Duşakabin Camı nasıl temizlenir??

Ssilan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2007
1.237
735
46
Arkadaşlar benim duşakabinim cam. Maalesef camdaki lekeleri arındıramıyorum.Duş jeli kullanıyorum sabun lekesi çıkmaz diye ama bir fark yok çıkmıyor işte.
Fikri olan varsa acil bekliyorum.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2174 gün geçti.

ZAMBAK 3

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2008
5.575
5
Arkadaşlar benim duşakabinim cam. Maalesef camdaki lekeleri arındıramıyorum.Duş jeli kullanıyorum sabun lekesi çıkmaz diye ama bir fark yok çıkmıyor işte.

bendede oluyor ama cif sıkıp süngerle ovuyorum çıkıyorda hemen

Ssilan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2007
1.237
735
46
Cif?? derken hangisi yani.?

adaylaarda

iyi düşün:iyi olsun :))
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2007
1.584
5
40
ben bulaşık detarjanıyla siliyorum
güzel çıkıyor deneyin isterseniz

Ssilan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2007
1.237
735
46
teşekkürler arkadaşlar.Herbirinizin fikrinide deniycemm :) Öncelik yağkir çözücü galiba

tatlxixrxuxya

NEFESİMSİN
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
8.106
1
bende kireç çözğücü kullanıyorum.....sadece onunla çıkarabildim......:lepi:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3369 gün geçti.

E

EU2

Ziyaretçi
bende POR ÇÖZ ile temizliyorum..ancak her banyodan sonra mutlaka çek pasla yapıyorum uzun süreli oluyo..ayrıca birşey duydum geçenlerdee..ilk duşakabin takılırken su deymemiş olucak ama VAZELİN SÜRÜLÜRSE BİRDAHA ASLA LEKE TUTMAZMIŞ..

skygirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2008
125
0

Arkadaşım benim duşakabinim düz cam buzlu cam değil yani.Ben cam için satılan mikrofiber bezlerden kullanıyorum ve çok memnunum.sadece bezi ıslatıp siliyorsun okadar.Kurulamak filan yok ve ne kireç lekesi kalıyor ne başka bişey.Tavsiye ederim.Sakın kireç çözücü kullanma bir süre sonra fayans ve duşakabin aralarındaki derzleri eritiyor.Kolay gelsin.

Mxixsra

Paşa nın annesi
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2008
12.058
11
Hımmm demek vazelin iyi geliyor tam zamanında öğrendim,yarın duşakabin takılacak çünkü.Teşekkür ederim bilgi için

xixtxixr&buse

Sana ait bütünüm :)))
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2008
1.183
2
turuncu clintb... varya ondan kullanıyoruz yaa adı naasıl yazılıyor bilemiyorum kusura bakmayın

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3022 gün geçti.

azel_beliz

zümrüt
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2008
246
2
mısraaa arkadaşım,duşakabininizi taktırdıktan sonra vazelin önerisini uygularsanız eğer,sonuçlarını bizlerle paylaşır mısınız?1 kaç ay sonra yeni evimize taşınacağız duşakabin almayı düşünüyoruz bende denerim en azından.iyi günlerde kullanmnızı dilerim...