Saç Rengi ve Saç Boyama düğünde doğal saç rengi mi yoksa boya ile değiştirilmiş saç daha güzel olur

Savsancik

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2021
390
273
25
doğal kendi saç rengimde mi kalsam ( kumral ) yoksa başka bir renkle daha canlı gösterişli mi görünse sarı renkler .
düğün öncesi çok mu radikal bir değişim olur tümden boyalı saç alışma sürecim olmalı ya hemen sıkılırsam karar veremedim :KK70:

Bence hiç tehlikeye atma. Bende çok kararsızdım ama doğal saç rengi daha hoş duruyor. Bide kötü olma ihtimali var son dakika onla uğraşamazsın. Ben evlendikten sonra boyamama rağmen pişman olmadım değil:))

Bence hiç tehlikeye atma. Bende çok kararsızdım ama doğal saç rengi daha hoş duruyor. Bide kötü olma ihtimali var son dakika onla uğraşamazsın. Ben evlendikten sonra boyamama rağmen pişman olmadım değil:))
aa sahiden mi banada doğallık masumluğu çağrıştırıyor bide erkek arkadaşım ilk gördüğü an ki gibi kalmak istiyorum :)

Boyatip riske atmazdim ben olsam dogallik her zaman daha cazip geliyor
biraz saçımın parlamasını istiyorum aslında mesela saç modellerinde bilindiği gibi sarı saçta belli oluyor verilen şekiller koyu renklerde pek belli olmuyor . düşündüğüm şey o aslında

haklısın ben sarı ışıltı diyordum göze batar. bir kaç ton açığı güzel olabilir teşekkür ederim :)

dimi bambaşka görünmek istemedim beni gördüğü ilk haliyle doğal olsun :)
şimdi kumrala ombre yaptırsan eskidendi kuzucum beyaz gelinlikle sade tercihler her zaman daha güzel ve farklı olur eskiden balyaj atılırdı evlenmeden bulamaç gibi duruyor bence hiç hoş değil şöyle doğal bir topuz yada açık saç ile farklı olursun doğallığınla görünürsün herkese ki bu en güzeli olur ufak dokunuşlar ile doğal gelin ohh :KK36: :KK200:

Birincisi riske girme. İkincisi gelinlikle koyu renk saçlar her zaman daha güzel duruyor bence

şimdi kumrala ombre yaptırsan eskidendi kuzucum beyaz gelinlikle sade tercihler her zaman daha güzel ve farklı olur eskiden balyaj atılırdı evlenmeden bulamaç gibi duruyor bence hiç hoş değil şöyle doğal bir topuz yada açık saç ile farklı olursun doğallığınla görünürsün herkese ki bu en güzeli olur ufak dokunuşlar ile doğal gelin ohh :KK36: :KK200:
evet modası geçti herkeste göre göre sıkıldım ama ışıltı masummuş gibi geldi kararsız kaldım

doğal kendi saç rengimde mi kalsam ( kumral ) yoksa başka bir renkle daha canlı gösterişli mi görünse sarı renkler .
düğün öncesi çok mu radikal bir değişim olur tümden boyalı saç alışma sürecim olmalı ya hemen sıkılırsam karar veremedim :KK70:
Tenin beyazsa kesinlikle koyu bakır .

Ben kendi rengimdeydim uçları ombreydi

Tenin beyazsa kesinlikle koyu bakır .
Ben kendi rengimdeydim uçları ombreydi
Aslında korona döneminde evde boyadım bal köpüğüne bana turuncu olmuştu 😅 artık kaşlarımın rengiyle uymadı diye mi bilmiyorum bir garip durdu şimdi rengi iyice açıldı saçım uzadığı için ombre gibi görünüyor kendi rengimi özledim 🙄

Aslında korona döneminde evde boyadım bal köpüğüne bana turuncu olmuştu 😅 artık kaşlarımın rengiyle uymadı diye mi bilmiyorum bir garip durdu şimdi rengi iyice açıldı saçım uzadığı için ombre gibi görünüyor kendi rengimi özledim 🙄
Hep kendi rengimizi ozleriz zaten.
Bende boyatinca kendi rengimi ozluyorum
Kendi rengim gelince boyaya hasret :KK70:

X