Duphaston bittikten kac gün sonra adet görülür, duphastondan sonra hamilelik belirtileri, yardım!!

avozge

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2021
2.248
2.350
30
Merhaba kızlar, gecen ay klomenle hic yumurtam olusmadı. Pcos oldugum için doktorum bu ay duphaston ve femara verdi, adet oldugumda femaraya baslayacağı. 29 agustosta duphastona basladım. 7 eylülde ilac bitti hala adet olmadım. Bi ara göğüslerime dokunamadım beyaz akıntım var acaba hamile olabilir miyim dun aksam da uyuyacağımda midem bulandı, duphaston kullanırken hamile kalan var mı boyle sizin belirtileriniz nelerdi.

Son düzenleme:
Merhaba kızlar, gecen ay klomenle hic yumurtam olusmadı. Pcos oldugum için doktorum bu ay duphaston ve femara verdi, adet oldugumda femaraya baslayacağı. 29 agustosta duphastona basladım. 7 agustosta ilac bitti hala adet olmadım. Bi ara göğüslerime dokunamadım beyaz akıntım var acaba hamile olabilir miyim dun aksam da uyuyacağımda midem bulandı, duphaston kullanırken hamile kalan var mı boyle sizin belirtileriniz nelerdi.
Canım sanırım 7 Eylül bitti yazacaktın bende kullandım 4 gün sonra kanamam başlamıştı adet olmuştum. Bir kaç gün daha bekle eğer olmazsan test yapmanı öneriririm duphaston bebiş varsa da tutunmasını sağlar diğer türlü adet olman lazım

Evet yanlış olmus eylül olacak 😄 bugun 6. Gün hicbir adet belirtisi yok bende. 4 5 gündür ara ara kasıklarım agrıyor sadece kısa sureli sonra geciyor. cuma gününe kadar bekleyip idrar testi yapmak istiyorum ama cok sabirsızım

Evet yanlış olmus eylül olacak 😄 bugun 6. Gün hicbir adet belirtisi yok bende. 4 5 gündür ara ara kasıklarım agrıyor sadece kısa sureli sonra geciyor. cuma gününe kadar bekleyip idrar testi yapmak istiyorum ama cok sabirsızım
Aynen bütün kadınların sabızsızlığı sonra test klmıyo evde erkenden yapınca 🤭

Evet kesinlikle cok da umutlanmak istemiyorum bir an önce de gecsib günler, erken yapınca acaba cıkmadı mı erken oldugu için düşüncesi yitip bitiriyor insanı. Su idrar testince bir kere olsun çift çizgiyi göreyim

Banada doktorum ofis histeroskopidn sonra vermişti.Bugün bırakalı 3 gün oluyor henüz gelmedi.

Kızlar merhaba, bu ay kendiliğinden 18 mm yumurtam oluşmuş. Ultrosonda doktor görünce değerlendirelim çatlatma iğnesi yapalım dedi ovitrelle iğne yaptık. Klomen ya da fermara kullanmamıştım.

ayrıca duphatson ilaç verdi. Gebelik olursa tutunmasını destekler olmazsa adet olursun dedi. Benim adetlerim düzenli. İlaçsız adet oluyorum. Bu durumda duphatson olumsuz bir etki yapar mı bana?

Evet kesinlikle cok da umutlanmak istemiyorum bir an önce de gecsib günler, erken yapınca acaba cıkmadı mı erken oldugu için düşüncesi yitip bitiriyor insanı. Su idrar testince bir kere olsun çift çizgiyi göreyim
Bende bu ay aynı hatayı yaptım 18inde check UP için kan vercem orda cıkar bişey varsa diye bekliyom bitirdim evdeki bütün testleri erkenden son yaptıgım da silik cıktı eşimde ders olsun sana bekle kendini üzüyon sontaççra deyince akışına bıraktım

Düzenli adet görmeniz için mi verdi doktor peki herhangi bir gün söyledi mi su surede adet olursun diye

Hayır yaomak birçok kadın catlatma ignesinden sonra kullanıyor duphastonu bebek tutunsun rahim hazırlansın diye aksine olumlu etkisi olur. Ben ne ilaclar kullandım. Hicbisey olmaz merak etmeyin

Umarın diger sonuclar en sonuncu gibi olur. Ben de almıyorum özellikle test yoksa kesin bekleyemem ben de yaparım. Sonra tek cizgi görürüm uzulurum. Biraz daha bekleyelim en iyisi. Siz bi ilac kullandınız mı dogal mı

Sanırım bana cevap yazdınız. Teşekkür ederim. İlk defa çatlatma iğnesi kullandım ve duphatson verildi o sebeple endişelendim. Düzenli olan bir döngüyü bozmak da istemem. Peki duphatson adet gecikmesi yapıyor diue yazmışlar bu doğru mu?
Hayır yaomak birçok kadın catlatma ignesinden sonra kullanıyor duphastonu bebek tutunsun rahim hazırlansın diye aksine olumlu etkisi olur. Ben ne ilaclar kullandım. Hicbisey olmaz merak etmeyin

Alıntı yapmıstım ama olmamış galiba :) benim adetleeim düzensiz ve gecikmeli oluyor normalde. 14 agustosta adet görmüştüm duphaston biteli 6 gün oluyor hamileliğe yormak istiyorum ama kac gün sonra adet gördürür onu sordum ben de.geciktirdiğini düşünmüyorum cunku doktorum bana düzenli adet göreyim diye verdi

Alıntı yapmıstım ama olmamış galiba :) benim adetleeim düzensiz ve gecikmeli oluyor normalde. 14 agustosta adet görmüştüm duphaston biteli 6 gün oluyor hamileliğe yormak istiyorum ama kac gün sonra adet gördürür onu sordum ben de.geciktirdiğini düşünmüyorum cunku doktorum bana düzenli adet göreyim diye verdi
Anladım teşekkür ederim. Normalde ilaçla kaç gün oluyor döngünüz? Yarın 30 gün olacak bu durumda kan testi verseniz çıkar bence. İnşallah gebeliktir 🙏

Tarlusal kullanıyordum 6 gün sonrasında bi ay 8 gün sonda bir ay dört gün sonra adet olmuştum. Yani 28 32 gün arası değişiyordu. İlac kullanmadan adet oldugum dönemlerde 45 50 gün ara ile adet oluyordum. O yüzden hiç kestiremiyorum şu an

İnşallah gebeliktir dediğiniz gibi 3 4 gün daha bekleyeceğim test yapmak için

Malesef bugün adet oldum, bu ay da olmadı :KK43: :KK43: :KK43:

X