Gebeliğe Hazırlık Dua zinciri oluşturalım 🤲🏻🌸

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

emosscaa

Hoşgeldin Can Oğlum ❤️🤰
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2020
1.642
3.426
26
Herkese Selamün Aleyküm 🌸
Bu mübarek Ramazan ayında ibadetlerimizin yanı sıra dua kardeşliği yapmanın ne kadar faziletli olduğunu hepimiz biliyoruzdur.
Bunun için hamile kalamayan arkadaşlarım ve kendim için Allah rızası için Enbiya Suresinin son sayfasını 70 kişi bir defa olmak üzere Ramazan-ı şerifte lütfen birbirimize okuyalım .Herşeyin başı duadır , belki birbirimize vesile olmuş oluruz 🤲🏻🌸
Benim ismim emine eğerki okuyan olursa bana okudum diye belirtirse çok mutlu olurum bende isteyen arkadaşlarıma memnuniyetle okurum ❤️

ARAPÇA OKUMAYI BİLMEYEN ARKADAŞLAR İÇİN ;
La yesmeune hasıseha ve hüm fı meştehet enfüsühüm halidun
103.La yahzünülümül fezeul ekberu ve tetelekkahümül melaikeh haza yevmükümüllezı küntüm tuadun
104.Yevme natvis semae ke tayyis sicililli lil kütüb kema bede'na evvele halkın nüıydüh va'den aleyna inna künna faılın
105.Ve le kad ketabna fiz zeburi mim ba'diz zikri ennel erda yerisüha ıbadiyas salihun
106.İnne fı haza le belağal li kavmil abidın
107.Ve ma erselnake illa rahmetel lil alemın
108.Kul innema yuha ileyye ennema ilahüküm ilahüv vahıd fe hel entüm müslimun
109.Fe in tevellev fe kul azentüküm ala seva' ve in edrı e karıbün em beıydüm ma tuadun
110.İnnehu ya'lemü ma tektümun
111.Ve in edrı leallehu fitnetül leküm ve metaun ila hıyn
112.Kale rabbıhküm bil hakk ve rabbüner rahmanül müsteanü ala ma tesıfu

Eklentiler

• 2FC667C2-3ECA-41FF-8519-297B4301BE20.jpeg
    2FC667C2-3ECA-41FF-8519-297B4301BE20.jpeg
    96,3 KB · Görüntüleme: 33
Herkese Selamün Aleyküm 🌸
Bu mübarek Ramazan ayında ibadetlerimizin yanı sıra dua kardeşliği yapmanın ne kadar faziletli olduğunu hepimiz biliyoruzdur.
Bunun için hamile kalamayan arkadaşlarım ve kendim için Allah rızası için Enbiya Suresinin son sayfasını 70 kişi bir defa olmak üzere Ramazan-ı şerifte lütfen birbirimize okuyalım .Herşeyin başı duadır , belki birbirimize vesile olmuş oluruz 🤲🏻🌸
Benim ismim emine eğerki okuyan olursa bana okudum diye belirtirse çok mutlu olurum bende isteyen arkadaşlarıma memnuniyetle okurum ❤️

ARAPÇA OKUMAYI BİLMEYEN ARKADAŞLAR İÇİN ;
La yesmeune hasıseha ve hüm fı meştehet enfüsühüm halidun
103.La yahzünülümül fezeul ekberu ve tetelekkahümül melaikeh haza yevmükümüllezı küntüm tuadun
104.Yevme natvis semae ke tayyis sicililli lil kütüb kema bede'na evvele halkın nüıydüh va'den aleyna inna künna faılın
105.Ve le kad ketabna fiz zeburi mim ba'diz zikri ennel erda yerisüha ıbadiyas salihun
106.İnne fı haza le belağal li kavmil abidın
107.Ve ma erselnake illa rahmetel lil alemın
108.Kul innema yuha ileyye ennema ilahüküm ilahüv vahıd fe hel entüm müslimun
109.Fe in tevellev fe kul azentüküm ala seva' ve in edrı e karıbün em beıydüm ma tuadun
110.İnnehu ya'lemü ma tektümun
111.Ve in edrı leallehu fitnetül leküm ve metaun ila hıyn
112.Kale rabbıhküm bil hakk ve rabbüner rahmanül müsteanü ala ma tesıfu
Canım ben okudum. Senin için 🤲

X