Düğüne 20 gün kala hayatım alt üst oldu!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mazoşist misin? Başka Bi izahı yok biz başkaydık demenin. Kurtulmuşsun, hala şiddet uyguluyor seni kimse sevmez,seni ailen sevmedi falan. O kendi ailesine toz kondurmuyor sizinkilere gömüyor. Hiç onun tedavi olması yönünde de beklentiniz de yok. Ki olmaz da zaten anormalliği gayet normal...
Allahtan ailen aklı selim düşünebiliyor, sen onları dinle.

iyi ki çok sevmiş az sevse öldürürdü herhalde sizi. annesi ablası için beş dk harcayan adam çok sevmiş. Hem meslektaş hemde seninle aynı yaşta biri olarak konuşuyorum sizinle ; seven insan tırnağının ucuna zarar gelse canı acır. Seven insan her ne olursa olsun kırmamaya çalışır. Lütfen kaçın sonunuz ya mezar ya da bir kaç çocuklu dayaklı boşanma.
Narsist psikopat bu adam bu cümleleri bilerek kuruyor sizi sindiriyor. Yapmayın güzel meslektaşım bizim olaylara daha mantıksal bakmamız lazım değil mi? Bu yaşınızda sizi ruhsal olarak mahvetmiş hala da kullanıyor şu ilişkiye güzelleme yapmayın. Ailenize söylediniz mi şiddet uyguladığını.

Doksan bin tl ne demek farkında mısınız? Adam korkudan on bin tlsinin peşine düşmüş. Siz pay biçin hala nasıl sevgiden bahsediyorsunuz?

Kurtulmuşsun kuzum geçmiş olsun. Tedavin biraz uzun sürer ama geçer inşallah, tekrar seversin tabi neden sevmeyesin, hatta iyi ki ayrılmışım diye şükredersin. Bütün hayatın şu anlattığın şekilde geçsin ister misin? Engelle o adamı seni suçlayamasın, çünkü suçlu sen değilsin, ona sadık bir köpek lazımmış, sen olamamışsın, iyi ki de olamamışsın. O döverken suçlu değil sen anlatınca suçlusun ne güzel kafa o, ben böyleyim diyorsa git seni böyle kabul edecek birini bul ben bunlarla yaşayacak adam değilim de. Sevgi için bu adam ve işkencesi çekilmez.
Evet aynılarını söylüyorum ama adam asla kabul etmiyordu zaten o hep haklı.

Verilmiş sadakan varmış. Bence kurtulduğun için sevinmelisin. Huylu huyundan vazgeçmez daha cicim zamanları sana vuran adam ilerde neler yapmaz. Ablası ve annesi çok fenaymış ömür boyu susamazsın o da böyle saçma şeylerde bile onları savunmaya devam eder sen de şiddete maruz kalırsın. Aşk geçici mantığını kullan çok gençsin. Seni olduğun gibi sevecek aşağılamayacak değer verecek kılına zarar vermeyecek birini bul. Bulamazsan da ay bulamadım diye paniğe kapılıp ilk gördüğünle evleneceğine hayatını yaşa. Aşktan çok daha önemli emin ol bir ömür böyle geçmez aşk da kalmaz sevgi de saygı da 🤷🏼‍♀️ İlk sevgilin olduğu için bu kadar takmışsın tek gördüğün ilişki şekli bu olduğu için sana aşk gibi geliyor bence… Ama bu hastalıklı bir şey olmuş. Maddi konularda da sizi kullanmışlar ama psikolojik ve fiziksel şiddetin yanında bu hiçbir şey…

Baslığa isnaden söyluyorum; Hayatınizın altı üstünden daha guzeldir emin olun. iyi olmuş alt üst olması.

Kusura bakmayin ama cok öz guvensiz gordüm sizi. Karsı tarafta farkindaki annesi cok aşk acisi cekersin yapamazsin diyor oğlu sen bensiz yapamazsin seni benden baska kimse sevmez diyor. Neden onlara böyle bir guvence verdiniz ki adamlar o kadar eminki sizin yapamayacağınizdan. 26 yasında universite mezunu bir gencsiniz okulunuzu basariyla bitirmissiniz ailenizin maddi durumu yerinde altinda arabaniz varmiş ozgurlugunuz varmıs nedir yani onlarsız yapamamanızın sebebi?

Bu arada adam sizi aldatmiş, dövmuş, anneme karsı gelmeyeceksin diye 20 gun kala sizin uzerinizi cizmiş, ki o sizin üzerinizi çizmeseydi siz bu adamla evlenecekmişsiniz vazgecmeye niyetiniz yokmuş, hala ben mi sucluyum diyorsun. Allah askına bu insanliktan nasibini almamıs aile karsısinda nedir bu ozguvensizlik, nedir bu eziklik?

