Dr. Gökhan Adanalı Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

butterfly

Guru
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2007
6.172
6
kızlarrr mrb, dün zühtü beye gittim. KBB doktoruna gerek yok ben bütün işlemleri yaparım dedi ama mesadaki doktor tomografi filiminden sonra KBB n,n müdahalesi sart demişti. kafam cok karıstı. ve onep'in verdiği ücret de fazla geldi taksit de yapmıyorlar. Aslında bilgisayardaki yaptıgı düzeltme hosuma gitti ama kararsızım. bugün mesaya gidecem tekrar KBB doktorum Alp Korkut Perçindi. mesanın estetik doktoru Gökhan Adanalı. gökhan beye ameliyat olan var mı? orda mı yaptırsam ki?

cnm bn o doktoru duymadım bnde ankaradayım ve bnde amelıyat düşünuorum.. ama ankarda mı istanbuldamı ona karar weremıourm hala.. ankrada nebil bozdoğan duydum bu forumdada isaura ve zuhal ona yaptırmıştı başlka yaptıranlarda var ama hatırlayamadım şimdi.. reha hyavuzeri öven de var baya ama yaptırıp memnun olmayanda bu forumda.. ama nebil bozdoğandan memnun olmayan yok okuduklarım kadarıyla bide oneptende baya ii bahsediolar...onepi pahalı bulmuşsun sen nekadarmışki mrk ettimm bn görüşmeye gtmedim oraya...

bugün gittim ve bu cuma için gün aldım. dogal bir burun istiyordum aslında asıl nedenim sagıktı sadece kemiği düzeltecek. bakalım umarım güzel olur

merhaba butterfly gökhan adanalıya ameliyat olduğunu okudum bende burun ameliyatı olacağım ya güvende gökhan beye yada tobb daki mustafa deveciye ameliyat olucam ama karar veremedim sen memnun kaldınmı gökhan beyden tavsiye edermisin internette haklarında pek bir şey yazmıyor.burnunun önceki ve sonraki resimleri varmı?

dr Gökhan adanalıya göğüs dikleştirme ameliyatı oldum hiç bir değişiklik olmadı, dalga geçer gibi hala sarkık olmasının normal olduğunu söyledi hiç memnun kalmadım şimdi tekrar başka doktora ameliyat olacağım hiç önermiyorum

X