Dugunde ne giymeli ??

Ben olsam tepeden örgülü daginik topuz yaptirir antrasit rek bant ayakkabı giyer yine antrasit renkde portföy alırdım

Veya rose renk ayakkabı çanta

Ve inci takmazdim

Örn,Eki Görüntüle 2051387 Eki Görüntüle 2051388

Bu da olur veya bunun antrasit rengini düşünün

Takı olarak inci takmayin bence
Aynen bu renk elbiseye gri olmaz , dore yakisir yada siyah ama gri kesinlikle olmaz
Inci de olmaz bu arada :KK43:

search
Abartı olmaz derseniz şöyle bir kolye olabilir. Bu renk elbiselere ben en çok yakut kolyeyi yakıştırıyorum. Diğer takılarınızı sade tutmalısınız.

W2KQZvfAfoWRc25r-oAz-MAt6o58H_ioiBV9nNajwO_eDqTABI2z6Adz1vr3wpL4CntxNMHI9YZDGPjJzMeaPgWf3fdk3KGjPUKXRxBJBXQxS7iaKmTLmKOEETyvg9-xBMut7HTNR1hpyD4sJdRpqTZXyNjg4z53bNV1nSZAjZhiXKpICNcYzhoj4dzt3FHC_mQtXWTssJCFBjUqjdq1fsfTUROs0cY=w384-h384-nc

Çok șık bir elbise canım bence kolye ve küpe fazla olur ikisinden birini tercih et topuz olacaksa mesela gösterișli imitasyonda olabilir küpe

yorumlar için tesekkurler bende takı olayında takıldıydım aslında ıncı kolyemın ucunda elbısenın rengıne uygun taslar var o nedenle onu takarım dedıydım, takı ıcın gumus tonlarında bırseyler bakacagım...

Canım güle güle kullan elbiseni, gerçekten rengi ve formu çok hoş duruyor.
Bu elbiseye yeşil tonlarında (arkadaşlar örnek eklemişler yukarıda) takı kesinlikle harika olur.
Ayakkabınız iyidir, zaten elbiseden gözükmeyecektir, gözükmesin ki formu bozulmasın.
Saçınız kızılsa ek bir renk rengarenk geçişe sebep olur.
Kızıl saçınıza örgü yaptırıp saçınıza saç takısı da taktırabilirsiniz, o zamanda çok ufak narin bir kolye yeterli gelir. Aklınızda olsun :KK66:

Ben buna güzel uzun bi küpe takardim sadece elbise yeterince agir zaten kolyeye gerek yok. Saclar da ayni fotodaki tarz bir sey. Inci takmayin yasini almış kadınları andırıyor bana inci takılar.

Platformsuz ayakkabı tercih etme. bilekten bağlı ayakkabı görünüş hoş ama onu giymek sana İnan eziyet olacak. Bence rahatlık açısından platformlu ayakkabılara yönel. Boyun uzayınca daha da zayıf görüneceksin. Platformlu ile daha yüksek topuk giyebilirsin.

Gümüş , ten rengi , altın rengi ayakkabı seçebilirsiniz ama gri olmaz. Eğer elbisen koyu bir yeşilse siyah tercih edilebilir zevk meselesi.

Topuz yaptıracaksan , boyun kısmın uzunsa uzun sallanan küpeler yeterli. Ama uzun sallanan küpe takarsan kolyen abartı olmasın .

kXLLNy.jpg

Ben olsaydım bu tarz bir kolye takabilirdim. Küpe olarak Sallanmayan küçük parlak küpelerden takardım. Zaten Topuzu yaparlarken bizim buradaki kuaförler kulağı resmen kapatıyor :)))
Kolyeni resimdeki kadar göğüs dekoltene inen modellerden seçme. senin elbisene uymaz gibi geliyor.

Gümüş ışıltılı taşları , pembe taşları severim ama Yeşil taşlı paylaşılan kolyeyi sevemedim.

X