Düğünde Trabzon set takılınca başka takı takılmaz mı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Altını sevmiyorum, hele bu set🤦‍♀️ Beğenip takanlar vardır, onlar beni yanlış anlamasın sakın, kendim için diyorum asla takmam, ay bir de bunun sırası mı var ahretlik?

Altın cahiliyim, sayenizde yeni bir şey öğrendim 🤣
Evet abla var, çok ince olanlarda var, kalın olanlarda. Tabi kalın olanlar daha çok tercih ediliyor nedeni belli akdjjahdbs

Altını sevmiyorum, hele bu set🤦‍♀️ Beğenip takanlar vardır, onlar beni yanlış anlamasın sakın, kendim için diyorum asla takmam, ay bir de bunun sırası mı var ahretlik?

Altın cahiliyim, sayenizde yeni bir şey öğrendim 🤣
Ne kadar sıra o kadar zenginlik ahretlik böyle dizi dizi kolda filan :KK70: :KK70:
Abla sen en iyisi bu konuyu akşam kocana bi aç :KK70:
Kendime isteyim kapıyı gösterir herhalde dee gettt diyee :KK70::KK70:

Basit bir Trabzon set şu an 30 binden başlıyor. Araba fiyatı.

Üstüne de ayrıca kelepçe alınmış. O da en az 7 10 bin civarıdır. Daha ne olsun anlayamıyorum ki..

Ayrıca o satilabilen takılardan alınınca asla kalmaz , teker teker satılır. Ömürlük hatıra kalmış size.

Ben bazı kadınlardaki bu açgözlülük durumlarını anlayamıyorum.

Düğün, gelinlik, çeyiz, ev eşyası, ev bunlar hepsi ekstradan masraf damatlara.

G gurbaaprenses93 ,
memurmuşsunuz çalışıyormuşsunuz, neden evlenmeden önce birikim yapmadınız? Düğünü, mobilyaları aileye bırakınca çiftler mutsuz oluyor nedense, eşinizle nişanlıyken el ele verip her şeyi kendiniz yapabilirdiniz, aileler biz yapacağız dediğinde biz kendimiz yaparız deyip kibarca geri çevirebilirdiniz, ki sizin ailenizin durumu yokmuş zaten, insanların zorlanacakları belliymiş, bunu bildiğiniz halde yapmadılar diye ailenizi de aramıyorsunuz, yaptığınız ayıp değil mi sizce?

Ben Trabzon set falan bilmiyorum, çok mu önemli takı takılması? Daha çok yeni evlisiniz ama umarım zamanla anlarsınız, insanın değeri ne takılarla ne eşyalarla ölçülmüyor.
Çiftler birbirini sevmezse, omuzunuza kadar bilezik taksalar, eviniz tıklım tıklım eşya dolsa bir işe yaramıyor.

Bir şey olsa da kavga çıksa ayrılsam dediğiniz eşinize olan sevginizi eşyalara ve takılarınıza endekslemişsiniz, adamı sevmiyorsunuz o zaman bahane aramanıza gerek yok, bugün de ayrılabilirsiniz lakin siz suçu başkası üstlensin istediğiniz için açık arama çabasına girmişsiniz.

Kayınvalideniz patavatsız, hatta annenize düğün günü laf söyleyecek kadar hadsiz biriyse görüşmezsiniz, annenize söyledikleri için özür dilemesini sağlarsınız, resti çekmiş olursunuz lakin siz de istediğiniz gibi evlendirmediler diye ailenize yüz çeviriyorsunuz, suçu yokken eşinizin açığını aramaya çalışıyorsunuz.

Evet dediğiniz gibi bu gidişle evliliğiniz uzun sürmez çünkü siz evliliğiniz sürsün istemiyorsunuz.
Mune ablacım haklısın konumu kapatır mısın .anlatamadığım katlanamadığıö şeyler de var burada tanınmaktan korkuyorum .Akşam işten gelince de eşimle bitirmek istediğimi söyleyeceğim bu konu da kapansın yoruma olur mu telefonuma bildirim geliyor çünkü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X