Düğüne az kala biten hayaller..

Delibal00

Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2021
72
56
Evet arkadaşlar daha önce konu açmıştım olumlu olumsuz şeyler geldi daha çok olumsuz fakat ben devam etmeye karar almıştım daha doğrusu gözlemliyordum 1 ay kaldı düğüne daha ortada gelinlik bile yok.Düğün salonu tuttular sadece. Ben vazgeçtim bitirdim ilk kez kafamda hemen aileme söyledim karşı tarafa söyledim ailesiyle muhatap olmak istemediğimi de kimse aramadı kendisi epey ısrarcı oldu ama anlat anlat kafasına girmiyor onca sebep ona boş geliyor. Allahım hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin hayırlısı olsun.Birşey daha sormak istiyorum ailem oturma grubu almıştı para da ödendi imalata girmişti iptal zaten edemem fakat başka bir şehire gidecekti oraya değil de eve gelmesi için akrabaları o mağazada çalışıyor diye sırf ordan almıştım dönüş yapcam dedi yapmadı da. Belli bir marka müşteri hizmetleriyle görüşsem daha mı iyi olur

Hem mağazayı hem müşteri hizmetlerini ara... Eşeğini sağlam kazığa lkide karşı tarafı arayıp söyledi babam karttan çektirdi ama fatura nişanlımın üzerine o imza attı problem olur mu acaba

Hem mağazayı hem müşteri hizmetlerini ara... Eşeğini sağlam kazığa bagla bacım
Mağazaki akrabalarına yazdım dönüş yapcam dedi yapmadı. Babam kredi kartından aldı fakat nişanlım imza attı onun üzerine oldu belki de diyorum karşı tarafı mı arayıp söyledi söylese ne olur oda ayrı babamın alın teriyle alınmış onlara kullansın diye bırakacak halim yok 😏

Bilindik bir marka ise müşteri hizmetlerini arar halledersiniz yüksek ihtimalle. Ödemeyi yapan kim belli, evrağa imza atan ne kadar önemli olur bilemiyorum. Ama koltuk takımının da üzerine yatmazlar heralde

Bilindik bir marka ise müşteri hizmetlerini arar halledersiniz yüksek ihtimalle. Ödemeyi yapan kim belli, evrağa imza atan ne kadar önemli olur bilemiyorum. Ama koltuk takımının da üzerine yatmazlar heralde
Diğer konumu okursanız anlarsınız aslında yarın müşteri hizmetlerini arayacağım umarım çözerim

Konuyu bilseydik yorum yapardık. Kararınızı vermişsiniz madem hayırlısı olsun.
Amin inşallah konu düğüne az bir zaman kalmasına rağmen gelinlik bile yok ortada yalanlar dolanlar ailesinin bunu banka gibi görüp hep borca sokmuş sadece nişanlım için sabrediyordum onun da düzelmeyeceğine sadece evlenene kadar beni idare ettiğini düşünüyordum ve bitirdim 🙏🏻

Amin inşallah konu düğüne az bir zaman kalmasına rağmen gelinlik bile yok ortada yalanlar dolanlar ailesinin bunu banka gibi görüp hep borca sokmuş sadece nişanlım için sabrediyordum onun da düzelmeyeceğine sadece evlenene kadar beni idare ettiğini düşünüyordum ve bitirdim 🙏🏻
çok doğru karar vermişsiniz ömür boyu üzüleceğinize 1 2 ay üzülür unutursunuz

Evet arkadaşlar daha önce konu açmıştım olumlu olumsuz şeyler geldi daha çok olumsuz fakat ben devam etmeye karar almıştım daha doğrusu gözlemliyordum 1 ay kaldı düğüne daha ortada gelinlik bile yok.Düğün salonu tuttular sadece. Ben vazgeçtim bitirdim ilk kez kafamda hemen aileme söyledim karşı tarafa söyledim ailesiyle muhatap olmak istemediğimi de kimse aramadı kendisi epey ısrarcı oldu ama anlat anlat kafasına girmiyor onca sebep ona boş geliyor. Allahım hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin hayırlısı olsun.Birşey daha sormak istiyorum ailem oturma grubu almıştı para da ödendi imalata girmişti iptal zaten edemem fakat başka bir şehire gidecekti oraya değil de eve gelmesi için akrabaları o mağazada çalışıyor diye sırf ordan almıştım dönüş yapcam dedi yapmadı da. Belli bir marka müşteri hizmetleriyle görüşsem daha mı iyi olur
Hakkında hayırlısı olsun canm

Ben yaşadım benzerlerini önceden olan borç bitmez gelir seni bulur ikiniz çabalarsinız ailesinin borcunu odemek icin hele ailesinin yüzünü düğün zamanı alışverişte görürsünüz

Valla konularınız gizli olduğu için ben okuyamadım ne olduğunu ancak hakkınızda hayırlısı olsun
Çok teşekkür ederim nişanlım abisinin gereksiz ihtiyaçları için borca girmiş evli kız kardeşi durumu iyi olmasına rağmen hep para almış sömürüyorlardı benden bile nişanlıyken kız kardeşi para istedi nişanlım evlenince böyle olmayacağını söylüyordu ama inancım sıfır düğünüme 1 ay kalmıştı ama ortada daha gelinlik bile yok bu arada nişanda kendi ailem bana bilezik taktı onlar 1 TL takmadı nişanlım aldı bir kaç şey onuda borçla almış bende bunları zamanla öğrendim durum maddiyatsızlık değil aslında yemeye alışmışlar sadece omuzlarım da ki yük gitti

Valla konularınız gizli olduğu için ben okuyamadım ne olduğunu ancak hakkınızda hayırlısı olsun
Çok teşekkür ederim nişanlım abisinin gereksiz ihtiyaçları için borca girmiş evli kız kardeşi durumu iyi olmasına rağmen hep para almış sömürüyorlardı benden bile nişanlıyken kız kardeşi para istedi nişanlım evlenince böyle olmayacağını söylüyordu ama inancım sıfır düğünüme 1 ay kalmıştı ama ortada daha gelinlik bile yok bu arada nişanda kendi ailem bana bilezik taktı onlar 1 TL takmadı nişanlım aldı bir kaç şey onuda borçla almış bende bunları zamanla öğrendim durum maddiyatsızlık değil aslında yemeye alışmışlar sadece omuzlarım da ki
Hayırlısı olsun..
Hiç muhattap olmadan müşteri hizmetleri ike halletmeye çalışın..
Ödediğiniz rakam büyük değilse ,başımın sadakası olsun diyin yine de muhattap olmayın
Evet ama Para kolay kazanılmıyor 😔 aradım akrabası söyledim hemen annesini aramış akrabaları ben akrabası kazansın diye ordan aldım yaptıkları ayıba bak Allaha havale ediyorum yarın müşteri hizmetleri ile görüşeceğim

Önceki konu diyorsunuz ama profiliniz kısıtlı bakılmıyor :KK66:
Aslında çok şey var özet olarak yalanla nişan yapıp sonra hiç birşeyi göründüğü gibi olmadığını anladım nişanlım çok seviyor ama ben soğudum artık tahammülüm kalmadı burdada çoğu kişi at dedi gözlemledim aynı şekilde hiç birşey değişmiyordu bitti. 😏

X