Dr. Fevzi Özgönül'ün Beden Aklıyla Zayıflama Yöntemi

merhaba
bu yöntemi uygulayabildiniz mi?
sonuç alabildiniz mi acaba?
Ben kitapla degilde fevzi ozgonulun kendisine gittim seneler once, olay o kadar ticariydi ki ilk gorusmemi tanimadigim birkac insanla birlikte sistemin anlatilmasiyla yasadim. Bogazimi tutamiyorum aç kalmadan zayıflanıyomuş diye umarak gittim. Evet aç degildim ama hayatimda en sevdigim seyler hayatimdan cikmisti. Ekmek,makarna,seker,patates,bulgur ve pirinc. 1 seneye yakin agzima sürmedim. 7 kilo civarinda bir kilo verdim o kadar zamanda. Motivasyonum düştü. En sevdigim bu şeyleri yemeden 1 sene normal diyet yapsam 40 kilo verirdim. Bir de üstüne dünyanin parasını verdim. 5 dakikalik seans icin pazar pazar bakırköylere gidip, 2 saat bekledigimi bilirim. Yine öyle bekledigim birgün tartışıp çıktım ordan. O beslenme düzenine veda edince ve karbonhidrat bedenime girince 1 ay gazman gibi dolaştım birde üstüne.. Haram olsun diyorum baska bisey demiyorum

bbulada kesinlikle katılıyorum 10 seans+probiyotikler muayene vs derken 2000 TL den daha fazla verip 5 aydır 1 gram bile veremedim. Üstelik yediklerime aşırı dikkat ediyorum. İlk seanstan sonra aşırı ilgisiz, söylediği cümleler gösterdiği resimler hep aynı tamamen işi ticarete dökmüş gerek yok gitmeyin. Ekmek şeker kesip akşam 3-4 ten sonra yogurt yiyin diyor e bunu zaten biliyoruz siz de biliyorsunuz kurala uyun o parayla da seyahat edin

Merhabalar ben 5 marttan beri yaPıyorum Hoca min interaktif tedavisine katıldım.2 ayda 2 veya 2 buçuk kilo kadar verdim.60 dan 58 e indim.çok rahatım tavsiye ederim.Ben haşimato hastası olduğum için biraz zor kilo veriyorum.bu tedavi boyunca acligi unutuyorsunuz gerçekten az acıkıyorsunuz

X