Gelinbaşı ve Gelin Tacı Düğünümde kuaföre gitmeden evde kendim yapabilir miyim?

Yagmuribo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2020
3
0
27
Merhaba günlerdir bu konu kafamı çok karıştırıyor biliyorsunuz kuaforler malesef türban bağlama ve makyaj için dehşet miktarda bir para istiyorlar eşime çok yük olmak istemiyorum çünkü bütün masraf sadece onun cebinden çıkacak internette hazır gelin duvak modelleri gördüm sizce evde kendim turbanimi ve makyajımı yapabilir miyim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim kapalı bir bayanim

Merhaba günlerdir bu konu kafamı çok karıştırıyor biliyorsunuz kuaforler malesef türban bağlama ve makyaj için dehşet miktarda bir para istiyorlar eşime çok yük olmak istemiyorum çünkü bütün masraf sadece onun cebinden çıkacak internette hazır gelin duvak modelleri gördüm sizce evde kendim turbanimi ve makyajımı yapabilir miyim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim kapalı bir bayanim
Makyaj zor bence canım türbanını hazır alıp makyaj için kuaföre git bence. Çok terliyorsun gelinlikle evde yapsan o makyaj 1 saat kalmaz yüzünde

Onu da cok arastirdim makyaj sabitleme spreyleri var kuaforelerin de sıktığı o zaten yüksek bir ücreti de yok 5 saate kadar dayanıyor zaten kullanan kişiler de çok memnun

Ben de tam tersini söylemeye geldim.
Düğün makyajı gayet evde yapılabilir, önemli olan düzgün bir baz hazırlamak doğru malzemeler ile.
Ama gelin başı için mutlaka yardımcı olacak biri olmalı.

Ben de tam tersini söylemeye geldim.
Düğün makyajı gayet evde yapılabilir, önemli olan düzgün bir baz hazırlamak doğru malzemeler ile.
Ama gelin başı için mutlaka yardımcı olacak biri olmalı.
Hazır duvaklari takmak çok kolay çok video izledim bu konuyla ilgili zaten arkadaşlarım da olacağı için sikinti olmaz 200 250 tl sadece duvak ama kuaför 800 den aşağı bulamam sadece gelinlik kiralama 800 başlıyor çok masraf hiç gerek yok

Hazır duvaklari takmak çok kolay çok video izledim bu konuyla ilgili zaten arkadaşlarım da olacağı için sikinti olmaz 200 250 tl sadece duvak ama kuaför 800 den aşağı bulamam sadece gelinlik kiralama 800 başlıyor çok masraf hiç gerek yok
O zaman problem yok.
Şu da bir seçenek, bir kuaföre gidip düğüne katılacağım diye makyaj da yaptırabilirsiniz.
Yalan değil yani:)

X