Düğün Albümüm

Lovedreams

Beni hep mutlu hatırlayın olur mu. :(
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2016
5.053
22.475
Hatunlar sinirlerim tavan yaptı gece gece bana bi akıl verin yoksa eşimle büyük kavga edeceğim :sinirli:

Biz Nisan 2014 yılında evlendik düğün gününden 2 hafta kadar önce bir stüdyo ile anlaştık albüm vs için neyse düğün günü ben kuafordeyken eşimin yanına gelen kuzeni sen stüdyo ya gitme ben dış çekim yaparım demiş para konusmamislar ama o gün eşim aramış stüdyoyu iptal etmiş.

Biz gittik o gün dağ başlarına tamm resimler çok güzel olmuştu düğüne geç bile kaldık değer dedik. Aradan 3 yıl geçti resimlerim yok elimde 3 yildir dilimde tüy bitti ara demekten eşimde inat şimdi telde konuştular kuzeniyle eşim albümün resimleri istedi kuzen olacak o adi de bana 1000 TL gönder flaş belleğe yukleyeyim göndereyim dedim şaka gibi küfür gibi bizi enayi yerine koyuyor gerizekalı ben 1000 lira versem albüm isterdim eşim telefonu saklıyor ben halledeceğim diyor ama içim içimi yiyor çıldırıyorum sinirden yarın kuzenin annesini arayacağım ama eşim bana kızdı aramayacaksın diye lütfen rica ediyorum bu çocuk para mevzusu açmamış eşimde o gün kafam dağınıktı ama para konuşmadık diyor tamm ben diyorum hakkı neyse veririz 1000 TL nedir ya albüm istemiyorum dedim durumları çok iyi maddi açıdan paraya ihtiyaçları yok aç gözlü pislik ya eşim kızdığı halde annesini arayayım mı kızlar bana akıl verin.

Duzenleme:
Şerefsiz adi heryer den engellemiş eşimi pislik şeytan diyor git evini bas sabah sabah çileden çıkardı beni burada ki hatunların dediği gibi resimleri kaybetti biz tamm orta yolda anlaşırız diyince heryer den engelledi bizi deliricem ya vallahi deliricem ben hayvan bide dindar olacak müslüman olacak

Son düzenleme:
Bana normal geldi ucreti normal olmasa bile esiniz kabul etmis konusmadan.

Siz aramayin aranizi kotu yapip fotografsiz kalmakta var bu isin ucunda.

Ustelik size kizmis olabilir sonucta uc yildan sonra soruyorsunuz fotograflari yani borcunuzuda.

Bana normal geldi ucreti normal olmasa bile esiniz kabul etmis konusmadan.

Siz aramayin aranizi kotu yapip fotografsiz kalmakta var bu isin ucunda.

Ustelik size kizmis olabilir sonucta uc yildan sonra soruyorsunuz fotograflari yani borcunuzuda.
Canım ben 3 yildir diyorum annesine ayrı çocuğa ayrı eşim düğünden 2 ay sonra evlerine gittik eve gelmedi ben size gelirim bakarız diye eşim aradı telefonları açmadı bende sürekli ara dedim eşimde açmayınca aramadı daha

1000 TL normal Albüm olursa tabi ama bu şahıs bize diyor ki 50 60 resim montajsiz filan yükledim flaş belleğe bana 1000 TL gönder yollayayım resimleri diyor bu reva mı ya

Kuzen kazığı!!!Akrabayla ye iç alış veriş yapma demişler!Eğer albüm yapıp resimleri de ayrıca verecekse flashla bence 1000 lira verilebilir.Ancak sadece resimlere bu kadar para istemesi çok ayıp
Canım albumsuz sadece resimler için 1000 TL istedi gerçekten şaka gibi değil mi dalga geçer gibi bide gülüyor pislik

Hatunlar sinirlerim tavan yaptı gece gece bana bi akıl verin yoksa eşimle büyük kavga edeceğim :sinirli:

Biz Nisan 2014 yılında evlendik düğün gününden 2 hafta kadar önce bir stüdyo ile anlaştık albüm vs için neyse düğün günü ben kuafordeyken eşimin yanına gelen kuzeni sen stüdyo ya gitme ben dış çekim yaparım demiş para konusmamislar ama o gün eşim aramış stüdyoyu iptal etmiş.

Biz gittik o gün dağ başlarına tamm resimler çok güzel olmuştu düğüne geç bile kaldık değer dedik. Aradan 3 yıl geçti resimlerim yok elimde 3 yildir dilimde tüy bitti ara demekten eşimde inat şimdi telde konuştular kuzeniyle eşim albümün resimleri istedi kuzen olacak o adi de bana 1000 TL gönder flaş belleğe yukleyeyim göndereyim dedim şaka gibi küfür gibi bizi enayi yerine koyuyor gerizekalı ben 1000 lira versem albüm isterdim eşim telefonu saklıyor ben halledeceğim diyor ama içim içimi yiyor çıldırıyorum sinirden yarın kuzenin annesini arayacağım ama eşim bana kızdı aramayacaksın diye lütfen rica ediyorum bu çocuk para mevzusu açmamış eşimde o gün kafam dağınıktı ama para konuşmadık diyor tamm ben diyorum hakkı neyse veririz 1000 TL nedir ya albüm istemiyorum dedim durumları çok iyi maddi açıdan paraya ihtiyaçları yok aç gözlü pislik ya eşim kızdığı halde annesini arayayım mı kızlar bana akıl verin.
aradan 2 ytıl gecmiş. ben olsam gercekten para vermem. resimde istemem.
dagda bayırda sizin o kadar o da yorulmuştur. emegi yandı...

