Vücut Kremleri Duşta Ve Banyoda Hangi Ürünleri Kullanıyorsunuz ?

Vücut kremleri, losyonlar
avonun boyalı saçlar için şampuan ve kremini kullanıyorum duş jeli olarak ta yine avon .yüz peelingimi de avonun ürünüyle yapıyorum

Saçlarım için; Dove boyalı saçlar için şampuan ve yine Dove saç kremi
Vücudum için; Dove salatalık özlü vücut şampuanı
Peeling için; Galenic, Elancyl

2 günde bir banyomda bunları kullanırım. Hergün duş alırım. Ama her gün peeling yapmam haftada 1 bazen çok keyifliysem 2,3 bile oluyor.

Kendimle ilgilenmeyi çok çok seviyorum...:dance::dance:

bende panten kullaniryorum kizlar ama saclarim cok yagli ve ince her gün banyo yapmama ramen ertesi gün bakiyorum yaglanmis yada ben pinpirikliyim öyle hissediyorum tafsiyesi olan varsa sevinirim

bende palmoliv aroma therapy birde durunun sarı ışıltılı duj jelini kullanıyorum şampuan olarakta durunun yaban naneli ve rezeneli soya özlü şampuanını kullanıyorum denemedik marka kalmadı umarım bu işe yarar birde ipekekonomik ama iyi bir marka mavi deniz kokulu duş jeli harika kokuyorr

saçlarım için elidor şampuan ve saç kremi
duş jeli avonun
banyo sonrasıda arko nem vücut losyonuyla masaj yaparım

Saçlarım için; Loreal estance şampuan saçlarım yaglı ve hiç boya olmadıgı için saç kremi kullanmam
Vücudum için; Palmolıve Thermal space
Peeling için; Galenic, st ıves

Uuzn süredir bu seti kullanıyorum çokda menunum:dance:

kızlar ben son bir kaç aydır vucuduma bir formül uyguluyorum tek kelime ile harika: 1 yemek kaşığı kırmızı mercimek, 1 yemek kaşığı pirinci öğütüyorum bir miktar süt ile karıştıp yarım saat kadar bekletiyorum. Banyoda bunu yüzüme ve bütün vucuduma ovarak uyguluyorum. Banyodan çıkınca kendime aşık olacağım:)))) bu gidişle muhteşem bir ten. kesinlikle deneyin derim

duş jeli olarak avonun lavanta kokusuna bayılıyorum dove sabun şampuan olaraktanda rejoice kremde ipek ğinki süper

eskiden elidor kullanirdim sadece sampuan
bir ara elma sirkesi ve zeytin yagli bakim uyguluyordum sonra biraktim evlendim simdi ise schauma kullaniyorum :bbo:
ve degisikliklerden sonra iyice yiprandi saclarim boya dahi kullanmadigim halde dökülmeler var oyuzden yeniden sirkeli bakima gecicem

:eek:Saçlarım için dove renk koruyucu serisini kullanırım
Vücudum için avonun pembe duş jeli ve palmolive sıkılaştırıcı duş jelini kullanıyorum
Krem olarak parfümümün (gucci) Vücut losyonunu kullanıyorum

her duştan sonra kesınlıkle bebek yagı kullanın tum vucudunuza sürün acaip ii gelıyor yumusacık bır vucut

Loreal şampuan
Dove saç kremi
Dove saç bakım maskesi
Biberiyeli ya da yosunlu sabun,duş jelleri hiç sağlıklı olmadığı ve ii temizleyemediği için doğal bitki özlü sabun kullanıyorum çok da memnunum (ama dayanamıyorum bazen de çilekli duş jeli kullanıyorum :))
Kabak lifi ve kese
Yüz süngeri ya da fırçası (moduma bağlı)
MD formulations vucut peelingi
elma sirkesi (durulama suyuna koyuyorum biraz)
Ponza taşı,ayak fırçası
Avon Ayak peelingi

Sanırım banyoda kullandıklarım bu kadar,çıkınca da bebek yağı,kil maskesi,limon suyu flan :)))))))))))

neler yapiyosunuz bacilar siztatlicadiarzuben bunlari yapsam aksama anca cikarim banyodan...........

neler yapiyosunuz bacilar siztatlicadiarzuben bunlari yapsam aksama anca cikarim banyodan...........

:roflol: :roflol: :roflol: Kız yok o kadar sürmüo ben 1 saatte çıkıyorum,üstelik saçlarım çok zamanımı alıo çok uzun olduğu ve boyalı olduğu için

:roflol: :roflol: :roflol: Kız yok o kadar sürmüo ben 1 saatte çıkıyorum,üstelik saçlarım çok zamanımı alıo çok uzun olduğu ve boyalı olduğu için

aboooooo sen adami delirtirsin...............birak agac olmayi meyve bile verir adam valla:roflol::roflol::roflol:

ben palmolive nin mavi rengını kullanıyorum SPA olanını cok guzel kokuyor
durunun kırmızı rengı var uzum cekırdegı ıcerıomus bıde onu kullanıyoru ruh halıme baglı:))))sampuanım bıoxcın.
sac kremım,sac kürüm bc bonecuare.cok faydasını gordum.cıktıkttan sonra
vucut nemlendırıcısı arko nemın karısık meyvelısı olanı.yuzumede vıchy yuz kremı.cok guzel bı krem
ayaklarıma ayak kremı :)))

aaa evet nıveanın bebek yagı ck guzel oluyor.ıslakken suruyorum ben yumusacık bı cılt oluyor tavsıy ederım ozellıkle kalcalarınza surun.ve boyun bolgesıne.cok gushel oluyorr:))))))

X