Dr Zekeriya Kul’a badem göz , lip lift ameliyatı olan var mı ?

Siz bu başlığı kulüp forumlarını iyi araştırmadan açmış olabilir misiniz. Bir çok insan ameliyat olmuş ve anlatmışlar. Ayrıca niçin açtığınız konunun sorumluluğunu almıyorsunuz. Bakınız hamallığını üstlendim belki size faydam dokunmuştur.

Siz bu başlığı kulüp forumlarını iyi araştırmadan açmış olabilir misiniz. Bir çok insan ameliyat olmuş ve anlatmışlar. Ayrıca niçin açtığınız konunun sorumluluğunu almıyorsunuz. Bakınız hamallığını üstlendim belki size faydam dokunmuştur.
Beni düşündüğünüz için çok sağolun kimsenin hamallığını üstlenmenize gerek yoktu bence . Ben nisan ayında oldum ameliyatımı o yüzden de tekrar girmedim 👌

Anladım. Araştırma için açmışsınız . Ameliyat olunca açtığınız başlığa tekrar dönüp olduğunuzu belirtip yazsa idiniz daha hoş olurdu . Sorduğunuz dr a oldu iseniz o konuda da bilgi vermiş olurdunuz. Çünkü adı ile konuyu açmışsınız. Oldu iseniz dönüp başlığınızın sorumiuluğunu almanız güzel olurdu bence.
Hamallık ironi idi.
Geçmiş olsun.

Anladım. Araştırma için açmışsınız . Ameliyat olunca açtığınız başlığa tekrar dönüp olduğunuzu belirtip yazsa idiniz daha hoş olurdu . Sorduğunuz dr a oldu iseniz o konuda da bilgi vermiş olurdunuz. Çünkü adı ile konuyu açmışsınız. Oldu iseniz dönüp başlığınızın sorumiuluğunu almanız güzel olurdu bence.
Hamallık ironi idi.
Geçmiş olsun.
Tabi bi çok kişi bana yazdı ve yardımcı oldum foto attım merakta kalmayınız :KK66:

Hamallık ironi idi.
Geçmiş olsun.
Aynen katiliyorum sana bizde merakla beklemezdik yazinin sonunu sanki filmin sonunu gorememisim gibi oluyor 🤣

Tabi bi çok kişi bana yazdı ve yardımcı oldum foto attım merakta kalmayınız :KK66:
Müneccim olmadığımıza göre bilemeyiz canhıraş yardım edip fotoğraflar gönderip soru yanıtladığınızı buraya bakınca kimse anlamaz. Çünkü görünür değil burada sayfa aktif değil. Ben eleştirimde haklıyım. Sorular geldi ise buradan mı okuyup soru sordular üyeler. Başka sayfada durumu aktarmadı iseniz buradan peşinize takılmışlardır.
Burayı okuyunca ameliyat olduğunuz belli mi ? Değil. Kime olmuşsunuz bilgi var mı yok.
İyi günler dilerim .

Başka başlıklar zaten varmış ve ben oradan da yazdım . Gerçekten merak eden insanlar zaten mesaj atıyor . Nitekim ben de öyle yapmıştım . SiZin ne anladığınız da umrumda değil. Belli yardıma ihtiyacınız yok efelik yapmak için yazmışsınız bu sayfaya . Ben zaten diğer başlıklarda yaşadıklarımı anlattım. Bilgi almak istiyorsanız yazarsanız. Öteki türlü lütfen işinize bakın :KK66:

Başka başlıklar zaten varmış ve ben oradan da yazdım . Gerçekten merak eden insanlar zaten mesaj atıyor . Nitekim ben de öyle yapmıştım . SiZin ne anladığınız da umrumda değil. Belli yardıma ihtiyacınız yok efelik yapmak için yazmışsınız bu sayfaya . Ben zaten diğer başlıklarda yaşadıklarımı anlattım. Bilgi almak istiyorsanız yazarsanız. Öteki türlü lütfen işinize bakın :KK66:
Ben yazdiklarinizi goremedim siz sadece égoïst olabilirmisiniz ? Sadece derdin olunca yaz baskalarindan yardim bekle ama sen yardim etme bence cok egoist bir davranis
Burda yardima ihtiyaci olmayan yada olan belli mada uyesinin yazilarini takip edip gorebilirsiniz
Biz buraya efelik yapmaya gelmedik. Insallah baska konuda yardim ihtiyaci duymazsiniz ;-)

Sn Sera;
Efelik yapmak ??
Ne anladığımızın umurunuzda olmaması ??
Üslubunuzu kibar ve nezaketli buluyorsanız benim bizim için hiç önemi yok. Herkes kendi üslubundan ve görgüsünden sorumludur. Sözcükleri kullanma ve yansıtma tarzınız ortada ve ben inanınız hiç o seviyeyi bilmiyorum çünkü hiç inmeyi beceremedim oralara. O nedenle de hiç bilmem..

