Düğünde takılan çeyrek??

Borç diye alıp sonra salağa yatanlar klübü 😂 insanın içinde kalıyo en özel gününde elinde kalanların alınması. Vermeyecekse söylesin borç ayağı niye yaparsın ki. Evlenirken eşya düğün vs destekleri oldu mu size ? Olduysa hiç söylemeyin ama bütün masrafları eşinizle birlikte yaptıysanız laf arasında sorabilirsiniz vakti zamanında bizden 4 çeyrek almıştın borç olarak mı yoksa bizim adımıza başkalarına mı takmak için diye. Başkalarına taktıysanız biz de bilelim tekrar takmayalım diye söyleyin yani onun yaptığı gibi salağa yatın 😂😂
Ah içimde ona yanıyo ya 5 tllik eşyası yok evimde biz borçlar içinde yüzerken hazır olanı aldı ya ne diyeyim helal etmiyorum kesinlikle

Merhaba arkadaşlar düğünde eşime takılan 4 tane çeyreği kv dem aldı sözde verecekti 3 yıl geçti hala ses yok sizce laf arasında söylemelimiyim suçlu duruma düşer miyim borcumuz olmasa dert etmeyeceğim ama ister istemez düşünüyorum eşime kalsa hiç almayacak zaten çeyreğin lafını mı edeceğiz diyo aynı şeyi brnim ailem yapsa sorun çıkardı
4tane çerek lafını yapmaya bile değmez çok saçma

Ah içimde ona yanıyo ya 5 tllik eşyası yok evimde biz borçlar içinde yüzerken hazır olanı aldı ya ne diyeyim helal etmiyorum kesinlikle
4 tane çeyrek için hakkınızı helal etmiyorsunuz demek 😂 paranızı biriktirince evlenseydiniz o zaman evinize birşey almak zorunda değil kimse bu anne daha olsa. Bunca yıl aklın nerdeydi de şimdi altın yükselincemi geldi aldıkları bana çok saçma geldi konun.

Merhaba arkadaşlar düğünde eşime takılan 4 tane çeyreği kv dem aldı sözde verecekti 3 yıl geçti hala ses yok sizce laf arasında söylemelimiyim suçlu duruma düşer miyim borcumuz olmasa dert etmeyeceğim ama ister istemez düşünüyorum eşime kalsa hiç almayacak zaten çeyreğin lafını mı edeceğiz diyo aynı şeyi brnim ailem yapsa sorun çıkardıc

Merhaba arkadaşlar düğünde eşime takılan 4 tane çeyreği kv dem aldı sözde verecekti 3 yıl geçti hala ses yok sizce laf arasında söylemelimiyim suçlu duruma düşer miyim borcumuz olmasa dert etmeyeceğim ama ister istemez düşünüyorum eşime kalsa hiç almayacak zaten çeyreğin lafını mı edeceğiz diyo aynı şeyi brnim ailem yapsa sorun çıkardı
3 yılda o çeyrek 3 katına çıkmıştır. Verselerdi o zaman verirlerdi. Boşuna istemeyin haksız duruma sokarlar sizi

canım bence sen istemeyi bilmiyorsun. altın olarak istemezsin de çok sıkıştık biraz borç verir misiniz dersin. sonra borcu geri isterlerse altınların yerine sayarsınız dersin.

4 çeyrek durumunuzu düzeltecek mi gerçekten?
Ben 4 çeyreği istemeye utanırım sanırım 4 yıl sonra
Vaktinde isteseydiniz eğer çok dert ediyorsanız
Bu saatten sonra komik olur bence

4 çeyrek durumunuzu düzeltecek mi gerçekten?
Ben 4 çeyreği istemeye utanırım sanırım 4 yıl sonra
Vaktinde isteseydiniz eğer çok dert ediyorsanız
Bu saatten sonra komik olur bence
715 x 4 : 2.860TL. Fena para sayılmaz da istenilecek bir rakam değil 😁

2.800tl paradan bahsediyorsunuz ben olsam isterim valla mis gibi de üstüne yatmiş cine bak sen. Çoğu çalışanın 1 atlık maaşı nerdeyse. Gülerek laf arasında falanda değil borcumuz var Onları verir misin. Vermese de keyfi kaçsın.

geri verme sözüyle aldıysa uygun dille istenebilir diye düşünüyorum. ama şu da var:
kv durumu uygun mu? yani maddi gücü varsa isteyin
borcunuz varsa ve gerçekten elinizi rahatlatacaksa yani sizin de ihtiyacınız varsa borcunuzu bahane edip isteyebilirsiniz.
evliliğiniz SONRASINDA sizin için yaptığı maddi destekler hiç oldu mu? yani kadın size makine almıştır bişi yapmıştır falan o zaman istenmez.
durumu iyice tespit edip ona göre karar verin.

Kayınvalidenin yaptığı yanlış ama sende istersen senin yaptığın da yanlış olur. Aradan 3 koca yıl geçmiş olan olmuş istenmez

4 ceyrek için yüz goz olmayın. Hem alacakli hemde suçlu olursunuz. Bildiğinizi eşinız biliyor tam tersi politik olun madem yapacağınız birsey yok esine de ki annenlerin hatri var 4 çeyrek lafi mi olur olsa daha fazla veririm nolacak? Inan esin birden seni karşıda degil yanında hissedecek

Borç olarak aliyorum dediyse ödemesi gerekir.. ama ödemeye niyeti yoksa ısteseniz de ödemez yada unutmusta olabilir..
Durumu ödemeye müsait değil mi?

3 sene gecmis neden simdi istiyorsunuz?
Gecmis olsun artık istenmez.

X