Düğün Albümüm

Çok üzgünüm canım gerçekten resmen bizi dolandırıcıp enayi yerine koydu :KK43:
Canim eşin gerekeni yapsin ayip ! Bizim okadar albüm montajlı duzenlemeli albumler süper + flasa atlacak orjinalleri ve montajli sekilleri. 1000 tl odeyecegiz dış cekime. Ki bu albumler 600 den basliyor. Yazik gunah ya insan azicik serefli olur en güzel en anlamli seyleri mahvetmeye nasil hak buluyor yai

Eşin sakin kalıyorsa bravo. Ben olsam sen ne diyorsun ş.. Siz hemen getir falan derdim. Yok getirmiyorsa evini basıp bir tane çakardım. Dayanamazdım. 3 yıl nasıl beklediniz hayret.

Hatayı son dakika kuaförde bu işe tamam demekle yapmışsınız zaten, bu işler kuzene kankaya bırakılmayacak kadar değerli, bir ömür dönüp bakacaksınız o fotoğraflara. Bir de 3 yıl biraz fazla geç olmuş bu işi ciddi ciddi ele almak için, bence öncelikle sakin yoldan halletmeye çalışın, kuzen pek iyi birine benzemiyor, adam uyuzluğuna siler miler, öfkeyle kalkıp zararla oturmayın. Eşinize süre verin, bir haftada halletmezsen ben kendim halledeceğim deyin.

O dediklerini eşime bırakmaz ben yapardım da eşim halledecekmis benim içim ne zaman soğuyacak biliyormusun eğer anlaşırlarsa para konusunda parayı verirken suratına carpacagim işte o zaman rahat rahat uyuyacagim
Eşin sakin kalıyorsa bravo. Ben olsam sen ne diyorsun ş.. Siz hemen getir falan derdim. Yok getirmiyorsa evini basıp bir tane çakardım. Dayanamazdım. 3 yıl nasıl beklediniz hayret.

Canim benim.haberim yoktu ben kuafordeyken kuzeni gelmiş esimin yanına o ikna etmiş eşim diyor ki ben zaten stüdyoyla anlasmisim bu geldi ısrar etti ben yalvarmadim ona yani bu yaptığını eşimde anlayamıyor keşke kabul etmeseydim diyor ben kuaförden çıktık arabaya binince öğrendim yani yolda
Hatayı son dakika kuaförde bu işe tamam demekle yapmışsınız zaten, bu işler kuzene kankaya bırakılmayacak kadar değerli, bir ömür dönüp bakacaksınız o fotoğraflara. Bir de 3 yıl biraz fazla geç olmuş bu işi ciddi ciddi ele almak için, bence öncelikle sakin yoldan halletmeye çalışın, kuzen pek iyi birine benzemiyor, adam uyuzluğuna siler miler, öfkeyle kalkıp zararla oturmayın. Eşinize süre verin, bir haftada halletmezsen ben kendim halledeceğim deyin.

Kimseyi arama
Esine soyle yeniden bir gelinlik alsin sana gidin yepyeni fotolar cekinip album yaptirin. Kuzene de soyleyin fotolari alip ..

Butun her sey bir anlik sinirle her seyi silmesine bakar. Bu riski alabilir misiniz? Annesi ile konustunuz, sinirlendi sildi mesela. Kusseniz de aleme rezil de etseniz giden gider malesef. Iyice dusunerek atin adimlarinizi.
+1
Konu sahibi esini dinle sakin bir sey yapma verin 1000 tl alin resimleri sonra o kuzenin ...... yapin. Ama ilk once resimleri arayin gerci resimler insallah duruyordur.

İşte o sıkar vallahi gözüm döner herşeyi yapabilirim ben o gün annemler bana kızdı evde misafirler bizi bekliyorsun biz yollarda perişan olduk bu bu kadar kolay değil silerse bütün sülalesini birbirine katarım
Gittikten sonra katsan ns olur. Canin ofkeyle kalkan zararla oturur.