Benim yazdıklarımı yazılarımı okursanız neyi araştırdığımı niçin buraya zaman ayırdığımı pekala anlayabilirsiniz. Benim burada var oluş nedenim net ortada. Bunu yazdıklarımı okuyan oek çok üye çok net anlar anlayabilir.
Ayrıca üslubum ve sözcükleri kullanma tarzımdan görgümü kültürümü de gayet iyi anlayabilirler.
Burada sakdırgan ve açık aramak yerine bilgi aktarma ve yardımlaşma duygusu ile hareket edersek daha faydalı oluruz değil mi.

Sn Sera;
Efelik yapmak ??
Ne anladığımızın umurunuzda olmaması ??
Üslubunuzu kibar ve nezaketli buluyorsanız benim bizim için hiç önemi yok. Herkes kendi üslubundan ve görgüsünden sorumludur. Sözcükleri kullanma ve yansıtma tarzınız ortada ve ben inanınız hiç o seviyeyi bilmiyorum çünkü hiç inmeyi beceremedim oralara. O nedenle de hiç bilmem..

Benim yazdıklarımı yazılarımı okursanız neyi araştırdığımı niçin buraya zaman ayırdığımı pekala anlayabilirsiniz. Benim burada var oluş nedenim net ortada. Bunu yazdıklarımı okuyan pek çok üye çok net anlar anlayabilir.
Ayrıca üslubum ve sözcükleri kullanma tarzımdan görgümü kültürümü de gayet iyi anlayabilirler.
Burada sakdırgan ve açık aramak yerine bilgi aktarma ve yardımlaşma duygusu ile hareket edersek daha faydalı oluruz değil mi.

İşinize bakın?????????
Üslubunuz tarzım değil. Bu şekilde bitirmişsiniz yazınızı.
Estetik güzellik algısı olan birinin hitap tarzı ??????????
İyi günler.

Peki niçin yazmıyorsunuz ameliyatınızı kime oldunuz bilgiyi vermenize bir engel mi var burada. Haa evet aktarmamışım haklısınız der iki satır yazarsınız değil mi. Bunu engelleyen var mı ... Yok...

Peki niçin yazmıyorsunuz ameliyatınızı kime oldunuz bilgiyi vermenize bir engel mi var burada. Haa evet aktarmamışım haklısınız der iki satır yazarsınız değil mi. Bunu engelleyen var mı ... Yok...
Engel tabiki yok ve daha önce diğer başlıklarda paylaştığımı da söyledim ona rağmen üstüme gelen sizsiniz hanımefendi bana direkt sorsanız foto siteniz zaten en az on kişiye atmışımdır. Yardım bilincim olmasa hala giriyor da olmazdım değil mi ??? Saldırgan tavırla başlayan sizsiniz ben sadece karşılık verdim. Diğer başlıklarda söylediğim üzere zekeriya Kul a oldum. İlk etapta benim de asimetrik sorunum oldu. Şuan eşitlendi hemen hemen ama üst göz kapağında hala fazlalık var o revize olacak . Başka bir sorunum yok. Ben Şakak germe al üst göz kapağı yaptırdım 👌

Engel tabiki yok ve daha önce diğer başlıklarda paylaştığımı da söyledim ona rağmen üstüme gelen sizsiniz hanımefendi bana direkt sorsanız foto siteniz zaten en az on kişiye atmışımdır. Yardım bilincim olmasa hala giriyor da olmazdım değil mi ??? Saldırgan tavırla başlayan sizsiniz ben sadece karşılık verdim. Diğer başlıklarda söylediğim üzere zekeriya Kul a oldum. İlk etapta benim de asimetrik sorunum oldu. Şuan eşitlendi hemen hemen ama üst göz kapağında hala fazlalık var o revize olacak . Başka bir sorunum yok. Ben Şakak germe al üst göz kapağı yaptırdım 👌
Çok geçmiş olsun üste konunuzu görünce okudum mesajınızı? Asimetri ne kadar sürdü sizde ?

Jelesec ameliyatın yaklaştıkça başlıklara girmeye başlamışsın. Sakin ol :KK48:. Olumsuzlukları çağırma. PEşindeyim:KK53:
:)))))))))))) hahhahhaha yani girmesem daha iyi canım :) yaklaşmakta olanda uzaklaşıyor , Yahu ikon koymaya çalıştım yapamadım nerden bunlar :) forumun eski çakalı yeni sazanı ben tanıştırım

Si
:)))))))))))) hahhahhaha yani girmesem daha iyi canım :) yaklaşmakta olanda uzaklaşıyor , Yahu ikon koymaya çalıştım yapamadım nerden bunlar :) forumun eski çakalı yeni sazanı ben tanıştırım
Sizin ameliyat olacağınız dr kim acaba ve hangi işlemleri olacaksınız? Sevgiler

Si
Sizin ameliyat olacağınız dr kim acaba ve hangi işlemleri olacaksınız? Sevgiler
ben henüz karar vermedim .... görüşmelerim bitti sayılır ama benim tam hazır emin olmam lazım ,tamam derken bir iki yorum okuyorum boşver jelo böylede güzelsin diyorum :) endoskopik yüz germe burun düşünüyorum

Son düzenleme:
X