*DUA ARKADAŞIMIZIN ANNESİ VE BABASI İÇİN YA ŞAFİ TOPLUYORUZ*

KIZLAR ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN ❤️ ❤️ ❤️ SAĞOLUN YINE COK HIZLI BIR SEKILDE BİTTİ COK SUKUR 🙏ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAH 💕

Tesadüf baktım bitmiş, Allah şifa versin inşallah🤲🤲bu arada adım etiketlenmiş ama bildirim gelmedi bana😔

Tesadüf baktım bitmiş, Allah şifa versin inşallah🤲🤲bu arada adım etiketlenmiş ama bildirim gelmedi bana😔
Bu aralar bende anlamıyorum etıketledığımde gitmiyor benı etıketleyenlerıde ben gormuyrm cnm Allah razı olsun cnm yınede nıyetlenip geldin

Cok cok gecmis olsun..

🥺🥺Çok gecmıs olsun canım yaa.. Cok uzuldum dua istersen burdayız ❤️ haberdar et mutlaka 🙏

Canim çok gecmis olsun Rabbim tez zamanda sifa versin inşallah
Allah hepinizden razı olsun. Çok teşekkür ederim. Sadece yavrularımdan ayriyim. Eşine problemlerimiz var ve belki bosanabiliriz oari çok özlüyorum. En küçüğü 2 yaşına girdi. Okadar özledim ki ne bir ses ne bir haber var onlardan. Lütfen dua edin onlara kavusayim. Eşim ailesinin sözümden çıkmıyor. Çok inatçı dediğim dedik öylece inadı yüzünden de ayrıyız ve çocuklarımdan uzak. Kokusu burnumda ne bir elbiseleri de onlar kokmuyor. Yarrabbim bana tez vakitte hayırlı bir kapı açsa. Onları ayağıma getirse

Allah hepinizden razı olsun. Çok teşekkür ederim. Sadece yavrularımdan ayriyim. Eşine problemlerimiz var ve belki bosanabiliriz oari çok özlüyorum. En küçüğü 2 yaşına girdi. Okadar özledim ki ne bir ses ne bir haber var onlardan. Lütfen dua edin onlara kavusayim. Eşim ailesinin sözümden çıkmıyor. Çok inatçı dediğim dedik öylece inadı yüzünden de ayrıyız ve çocuklarımdan uzak. Kokusu burnumda ne bir elbiseleri de onlar kokmuyor. Yarrabbim bana tez vakitte hayırlı bir kapı açsa. Onları ayağıma getirse
Canım benım..
Ne diyeceğimi bilemedim. Ne zmaan duaya ihtiyacın varsa soyle lütfen rabbım insırah ferahlığı nasıp etsın snaa 🥺

En kisa zamanda yavrularina kavusman, mis gibi kokularini icine cekmen dilegiyle🙏

Yüreğim sızladı senin kim bilir nasıl yanıyor, Rabbim öyle bir kapı açsın ki, çocuklarına kavuşasın🤲🤲🤲Dua edileceği zaman ben hazırım🌸

Allah hepinizden razı olsun. Çok teşekkür ederim. Sadece yavrularımdan ayriyim. Eşine problemlerimiz var ve belki bosanabiliriz oari çok özlüyorum. En küçüğü 2 yaşına girdi. Okadar özledim ki ne bir ses ne bir haber var onlardan. Lütfen dua edin onlara kavusayim. Eşim ailesinin sözümden çıkmıyor. Çok inatçı dediğim dedik öylece inadı yüzünden de ayrıyız ve çocuklarımdan uzak. Kokusu burnumda ne bir elbiseleri de onlar kokmuyor. Yarrabbim bana tez vakitte hayırlı bir kapı açsa. Onları ayağıma
Amin canım binlerce amiiinn rabbim bu imtihandan seni alnın akıyla çıkartır inşallah yavrularına bi an önce kavuşturur inşallh 😔

X