Dünyanın en salak insanıyım

pastellim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2016
1.255
3.307
37
Görümcemle en yakın arkadaşımın isimleri aynı. Dün, arkadaşımla whatsapp'ta konuşurken; aynı anda görümcem yazdı. Nasıl olduysa, kıza yazacağım şeyleri bir anda görümceme yazdım.
"Ya bunun daha doğumdan sonrası var"
"Kesin anası gelecek bizde kalır artık 3 5 gün, tüylerim diken diken oluyor düşününce"
"Bir taraftan da kardeşi yazıyor şimdi"
"bebeğe bi yelek örmüş, iğrenç ötesi"

Fark ettiğim an artık iş işten geçmişti. Hemen eşimi aramış kardeşi, anlatmış. Allahtan eşim, bu konuda takıntılı değil. 'dedikodun ne pismiş senin meğersem, bir yalan bul, kurtar kendini' dedi. Sanki Gülben Ergenmişim gibi o anda 'telefonum hacklendi' diye bir yalan söyledim ama yok! Kim telefonumu hacklesin de görümceme yazsın yani.. O an mantıklı gelmişti.
Annesi bana uzun uzun 'biz sana ne yaptık kızım, seni kızımız gibi gördük, sevdik, istemediğini bilseydik gelmezdik' minvalinde upuzun bir mesaj attı. Utançlardan utanç beğen.

Bir de öyle bize karışan eden insanlar bile değil, cidden iyi insanlar. Şu an yerin dibindeyim, Aklıma geldikçe karabasanlar geliyor sanki. Offff offffff. Eşime de diyorum, 'hamilelik yüzünden kız beynini kaybetti. Hoş görün' falan de diye. Kendin ettin, kendin çık işin içinden diyor.

Görümcemle en yakın arkadaşımın isimleri aynı. Dün, arkadaşımla whatsapp'ta konuşurken; aynı anda görümcem yazdı. Nasıl olduysa, kıza yazacağım şeyleri bir anda görümceme yazdım.
"Ya bunun daha doğumdan sonrası var"
"Kesin anası gelecek bizde kalır artık 3 5 gün, tüylerim diken diken oluyor düşününce"
"Bir taraftan da kardeşi yazıyor şimdi"
"bebeğe bi yelek örmüş, iğrenç ötesi"

Fark ettiğim an artık iş işten geçmişti. Hemen eşimi aramış kardeşi, anlatmış. Allahtan eşim, bu konuda takıntılı değil. 'dedikodun ne pismiş senin meğersem, bir yalan bul, kurtar kendini' dedi. Sanki Gülben Ergenmişim gibi o anda 'telefonum hacklendi' diye bir yalan söyledim ama yok! Kim telefonumu hacklesin de görümceme yazsın yani.. O an mantıklı gelmişti.
Annesi bana uzun uzun 'biz sana ne yaptık kızım, seni kızımız gibi gördük, sevdik, istemediğini bilseydik gelmezdik' minvalinde upuzun bir mesaj attı. Utançlardan utanç beğen.

Bir de öyle bize karışan eden insanlar bile değil, cidden iyi insanlar. Şu an yerin dibindeyim, Aklıma geldikçe karabasanlar geliyor sanki. Offff offffff. Eşime de diyorum, 'hamilelik yüzünden kız beynini kaybetti. Hoş görün' falan de diye. Kendin ettin, kendin çık işin içinden diyor.
Gerilim filmi izledim resmen o anı yasadim.. Bi şekilde eşinin suyuna gitmelisin ikna etmelisin konusmasi icin. Anne hamilelikten bazen sacmaloyor,hormonlar vs hoş görün diye. Sonrada güzel bir özür dilemen gerekcek ama hallolmiycak bisey değil. Gorumcende maşallah yememis icmemis direk söylemiş. .

Gerçekten çok kötü olmuş üstelik iyilermişte
De ki arkadasım sorunlarından bahsediyodu bende aynı onun söylemleriyle cvp verdim hani herkes aynı şeyi cekiyo bunları çekmeyen yok gibisinden, o bu sorunlarla uğraşırken beni sorduğunda iyiyim kvmlerle demedim gıpta etmesin diye...
Nası uydurdum bende sasıyorum kendime sacmaladım ama gerçekten ayıp etmişsin

Kusura bakmayın o an birine sinirli idim kimse gelmesin kalmasin bişey almasin ormesin getirmesin gibi bi sinirlenmistim herkese herseye.. sizle ilgili değildi genelledim o an.. vs vs.. ve bu arada gorumcecim keşke eşime hemen söylemek yerine aramızda halletseydik hani kızınız gibiyim ya seviyorsunuz beni ya.. derdim..

Offf çok fena olmuş canım ya okurken nasıl gerildim . .saçma sapan ruyalar görüyor olsan hamileliginde. ..sanki rüyani anlatıyormus gibi yapsan rüyanda gördüğün şeyleri yazıyor olsan başka aklıma birsey geldi..Allah kolaylik versin.
Valla bu saatten sonra hicbirini yemezler bence.

Demekki sizde diğer yüzünüzü bu şekilde ortaya çıkarmış oldunuz. İyi insanlar dediğiniz kişiler için böyle konuşuyorsanız , kötü insanlar için neler derdiniz kimbilir.
Çok utanç verici dua edinde eşiniz sizden yana olmuş.

X