu an bu durumdayım
Gecmis olsunn ☺ Ben de ocak ilk haftası düsünüyorum.Bant bile takmamıs doktor bey.Önce ki haliniz nasıldı bence de cok güzel olmus 👏

Bu gün 2. günüm elimde soğuk buz kompresi düşmedi. Zira hemen gözlerim şişiyor. Sabah uyandığımda nerdeyse kapanmıştı 🤷‍♀️ Ağrım sızım yok. Bu gerçekten iyi geliyor .☺️

Eklentiler

• A397AD55-47B0-41F4-AFE5-8F18F338F87A.jpeg
    A397AD55-47B0-41F4-AFE5-8F18F338F87A.jpeg
    61,1 KB · Görüntüleme: 3.646
Gecmis olsunn ☺ Ben de ocak ilk haftası düsünüyorum.Bant bile takmamıs doktor bey.Önce ki haliniz nasıldı bence de cok güzel olmus 👏
Teşekkür ederim şu an iyi gidiyoruz , bakalım ☺️ Önceki hali böyleydi . Umarım sizin ki de başarılı geçer .

Eklentiler

• 809F7BE3-D36D-42D9-8717-3107D5C91D9E.jpeg
    809F7BE3-D36D-42D9-8717-3107D5C91D9E.jpeg
    22 KB · Görüntüleme: 2.779
Süper 🤩 bende oldum ve Fatih Bey harika bi doktor ve hemşireleri de🤩 hişç korkmayın kolay bi operasyon , son halini merakla bekliyorum

Merhaba rica etsem özelden fotoğrafınızı yollar mısınız? Bende fatih beye ameliyat olmak istiyorum.
Fatih beyi sevdim ben , olumsuz hiç bişey de hissetmedim , işini iyi yapan biri bence, bi sıkıntım olmadı morarma şişlik bunlar hep kişiye bağlı doktorla alakası yok , doğru bi karar verdiğimi düşünüyorum

Bu gün 5. Günüm şişlerim biraz indi ama göz kapağımın bir kısmı yani fazlalık kısmı hala yerin de gibi. Bu beni biraz üzdü , acaba az mı alındı gibi bir soru işareti oluşturdu kafamda 😢 Resmî ekliyorum deneyimi olanlar fikir versin lütfen

Eklentiler

• B3B6D34E-FDF3-4F51-BB8B-20757E41B22C.jpeg
    B3B6D34E-FDF3-4F51-BB8B-20757E41B22C.jpeg
    66 KB · Görüntüleme: 3.032
Fatih beyi sevdim ben , olumsuz hiç bişey de hissetmedim , işini iyi yapan biri bence, bi sıkıntım olmadı morarma şişlik bunlar hep kişiye bağlı doktorla alakası yok , doğru bi karar verdiğimi düşünüyorum
Leyla Hanım sizin gözünüzde de göz kapağı fazlalığı var gibi mi acaba? Güncel resmî varsa bana atarmısınız rica etsem

Leyla Hanım sizin gözünüzde de göz kapağı fazlalığı var gibi mi acaba? Güncel resmî varsa bana atarmısınız rica etsem
Benim sizden daha şiş merak etmeyin :) şişlik yüzünden öyle hissediyorsunuz, bende hiç geçmeyecek gibi hissediyorum mesela🙈 daha mor ve daha şiş olduğum halde güzel olacak diyorum , ümitsizliğe kapılmak yok , biraz sabır 🥰

Benim sizden daha şiş merak etmeyin :) şişlik yüzünden öyle hissediyorsunuz, bende hiç geçmeyecek gibi hissediyorum mesela🙈 daha mor ve daha şiş olduğum halde güzel olacak diyorum , ümitsizliğe kapılmak yok , biraz sabır 🥰
Ben şişlik için endişe etmiyorum , şişlerim indi çok az kaldı. Üst göz kapağı sanki az alınmış gibi ? Bilmedim ki 🧐

Merhaba bende hem.alt hem üst kapak operasyon olmak istiyorum, ersin Ülkür u düşünürken fatih atmacaya yöneldim, Instagram hesabında baya iyi operasyon sonrası görüntüler var ve ücret çok çok iyi, tabi hala 3500 ise , sanırım Ersin bey sadece üst için 7000 istiyor

X