Düğün, bosanma vs

Ne dalga geçtiniz benle bee 😅😆🤭 size demiştim anlattırmayın diye yahu
Daha şatafatlısını yapmak için düğünün boşamıştır😀

nedir bu mühendislerin çektiği djgljdflgkşd

Hemen nasıl birini bulup evlendi ki

Yok anası ev kızı buldu kendi diş doktoru😃davul bile dengi dengine anacığımmm.

Akrabaymış, bekliyormuş hazırda meğer ahahah.

Belli o zaten, kendi kariyerini yakmayı göze almışsın. Verdigimiz cok yanlis kararlar. Ben gayet gösterişli bir kir düğünüyle evlendim. Millet düğünümün güzelliğinden konusuyordu, bu arada ben ve eski esim dugun istemiyorduk. Hadi annelerin gönlü olsun dedik. Mükemmel giden bir evlilik, sonuc 7 yıl sonra ayrıldık, hicbirseye garantimiz yok mükemmel birde bitiş yaptik yeminle. 🤣🤣🤣
Hic kimse için kendimizden vazgecmememiz gerekiyor, giden kendi hayatına bakiyor, biz vazgectiklerimizle kalıyoruz malesef
Çok haklısınız, o eşiği geçtim şükür ya 😰
Ama şimdi o işin gücünle hava basıyorsun, bak. Büyü bozulunca ya herşey için çok geç olsaydı? Böyle koca ile hava basamayacağına göre?
Doğru :)
Siz proje yapmayı mühendis olmayı neden bu kadar irdelediniz? Ne alakası var eski nişanlınızın yaptığı şatafatlı düğünle? Eşim köydeki insanın bile haberinin olduğu dev projelerde yer aldı alıyor ama akşam evde soğan doğruyor maydonoz ayıklıyor😂
Bu konuşma şuradan doğdu, ‘yani eski konuyla çok ilişkili bir şey sormak isteyipte çekinsem zaten başka bir hesap açardım bir yolunu bulurdum bunu mu düşünemiyorum’ demekten 😅🙈

Ya bir de şimdiki eşini överken kendi kendinize eziyorsunuz , öğretmen kız , saf kız , sevmiş işte kız . Belki de ilişki zaten vardı ya da eski nisanliniz aşık oldu . Ordaki meslek imaniz da bile fazlasıyla kibir var.
Siz olmadınız ama onlar çok güzel olmuşlar , ozerenek düğün yapmışlar . Şatafatlı diye de bosanmayacaklar. İnsanlar bir ayda da doğru kişiyi sevip evlenebiliyor .

Herkese merhabalar bir konuda fikrinizi almak için açıyorum bu konuyu, dert nerede falan diye kızmayın küserim :)
Bildiğimiz üzere bosanma oranları deli gibi artıyor, çevrenizde yeni evli olup asla boşanmaz dediğiniz, çok şatafatlı düğünler yapmış, çok iddalı olup boşananlar oldu mu , tecrübelerinizi yazabilir misiniz?
Maddiyatı deliler gibi önemseyen birisi değilim, boşanmanın geçinmekle ve doğru insanla ilgisi olduğunu da biliyorum, kimsenin acısına dokunmak için açmadım merak ediyorum. Tam olarak çok masraflı görkemli düğünler yapıp ayrılanlar oldu mu merak ediyorum ☺️🤷🏻‍♀️
ben , 4 sene sevgililik herşeyle mücadele pandemisi kazası belası sakatlığı herşeyi yaşadık pes etmedik seviyoruz evlenicez dedik düğün günü bile onca sorun yaşadık evlendik ama gel gör ki sanki 30 yıllık evli gibi bi hayat boşanmayı düşünüyorum, ama bunun şatafatlı bir evlilikle ilgisi yok saygı olmadı mı hiç bişeyin önemi yok

X