Canım ben 3 yildir diyorum annesine ayrı çocuğa ayrı eşim düğünden 2 ay sonra evlerine gittik eve gelmedi ben size gelirim bakarız diye eşim aradı telefonları açmadı bende sürekli ara dedim eşimde açmayınca aramadı daha

1000 TL normal Albüm olursa tabi ama bu şahıs bize diyor ki 50 60 resim montajsiz filan yükledim flaş belleğe bana 1000 TL gönder yollayayım resimleri diyor bu reva mı ya
Ben uc sene sonra ilk defa sordunuz anladim o zaman haklisiniz 1000 tl albumsuz dis cekim icin normal ama montajsiz olmamali yuzyuze buyuklerinde yaninda pazarlik yaparsiniz.

Butun her sey bir anlik sinirle her seyi silmesine bakar. Bu riski alabilir misiniz? Annesi ile konustunuz, sinirlendi sildi mesela. Kusseniz de aleme rezil de etseniz giden gider malesef. Iyice dusunerek atin adimlarinizi.

Nasil yani? Toplamda mi 60 resim?

aradan 2 ytıl gecmiş. ben olsam gercekten para vermem. resimde istemem.
dagda bayırda sizin o kadar o da yorulmuştur. emegi yandı...
Canım biz emeğinin karşılığını vermeye razıydık ama artık içimden gelmiyor yüzyüze bile gelmek düğün günümüze dair elimizde hiç resim yok birtek onlar vardı çok üzülüyorum ben ya :KK43:

Ben uc sene sonra ilk defa sordunuz anladim o zaman haklisiniz 1000 tl albumsuz dis cekim icin normal ama montajsiz olmamali yuzyuze buyuklerinde yaninda pazarlik yaparsiniz.
İşte o sıkar vallahi gözüm döner herşeyi yapabilirim ben o gün annemler bana kızdı evde misafirler bizi bekliyorsun biz yollarda perişan olduk bu bu kadar kolay değil silerse bütün sülalesini birbirine katarım

Canım biz emeğinin karşılığını vermeye razıydık ama artık içimden gelmiyor yüzyüze bile gelmek düğün günümüze dair elimizde hiç resim yok birtek onlar vardı çok üzülüyorum ben ya :KK43:
bence üzülme. daha makul bir fiyat diyebilirmiş. ama dememiş.
yeniden cektirsiniz. boşver....

Fotoğrafçının ahı tutmuştur diyesim geldi. sonuçta adamın işini son anda iptal etmişsiniz belki size randevu verdi diye başkasını kabul etmedi o saate. Zarara uğramıştır. Bak neticede kuzen de hayırsız çıkmış. O fiyat çok pahalı. 3 yıl önce dış çekim 200 ü aşkın fotoğraf, hem büyük çerçeve hem albüm, 2 tane cep albümü ve fotoğrafların hepsi Flash belleğe atılarak 700 civarı ödedik.

Yuh ya! O nasıl bir kuzen! Ben olsam arar ağzıma geleni de sayardım! Al resimleri flaşla birlikte uygun bir yere koy! da derdim.

Şehirden şehire fark eder tabi ama biz 3.5 sene önce 3 boy albüm bir büyük duvara resim 400 e yaptırdık dış çekimi. Albüm bile Yok ortada terbiyesiz adam hiç utanması Yok! Neye istiyor parayı???

Şaka yapıyor olmasın eşine?

Sen resimleri gönder ben 15 inde yatırcam parayı desin eşin yatırmasın! Ne pis kuzenmiş o yaaa

Canım bence blöf yapabilirsiniz.İlk önce resimleri getir paranı vereceğiz desin eşin evinize çağırın bir kaç aile büyüğünüz de olsun orda.Fiyatını filan sorsunlar ne kadara çektin diye 1000 lirayı duyunca büyükler "Ooo ne yaptın sen yaa 500 yeter" şeklinde eline sıkıştırın.Kısaca para işini yarı fiyatına oldu bittiye getirin.Albümü daha sonra siz yaptırın

akraba kazığı gibi bişi olmuş, sadece flaşa atacak 1000 lira iyiymiş..
fotoğrafçının ahı tutmuş olabilir :KK70: adamın randevusunu iptal ettiniz, sizin için ayırdığı güne kimseyi kabul etmedi.
annesini aramanız, ortamın gerilmesine neden olabilir.
eşiniz konuşmayı denesin, bir orta yol bulunur gibi..

X