DURUMUM ÇOK KÖTÜ. DESTEK VE ÖNERİ LÜTFEN!

Dibu5555

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2018
12
2
40
Selamlar degerli üyeler ve arkadaslar. Öncelikle gercekten cok önemli oldugu icin sizden fikirlerinizi istiyorum bir yol bir care istiyorum tükendim artik. :KK43:
Arkadaslar benim yillar önce sevdigim bir adam vardi. İliskimiz tam bes yil surdu. Birbirimizi cok seviyorduk, besinci yilin sonunda evlenmek istedik fakat ailesi beni hic tanimadiklari bilmedikledikleri halde istemediler. Onada hemen ayril diye baski yaptilar. Ayrildi benden goz yaslariyla hemde. Ben hamileydim ayrilirken, onada soyledim aldir diye baski yapti aldiramadim. Oyle sevmistimki ve zaten ayriliyorduk tek bana kalan parcaydi o. Zaten adim kötü kiza cikmisti bes senedir birlikteyim diye. Bu arada annem yoktu, babamda vefat etmisti iki hayirsiz erkek kardesim vardi.
Ben evladimi dunyaya getirdim arkadaslar. Kardeslerim ve akrabalarim tarafindan, dayak tehdit herseyi yasadim. Taktir beklemedim tabiki ama cok aci cektim. Kizim simdi 6 yasina girdi, babasiyla dogum gunleri ayni. kendi ayaklarim uzerinde durabiliyorum kimseyede ihtiyacimiz yok.

Ve benim cevremden birileri iki sene önce, sevdigim adama cocugu oldugunu suan 4 yasinda oldugunu soylemisler. Oda bana arkdas vasitasiyla ulasti. Beni hic unutmadigini hep sevdigini, maddi imkanlarinin ozamanlar guclu olmadigini ailesine bagli oldugunu ama suan durumun farkli oldugunu soyleyip pisman oldugunu soyleyip tekrar beni ikna etti. Hayatima ondan baska kimseyi sokmadim ben hep onu sevdim. Cocugunu gormek istedi gordu zaten kizim babasiyla resimleriyle buyudu. İki yil daha birlikte olduk aile gibiydik resmen. Siz benim ailemsiniz diyordu. Annesine babasinada cok duskundu buda ayri hosuma gidiyordu. Ailesinin cocukdan haberi yoktu. Abisine soyledi yardimci olsun aileye soylesin diye durumunu, ondanda bisey olmadi. Biz ona kizimla kargo gonderdik icine mektuplar resimler koyduk ailesi bu mektuplari resimleri bulmuslar, abiyi aramislar boyle durum var diye apar topar abiyle bulusup ne yaptilarsa sonra hic birinden ses cikmadi acikcasi gormedik duymadik yaptilar. Bana sosyal hesapdan msjlar geldi oglumuzun pesini birak diye. Oysa seviyorduk pesinde degildim biseyin. Cevap bile vermedim kimseye. Gunler gectikce aile duyduktan sonra benden uzaklasmaya basladi sevdigim ikinciye guvendigim adam.

Ve bir gun tartisma yokken tartisma yaratip bahane aradi sanki bana kusur bulmaya basladi beni assagladi cok utandim. Gideceksen bende kusur arama belli zaten bahane yarattigin dedim sessizce git gidicem zaten dedi. Ve kapattik telefonu. Siniri gecmistir kizmistir oyle dekistir dedim ertesi gun aradim hala ayni tavirda dahada assaglayici konustu. Ask dolu adam gitti baska biri geldi sanki. Daha aramam dedim kapattim. Tam 15 gun oldu ne beni aradi yazdi nede kizini. Her aksam o cocukla konusurdu oysa tatil plani yaparlardi. 15 gunun sonunda bana msj atmis ben kizimla konuscam arama girme diye. Zaten girmem kizima yapmam bu kotuluguki. Cok agladim ben sana ne yaptim diye 15 gun sonra cocuk aklina geldi yazdin cocukla bile iletisimi kestin diye soylendim oda israr etmedi zaten. Hem yine pisman gibi hemde degil gibi ben anlayamadim. İkinci kez hayatimiza girip cikmasi cok agir oldu. Bunun icin gidip onu öldürsem ancak temizlenir bu olay. Arkadaslar sucum nedir ne yapmam lazim ben artik dusunemiyorum bile. İkinci defaya terkedilmek cok agrima gidiyo. Lutfen alllah rizasi icin yardim... :KK43:

Benim icin oldukca yorucu bir iliski tarzi, yorumum yok.
Tek merak ettigim kiziniza babasini nasil anlattiniz da yillar sonra gorunce hic yabancilik cekmeden baba-kiz iliskileri oldu?

