Duphaston etkileri mi ?

onbirmayis

Güzel günler çok yakın 🌤
Kayıtlı Üye
30 Mart 2022
5.138
2.887
Merhaba kızlar,
Bugün çatlamanın 6.günü ve 6 gündür progesteron için duphaston kullanıyorum. Doktor gebelik olursa tutunmaya yardımcı olur dedi,oluşmazsa da adetini getirir dedi.
Ama şu var ki aşırı bel ağrım ve vajinamda batma var. Kasıklarımdaki batmaya pek anlam yüklemiyorum her yumurtlama sonrası olduğu için önemsemiyorum ama göğüslerim de oldukça şiş ve arada sırada koltukaltımdan ağrıyor.
Sizce bunlar duphaston yüzünden mi? Ben ilk kez kullanıyorum çünkü.
Bir yanım bu sefer umutlan diyor,bir yanım da duphaston vücuda hormon yüklediği için diyor. Kullananlardan gördüğü etkileri öğrenmek istedim🙏🏼

Bende dün kullanmaya başladım ve sabah hafif bir lekenlenme vardı. Klomen tedavisinden sonra catlatma iğnesi oldum doktor rahmin ince dedi tutunmaya yardımcı olur dedi. İnşallah hayırlı bir şekilde bebiş sahibi oluruz 😘

Ben 2 aydır kullanıyorum varsa bebisin tutunmasına yardımcı oluyor bende Duphaston bas ağrısı yapmıştı ilk kullandığım ay 2. Ayımda hiç bi etkisi olmadım adet oldum bugün inşallah güzel haberler alırsınız 🤲🤲

Bende dün kullanmaya başladım ve sabah hafif bir lekenlenme vardı. Klomen tedavisinden sonra catlatma iğnesi oldum doktor rahmin ince dedi tutunmaya yardımcı olur dedi. İnşallah hayırlı bir şekilde bebiş sahibi oluruz 😘
Acaba yumurtan mı çatladı ne zaman iğne oldunuz
Lekelenme ondan olabilir

Ben 2 aydır kullanıyorum varsa bebisin tutunmasına yardımcı oluyor bende Duphaston bas ağrısı yapmıştı ilk kullandığım ay 2. Ayımda hiç bi etkisi olmadım adet oldum bugün inşallah güzel haberler alırsınız 🤲🤲
Bende de baş ağrısı yaptı ilk günler ama Şuan yok. Sanırım alıştı bünyem. İnşaAllah hepimiz alırız o güzel haberi 🤲🏼♥️

Merhaba kızlar,
Bugün çatlamanın 6.günü ve 6 gündür progesteron için duphaston kullanıyorum. Doktor gebelik olursa tutunmaya yardımcı olur dedi,oluşmazsa da adetini getirir dedi.
Ama şu var ki aşırı bel ağrım ve vajinamda batma var. Kasıklarımdaki batmaya pek anlam yüklemiyorum her yumurtlama sonrası olduğu için önemsemiyorum ama göğüslerim de oldukça şiş ve arada sırada koltukaltımdan ağrıyor.
Sizce bunlar duphaston yüzünden mi? Ben ilk kez kullanıyorum çünkü.
Bir yanım bu sefer umutlan diyor,bir yanım da duphaston vücuda hormon yüklediği için diyor. Kullananlardan gördüğü etkileri öğrenmek istedim🙏🏼
Canım benimde yumurtlamamın üzerinden bir hafta geçti.Reglime 6 gün kaldı ve bel ağrısı kasık ağrısı be göğüs şişliği yaşıyorum.dün erken gebelik testim negatif çıktı regl mi gelicek onun belirtisi mi acaba🥲

Tamam yumurtanız çatlamış
Bu geçeyi de değerlendirin mutlaka
Selam kizlar ben 6 ay kullandım duphaston. 2 aydır içmiyorum. Bu tarz belirtileri yapıyor adet olacağını çok net hissettiriyor. Şimdi kullanmiyorum ama yaşadigim acayip belirtiler var . 23 Nisan'da başlayan 3 gün çizgi şeklinde kahverengi lekelenme oldu günde 2 defa anca gelmiştir . O günden bu güne kadar bel ağrısı adet olacakmış hissi yaşıyorum senin dediğin gibi koltuk altından ağrı giriyorum gogusume doğru. Ve beyaz akıntım var . Yarın test alacağım yani neredeyse hamile gibi hissettiriyor ama bu hisse asla güvenmemek lazım

Canım benimde yumurtlamamın üzerinden bir hafta geçti.Reglime 6 gün kaldı ve bel ağrısı kasık ağrısı be göğüs şişliği yaşıyorum.dün erken gebelik testim negatif çıktı regl mi gelicek onun belirtisi mi acaba🥲
Ay hadi ikimiz de hamile çıkalım bu ay😩

Duphaston regle hazırlıyor ama bebek olursa da tutunmasına yardımcı oluyor
Bence %50 ihtimalimiz var
Testi erken yapmışsınız ama

İyiyi çağırın hep
Bazen söylediğimiz şeyler duaya dönüşüyor
Çok kez yaşadım bu durumu. O yüzden dikkat edin inşaAllah olmazsınız bebiş gelir sağlıkla ♥️
İnşallah canım.Regle 5 gün kaldı az önce iç çamaşırımda çok açık kahverengi leke gördüm çok fazla gelmemiş beyaz giymiştim o yüzden hemen farkettim.O an gülümseme geldi bana inşallah yerleşme şeysidir diye😂

Canım sende var mı gelen giden bir şey ne bileyim kasık ağrısı
Ay inşaAllah yerleşmedir 🤲🏼🤲🏼🤲🏼 benim hiç yok öyle birşey
Bugün çatlamanın 8.günündeyim
Dün aşırı sol kasık ağırlığım vardı sanki patlayacak gibi. Ne idrarımı kolay yapabildim ne gülüp hapşırabildim
Bugün hiçbirşey yok
11.günden önce test yapmayı düşünmüyorum

X