Düşmanın yoksa akrabanda mı yok, akraba akbaba gibi sözler böyle kanı bozuk tipler yüzünden söylenmiş çok güzel sözler.
Bizde eşim tarafından birileriyle şuan ölse bi bardak su vermeyeceğim duruma geldiğimiz için hiç şaşırmadım kuzen kazığına.
Ağzına edin bırakın sonrada gidin yeni resim çekinin.
Utanmazlık yaptığı

İnşallah resimler gerçekten vardır belkide yoklar ve sizi caydırmak için o rakamı salladı

Dost ile ye iç alışveriş etme demiş ya atalarım ne güzel demiş bende defalarca bu tip şeyler tecrübe ettim ne yazık ki. Bi daha mı aslaaaa

Sanirim.hic borcumuz ne kadar diye sormadiniz simdiye kadar.
Sonucta profesyonel fotografciymis. Is bitiminde ucret mevzusunu konusmaniz lazimdi. Siz bedavaya yapacak gibi dusundunuz o da emegimi hice saydilar fln diye galiba.
Muhtemelen sizin gibi o da size bilenmistir.
Acik acik konusmanin zamani gelmis de gecmis bile.
Umarim sonucu tatliya baglanir.

1000 TL o kuzene vereceğinize cidden bir gelinlik kiralayıp albüm yaptırsanız daha karlı çıkarsınız. Yazık günah yani, bir de uğraşacaksınız aman silme etme diye, belki güzel rötuşlamadı beğenmeyeceksiniz de. Keşke 3 sene beklemeden sıcağı sıcağına yeniden çektirseydiniz ama olan olmuş. Ne rezalet ya, insanlar ne kadar yüzsüz. Sizin de hatanız son dakikadan fotoğrafçı değiştirmek olmuş o da ayrı mevzu tabi.

Canım biz emeğinin karşılığını vermeye razıydık ama artık içimden gelmiyor yüzyüze bile gelmek düğün günümüze dair elimizde hiç resim yok birtek onlar vardı çok üzülüyorum ben ya :KK43:

Haklısın tuzağa düşürmüş sizi. Siz stüdyo ile ne kadara anlasmistiniz.

Hiç üzülmeyin gelinliginizi hala sakliyorsaniz ise yine bir fotoğrafçı ile anlaşırım kuaför hatta belki farklı bir kaç kostüm vs de bulur konsept çekimler yapardım. Düğüne ait zaten arkadaşların çektiği fotolar ve düğün videosu vardır.

Kuzene 1000 TL vereceğime o parayı bu şekilde harcardım. Kocama da ders olurdu. Kuzene de resimleri gönderirdim. Hem güzel bir anı olurdu hem de 3 yıldan sonra eğlenceli bir organizasyon :)

Esinde suç bu arada kuzenini hiç mı tanımıyor. Kuzen hayatında ilk kez mi çakallık yapıyor sanki eşine?

Sanirim.hic borcumuz ne kadar diye sormadiniz simdiye kadar.
Sonucta profesyonel fotografciymis. Is bitiminde ucret mevzusunu konusmaniz lazimdi. Siz bedavaya yapacak gibi dusundunuz o da emegimi hice saydilar fln diye galiba.
Muhtemelen sizin gibi o da size bilenmistir.
Acik acik konusmanin zamani gelmis de gecmis bile.
Umarim sonucu tatliya baglanir.
Canım kendisi konuşmamış ki düğün günü o sıkışıklığı fırsata çevirdi o kadar gittik yanına eşim aradı ben konuştum biz sorduk hallederiz hallederiz diyen de oydu biz hakkını verecektik o sadece aklı sıra tilkilik yapiyor

1000 TL o kuzene vereceğinize cidden bir gelinlik kiralayıp albüm yaptırsanız daha karlı çıkarsınız. Yazık günah yani, bir de uğraşacaksınız aman silme etme diye, belki güzel rötuşlamadı beğenmeyeceksiniz de. Keşke 3 sene beklemeden sıcağı sıcağına yeniden çektirseydiniz ama olan olmuş. Ne rezalet ya, insanlar ne kadar yüzsüz. Sizin de hatanız son dakikadan fotoğrafçı değiştirmek olmuş o da ayrı mevzu tabi.
Ah ah sorma ya o adama bende üzülüyorum ilk gün bile demiştim adamın hakkına girdik o çocuk diyordu ki ne hakkı yenge ya bosversene bak ben burda dış çekim yapıyorum diyordu dalga geçmiş bizimle ya halen öfkeliyim

X