Film gibi hayatınız varmış yorucu yıpratıcı bi insan niye kendine bu kadar zulmeder ki.. evlilik dışı çocuk nüfusu kime kayıtlı kim babası olarak görünüyor. 2.defa aynı erkek tarafından çocuğu olmasına rağmen Allah’ım ya aklım almıyor bazen bu insanların düşebildikleri durumlara paramparça hayatlar.. Allah yardımcınız olsun.. bence artık medet ummayın o adamdan kendi hayatınıza bakın. Karşnıza iyi biri çıkarsa evlenin yazık etmeyin daha fazla kendinize de kızınıza da

Cok üzücü. Cocugunuz icin dahada üzücü ... nolur onu bi pedagoga yada psikologa gösterin. Kim bilir neler hisediyor ve düsünüyordur :KK43: :KK43: :KK43: günahsiz kuzum benim :KK43: :KK43: bu adam kararsizsa neden girdi hayatiniz? Neden herseyi al üst edip düzeninizi bozdu? :KK43:
Siz zaten onsuz bir yasam kurmussunuz. Bunu birdaha basara bilirsiniz. Cok güclü bir kadin ve annesiniz.

Cok üzücü. Cocugunuz icin dahada üzücü ... nolur onu bi pedagoga yada psikologa gösterin. Kim bilir neler hisediyor ve düsünüyordur :KK43: :KK43: :KK43: günahsiz kuzum benim :KK43: :KK43: bu adam kararsizsa neden girdi hayatiniz? Neden herseyi al üst edip düzeninizi bozdu? :KK43:
Siz zaten onsuz bir yasam kurmussunuz. Bunu birdaha basara bilirsiniz. Cok güclü bir kadin ve annesiniz.
Evet kizimla iki haftadir pedegogda ilgileniyor. Evet yine basaracagiz tabiki ama yorulan yüregimin acisi anlatilmaz :KK43:

Def et gitsin.
Kaç sene onsuz yaşamışsınız.
O adamdan cacık olmaz.
Kızını görcekse arada görsün.

Çocuk kimin üzerine? Baba hanesinde kim yazıyor? Çocuğu üzerine kaydettirmeyi düşünmüyor musunuz? Okul dönemi başladı/başlayacak olmalı. Çocuğu belirsizliklerle uğraştırmayın. Bence babalık ve nafaka davası açmalısınız.

Evet kizimla iki haftadir pedegogda ilgileniyor. Evet yine basaracagiz tabiki ama yorulan yüregimin acisi anlatilmaz :KK43:

Basaricaksiniz ... cünkü ayakta durma nedenlerimiz var bizim oda cocuklarimiz. Maddi durumunuz el veriyorsa alin kizinizi güzel bir tatil yapin derim ... bu travmayi iyi kötü atlattiktan sonra.

Benim icin oldukca yorucu bir iliski tarzi, yorumum yok.
Tek merak ettigim kiziniza babasini nasil anlattiniz da yillar sonra gorunce hic yabancilik cekmeden baba-kiz iliskileri oldu?
Hep biliyordu resimleriyle buyudu. Hic bitmeyen bir askerlik yapiyodu babasi. Ona oyuncaklar gonderiyodu babasi sozde bu sekil :KK43:

Beni hic unutmadigini hep sevdigini, maddi imkanlarinin ozamanlar guclu olmadigini ailesine bagli oldugunu ama suan durumun farkli oldugunu soyleyip

Abisine soyledi yardimci olsun aileye soylesin diye durumunu

Evet simdi bagimsizdi. Ama sonuc yine umut edip yine terkedildik. Abisini elci tuttu abinin haberi var yani.

onu diyorum işte madem artık durum farklıymış ailesine bağımlı değilmiş neden kendisi söylemedi?

İki yil daha birlikte olduk aile gibiydik resmen. Siz benim ailemsiniz diyordu

2 yıl aile gibi olduysanız resimleri nereye kargoladınız?

son olarak bu adamın hiç hükmü yok mu? resimleri bulan aile niye onu değil de abisini arıyor?

Adam evli değil ailesinin bir lafına seni terk ediyor ama sen çocuğunu doğuruyorsun :işsiz: film gibi maşallah hala bu adamın seni sevdiğini düsünüyorsun üstelik baziları mı çok saf ben mi çok katı kalpliyim bilemiyorum :KK14:

hayır birde 2 yıl aile hayatı yaşıyorsun sebep?
adam bağımsız madem evlenin. çocuğu üstüne almamış vs vs..

Çocuk kimin üzerine? Baba hanesinde kim yazıyor? Çocuğu üzerine kaydettirmeyi düşünmüyor musunuz? Okul dönemi başladı/başlayacak olmalı. Çocuğu belirsizliklerle uğraştırmayın. Bence babalık ve nafaka davası açmalısınız.
Ailesi cok cirkin insanlar. Buda duyulursa onu mahvederler tabiki bu bizim sorunumuz degil ama ben para mevzularina giremem agir konusurlar kaldiramam. Yeterince yorulduk cunku. Cok sevdigim aile dostumuz olan kari koca vardi. Yasli cift, evlatlari olmadi hic beni oz evlatlari gibi sahiplendiler. Babam dedigim adam uzerine kayit ettirdi kizimi.

Ayrica onlardan baska kimsem kalmadi hayatta acaba sahipsizmi sandi bizi gercekten :KK43:

X