Kusura bakmayinda sirkelenin kendinize gelin. Daha sevgiliyken aldatan doven ailesine karsı susacaksin diye psikolojik baskı yapan bir adama biz cok aşıktık bizimki baskaydı diyorsunuz. Evet dogru baskaymiş sizinki herkes sevgiliyken aldatilip dovulmuyordur.

iyi ki çok sevmiş az sevse öldürürdü herhalde sizi. annesi ablası için beş dk harcayan adam çok sevmiş. Hem meslektaş hemde seninle aynı yaşta biri olarak konuşuyorum sizinle ; seven insan tırnağının ucuna zarar gelse canı acır. Seven insan her ne olursa olsun kırmamaya çalışır. Lütfen kaçın sonunuz ya mezar ya da bir kaç çocuklu dayaklı boşanma.
Narsist psikopat bu adam bu cümleleri bilerek kuruyor sizi sindiriyor. Yapmayın güzel meslektaşım bizim olaylara daha mantıksal bakmamız lazım değil mi? Bu yaşınızda sizi ruhsal olarak mahvetmiş hala da kullanıyor şu ilişkiye güzelleme yapmayın. Ailenize söylediniz mi şiddet uyguladığını.

Doksan bin tl ne demek farkında mısınız? Adam korkudan on bin tlsinin peşine düşmüş. Siz pay biçin hala nasıl sevgiden bahsediyorsunuz?
Ben zaten başkası bana bunları anlatsa derim ki saçmalama napıyorsun sen? ama kendi kendime kalınca kafam uçuyor sanki

Her hangi bir pohpoh beklemedim nasıl unuturum için fikir istedim. Neyse teşekkürler zaman ayırdığınız için.
yani sizi uzecek seyler yazilir bunu soyluyorum ben. olay zaten uzucu ve siz tedavi surecindesiniz. neyse siz bilirsiniz. rica ederim.

Ama iyiyken mükemmeldik, sorun da bu zaten inanılmaz büyük bir aşk vardı. Bunlar olurken mükemmel şeyler de olurdu sürprizler yemekler şarkılar şiirler.
Narsizmle mücadele diye bir blog var lütfen oku incele, teşhis koyamam ama şu cümle o kişilik bozukluğuyla çok uyumlu, afam sağlıklı değil, siz de empat konumuna düşmüşsünüz

Baslığa isnaden söyluyorum; Hayatınizın altı üstünden daha guzeldir emin olun. iyi olmuş alt üst olması.

Kusura bakmayin ama cok öz guvensiz gordüm sizi. Karsı tatafta farkindaki annesi cok azk acisi cekersin yapamazsin diyor oğlu sen bensiz yapamazsin seni benden baska kimse sevmez diyor. Neden onlara böyle bir guvence verdiniz ki adamlar o kadar eminki sizin yapamayacağınizdan. 26 yasında universite mezunu bir gencsiniz okulunuzu basariyla bitirmissiniz ailenizin maddi durumu yerinde altinda arabaniz varmiş ozgurlugunuz varmıs nedir yani onlarsız yapamamanızın sebebi?

Bu arada adam sizi aldatmiş, dövmuş, anneme karsı gelmeyeceksin diye 20 gun kala sizin uzerinizi cizmiş, ki o sizin üzerinizi çizmeseydi siz bu adamla evlenecekmişsiniz vazgecmeye niyetiniz yokmuş, hala ben mi sucluyum diyorsun. Allah askına bu insanliktan nasibini almamıs aile karsısinda nedir bu ozguvensizlik, nedir bu eziklik?

Kusura bakmayinda sirkelenin kendinize gelin. Daha sevgiliyken aldatan doven ailesine karsı susacaksin diye psikolojik baskı yapan bir adama biz cok aşıktık bizimki baskaydı diyorsunuz. Evet dogru baskaymiş sizinki herkes sevgiliyken aldatilip dovulmuyordur.
Çok haklısınız teşekkürler.

Düğüne 20 gün kala hayatınız altüst olmamış, Allah yüzünüze bakmış kurtarmış sizi.
Eşim 10 yılda bir defa kanepeye sertçe itti beni yumruğuyla, boşanmadım ama eşimi de hiç affedemedim. Siz kalkmış kulağınızı patlatan adamla evlenmediğiniz için üzülüyorsunuz.
Evlenince aşk bitecek geriye sizi sürekli ezen, aldatan ve döven adam kalacak. Kendinizi düşünmüyorsanız ailenizi düşünün.
Evlat yetiştirmek kolay değil. Kimse evladını sokaktan bulmuyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X