Duama eşlik edermisiniz allah rızası için 🤲

Kötü birseymi bilmiyoruz
Ama şöyle diyebiliriz kuzum inşallah ipek arkadasimizin ne skntisi varsa hayırlısıyla giderilmesi için diye niyetimiz böyle olursa keybedilmez sanirim
Yavrum ben birşey soracağım konudan ve sahibinden alakasız. Misal biri bir niyetim var dua edin diyorsa bu niyeti hayır mı şer mi ne bilelim ?

Yani belki istediği şey tasvip etmeyeceğimiz birşey etmediğimiz için günaha girer miyiz ?

Çoktandır kafama takılıyordu görünce sorayım dedim.
Kötü bişe değil söylim sizlerinde içi rahat etsin okumak isteyen allah rızası için okusun kızlar 🤗
3 senedir sevdiğim biri var beraberizde ailelerde babam hariç bilio sadece onun bi takım özel problemleri var işle alakı o yüzden evliliğimiz olamıyo .
bende rabbimin rızası olsun hayırsızsada bin bir güzelliklerle hayırlara çevirerek duamı kabul etsin engellerimizi ortadan kaldırsın sevdiğim sevildiğim adama kavuşum bizi kavuştursun diye niyetlendim okuyorum .
okumak ister de okursanız çok sevinirim 🤗♥️

• Beğen
Reactions: H M
Kötü bişe değil söylim sizlerinde içi rahat etsin okumak isteyen allah rızası için okusun kızlar 🤗
3 senedir sevdiğim biri var beraberizde ailelerde babam hariç bilio sadece onun bi takım özel problemleri var işle alakı o yüzden evliliğimiz olamıyo .
bende rabbimin rızası olsun hayırsızsada bin bir güzelliklerle hayırlara çevirerek duamı kabul etsin engellerimizi ortadan kaldırsın sevdiğim sevildiğim adama kavuşum bizi kavuştursun diye niyetlendim okuyorum .
Ben hakkında hayırlısı ne olacaksa öyle olsun diye dua ettim niyetim buydu zaten 🤗 benim duam benim niyetine göre çıkar ağzımdan.. inşallah hayırlısıyla engeller kalkar

Niyetini bize açıkça yazdığın için teşekkür ederim.

Hayırlısıysa olsun değilse olmasın diyeyim. 🙏🏻 ☺️

Bazen hayır bildiğinde şer olabilir. Şer bildiğimiz hayır. Ne istediğimize çok dikkat edelim. 🤗

Rabbim herkesin hakkında hayırlısını versin.

Niyetini bize açıkça yazdığın için teşekkür ederim.

Hayırlısıysa olsun değilse olmasın diyeyim. 🙏🏻 ☺️

Bazen hayır bildiğinde şer olabilir. Şer bildiğimiz hayır. Ne istediğimize çok dikkat edelim. 🤗

Rabbim herkesin hakkında hayırlısını versin.
Aynen öyle canım allah razı olsun 🤲 fakat çok yakın bi tanıdığım var hoca eğer duanı yaşamak istiyorsa ısrarcı ol secdeye kapan rabbine yalvar o kullarını geri çevirmez hayırlara çevirerek nasip etmesini dile demişti kulun kula duası en suraatle kabul olan duadır birilerinden dua istemek bile niyetini güzelleştirerek sunar sana diye bende de o yüzden dil alışkanlığı oldu allahım doğrusunu sen bilirsin hayırsızsada hayırlara çevir oldu kıl rabbim derim bin şükür hep duamı kabul eyledi nasip etti dilerim bunuda eder kapımı açar 🤲 sizlerdende bin kez razı olsun duama yardım ettiğiniz için ne dileğiniz varsa kabul buyursun 🤲

Bi önceki sayfada paylaşt
Tabi okurum ♥️
Ama birsey sormak zorunda hissettim konu sahibi niyetini birsekte okusak daha iyiydi ser icin niyet edersen bizde ortak oluyoruz s
Ben konunun yarisini goremiyorum o yuzden canim sorun bende heralde bugun

Kızlar benim bi dileğim var kulun kula duası daha çabuk geçer sizden ricam ufak bi zikrim var adıma niyet edip istediğiniz kadar okuyabilirmisiniz rica etsem sayı bildirirseniz sevinirim 🤲
Ya kadir ya allah
Ya rahman ya allah
Ya rahim ya allah
Ya kerim ya allah
İpeğin niyeti için derseniz çok memnun olurum rabbim hepimizin dualarını kabul eylesin 🤲🤲🤲
30 tane okudum inşallah. 🙏

X