Tüp Bebek Merkezleri Dr.süleyman tosun

Hepinize iyi bayramlar

Süleyman bey ile haftaya randevum var bana lütfen yardımcı olun fikirlerinize ihtiyacım var

süleyman beyde arkadaşım tedavi gördü ondan oldukça memnun kaldı arkadaşım şuan 4 aylık hamile

a.smerhabalar arkadaşlar ben 1968 doğumluyum 5 denememde süleyman bey sayesinde bebeğime kavuştum bebeğim şuan 3 aylık bu gece internette dolaşırken doktorum süleyman beyin ismini görünce çok mutlu oldum ve siteye üye olup bende paylaşım yapayım dedim 4 kez farklı merkezlerde yanlış tedaviler gördüm süleyman bey ile tanıştığım zaman kendisine önce allah sonra siz dedim ve güvenimi boşa çıkarmadı benimle okadar çok uğraştı ki okadar çok emek verdi ki anlatamam ben kesinlikle süleyman bey diyorum bütün arkaşlara kesinlikle tavsiye ederim iyi geceler

bugün öğrendim ne yazıkki enver kurt umut tüp bebekten ayrılmış ve onun yerine süleman bey bakacakmış........... kendisini hiç duymamıştım nasıl bir doktor acaba denesekmi yaaa

Evet canım bende Aralık ayında ikinci denememi de Enver Beyle yapıcaktım.Şimdi kara kara düşünüyorum ne yapayım diye:KK43:( Cok canım sıkıldı bu işe :KK43:(

ben bugün aramayı düşünüyorum kendisini........... umut tüp bebekten telefonunu aldım.......... eğer yakın ve iyi bir merkeze giderse bende giderim....... ne yapacağımı şaşırdım bende ocakta gitmeye karar vermiştim........ haftaya da randevum vardı hepsi alt üst oldu

İşallah yakın bir yer olur :KK43:(Telefonunu istemeye cekindim.Bende senin gibi düşünüyorum.Eger Enver bey in nereye gittigi hakında bir bilgin olursa haber verirsen cok sevinirim.kaydirigubbakcemile3

Canım sen söylemeden ben ögrendim:=)) Kadıköy Şifa ya gecmiş.kafamçokkarıştı

Son düzenleme:
benimde bu cumartesi süleyman beyle randevum var umarım aradığım ilgi ve bilgiyi kendisinde bulurum.... ve arkadaşım sen memnun kaldınmı süleyman beyden merak ediyorum.

benimde bu cumartesi süleyman beyle randevum var umarım aradığım ilgi ve bilgiyi kendisinde bulurum.... ve arkadaşım sen memnun kaldınmı süleyman beyden merak ediyorum.

BEN SİZE KESİNLİKLE SÜLEYMAN BEYİ ÖNEREBİLRİM BENİM DOKTORUM MÜKEMMELDİR ANLAYIŞLI VEGERÇEKTEN HER ZEMAN İÇİN DOĞRU KARAR VEREN BİR DOKTOR

BEN ÇOK ZOR BİR HASTAYDIM ÇÜNKÜ 1968 DOĞUMLUYUM 4 KEZ FARKLI MERKEZLERDE TEDAVİ GÖRDÜM HEP HAYAL KIRIKLIĞI YAŞADIM ARTIK ANNE OLMA UMUDUMU TAMAMEN YİTİRMİŞTİM AMA SON KEZ DAHA ŞANSIMI DENEYİM DEDİM VE SÜLEYMAN BEY İLE TANIŞTIM İYİKİ TANIŞTIM BANA YAŞAMA SEVİNCİ VERDİ KENDİSİNE VE BAHCECİ EKİBİNE ÇOK AMA ÇOK TEŞEKÜR EDİYORUM BANA BU MUTLUĞU YAŞATTIĞI İÇİN a.s.

Arkadaşlar evet en sonunda Dr. Süleyman bey ile görüşmeye gittim görüşmem çok güzel geçti.

Benden tahliller Rahim Filmi istedi Eşimden de spermiogram ve genetik istedi.
spermiogramı orda yaptırdık rahim filmini ve diğer tahlilleri bulunduğuın yerde yaptırıp sonuçlarını süleyman beye bildireceğim eşimde ilk defa bir doktoru beğendi alkisalkisalkis

Arkadaşlar evet en sonunda Dr. Süleyman bey ile görüşmeye gittim görüşmem çok güzel geçti.

Benden tahliller Rahim Filmi istedi Eşimden de spermiogram ve genetik istedi.
spermiogramı orda yaptırdık rahim filmini ve diğer tahlilleri bulunduğuın yerde yaptırıp sonuçlarını süleyman beye bildireceğim eşimde ilk defa bir doktoru beğendi alkisalkisalkis

bende süleyman beyle cumartesi görüştüm bizimkide güzel geçti bizdende aynı tahlilleri istedi dün rahim filmini çektirdim çok korkuyodum ama hiçde korktuğum gibi değilmiş sen nerde çektirceksin biz fındıkzadede çektirdik gerçekten sıfır ağrısız ve çok güzel ilgileniyolar tavsiye ederim orayı fiyatıda uygun.inş.hakkımızda hayırlısı olur bu benim 3.denemem inş. bu sefer olur.siz daha önce denedinizmi?

bende süleyman beyle cumartesi görüştüm bizimkide güzel geçti bizdende aynı tahlilleri istedi dün rahim filmini çektirdim çok korkuyodum ama hiçde korktuğum gibi değilmiş sen nerde çektirceksin biz fındıkzadede çektirdik gerçekten sıfır ağrısız ve çok güzel ilgileniyolar tavsiye ederim orayı fiyatıda uygun.inş.hakkımızda hayırlısı olur bu benim 3.denemem inş. bu sefer olur.siz daha önce denedinizmi?

canım ben edirnedeyim o yüzden bulunduğum yerde çektirmeyi düşüyorum

canım ben 4 kez tüp bebek tedavisini deneyeceğim benimde inşallah son olur

Son düzenleme:

:uhm:benimde gitmeden önce şüpheşlerim vardı ama şimdi hiçbiri kalmadı gercekten çok iyi bir doktor herşeyi çok net açıklıyor alkisalkisalkis

yeni arkadaşlar hoşgeldiniz aramıza ben takip esnasında 2 kere süleyman beye denk geldim gerçekten çok iyi bir doktor

X