Vücut Kremleri Duşta Ve Banyoda Hangi Ürünleri Kullanıyorsunuz ?

Vücut kremleri, losyonlar

GunhesH

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2006
3.433
10
Duşta ve banyoda hangi ürünleri kullanıyorsunuz ?
ve neden o ürünleri tercih ediyorsunuz ?

ilk ben cevaplayım...
benim banyo küvetimde ;

1 adet palmolive aroma therapy duş jeli (turuncu olanı)
1 adet palmolive aroma therapy dush creme (turuncu olanı)
1 adet avon pearly peach banyo köpüğü
1 adet nivea dusch peeling var...

palmolive duş jeli ve duş kremini..heryerde bulabildiğim için, ucuz olduğu için, cildi yumuşattığı ve mis gibi kokuttuğu için..ayrıca ambalaj renkleri de hoşuma gittiği için alıyorum....bir duş jelinden ve duş kreminden daha başka ne beklenebilir ki ?

avonun banyo köpüğünü de yoğun kıvamlı olduğu ve misler gibi yoğun bir şeftali kokusu yaydığı için seviyorum....tatlı kokuları çok severim

nivea dush peelingi ise..arasıra kendimi daha çok arındırmak niyetiyle kullanıyorum...o kadar mükemmel bir ürün değil..daha iyi bir peeling bulursam onu alıcam...lorealin exfotonic i var ama çok pahalı...ve taneleri büyük taneli

clearın saç dökülmesine karşı şampuanı
dove sıkılaştırıcı duş jeli
rosense duş jeli
hacı şakir süt bal duş jeli
durunun sarı simli olanı
hiç peeling kullanmadım ama sanırım alıcam kulanan varmı faydalı mı bakmak lazım duş jelinden farkı yoksa neden alayım mis gibi kese yaparım

Duş jeli olarak Fa'nın hindistan cevizi esanslı nemlendiricili ürününü ve hacı şakirin hamımeli esanslı ürününü kullanıyorum duştan çıktıktan sonra mutlaka nemlendirici kullanıyorum. (havai tropic hindistan cevizli vücut kremi çok güzel kokuyor ve 10 saate kadar kalıcı )

foltene kuru/yağlı saç şampuanı
dove saç kremi
palmolive duş jeli mor kutu (kokusunu beğenmiştim)
eubos likit sadece yüz için kullanıyorum

moos şampuan yarısı kullanılmış
zetion şampuan yarısı kullanılmış
dove sabun yarısı kullanılmış bunlarda bonyoda durup duruyor.

duş jelimi değiştirmem gerekiyor bu arada. batık kıl oluşmasın diye parfümsüz ürünler kullanın diyordu bir yazıda.

şampuan olarak schwarzkopf un GLISS asian beauty serisi
saç kremi ve saç maskesi gene bu serinin çok güzel
St İvesin kayısılı peelingi
duştan sonrada body shop coconut sürüyorum.süper kokuyo ve nemlendiriyo

ARKADASLAR COK SOGUK BIR ULKEDE YASADIGIM ICIN KURUYUP KURUYUP DOKULDUM. TAKI DOKTORA GIDIP ( BABE) URUNLERINI ALANA KADAR

ACAYIP FAYDASINI GORDUM

YANI BANYOMDA BU URUNLER , YANINDA SU SIRALAR DOVE NIN SAMPUANI VE KREMI , AMA MEMNUN DEGILIM BITSIN BIRDAHA ALMIYCAM

PILINGI KENDIM EVDE ZEYTINYAGI VE SEKER KARISTIRIP YAPIYORUM AYDA BIR KERE

YUZUME YOGURT VE MISIRUNU KARISTIRIP PILING YAPIYORUM TAVSIYE EDERIM:1yes2:

ya rakadaşlar çok alakaya maydonoz biliyorum ama ya ben yeni üye oldum ne nerde hiç bilemiyorum bana yardımcı olun nolur ya...ayrıca dovu un ürünleri benim saçımı mahvetti en iyi scauma geldi bana bide haftada bi zeytinyağı ile maske yapıyorum çok iyi geliyo

peki bu vucudu simli gibi parlatıyo mu?

çok merak ediyorum kullanmakta istiyorum ama çekiniyorum bu yüzden.

yok parlatmıyor..yani vucutta sim bırakmıyor..duruladığında yine normal sıradan bir ten yani o açıdan korkma cilde yapışmıyor sadece jele görsellik vermişler

ben doğal yöntemlere döneceğim
gliserinli sabun ve kese...
sıvı sabun ve duş jelleri kanserojen madde içeriyormuş

Avon'un duş jelini,body shop'un hemen hemen tüm ürünlerini kullanıyorm.

Saclarimi 6 aydir Schauma `nin kahverengi (kuru saclar icin) olani sampuani,sac kremi ve maskesi ile yikiyorum saclarima cok iyi geldi...arasirada Loreal Elvital `in setini kullaniyorum (sampuan,sac kremi,maskesi ve bakim kürü)

Dus jeli ve losyonlardan bir ton var o yüzden yazamiyorum ben inanilmaz bunlarin hastasiyim her gördügümden aliyorum...Ama en son aldigim Tom Tailorùn parfümü,Dus gel `i ve losyonu cok güzel kokuyor...

cildim allerjik ve çok hassas olduğu için kimyasal temizlik ürünler kuruma kaşıntı ,kırmızı noktalar ve mantara sebep oluyordu.

altıyıldır Berceste duş şampuanıBerceste sıvı sabun ve temizlik ürünlerini kullanıyorum.bütün sıkıntılarım geçtiği gibi el kremi bile kullanmaz oldum.:1yes2:
doğal ürün olduğu için bunları tercih ediyorum.

pantene şampuan
pantene saç kremi
duru duş jeli
elidor onarıcı saç bakım maskesi
banyodan sonra mutlaka arko nem vücut losyonu ile masaj yaparım
yüzüm için de kil maskesi ve ardından ;
nivea young yagsız nemlendirici yüz kremi kullanıyorum

bende kesinlikle duş jeli kullanmıyorum ve bi hocamın dediğine göre içinde amoniom lauroell sulphate (yanlış yazmış da olabilirim ama buna benzer bişey) olan herşey her temizlik malzemesi kansorojen madde içeriyorrmuş...artık aldığım herşeye bakıyorum,ama malesef bütün şampuan ve duş jellerinde var bu madde şampuanlarınıza bi bakın mutlaka vardır...hocam demişti ki olmayan bi şampuan bulursanız bana da söyleyin...o yüzden şampuan mecbur kullanıyoruz ama en azından duş jeli kullanmıyım diyorum ben...sabunlar da yok bilğim kadarıyla...sabun tercih ediyorum ben..

Ya duş jeli ve de sıvı sabun çok rahat oluyo ama ben katı sabun kullanmaktan hiç hoşlanmıyorum artık ama bunu hep de duyuyorum sıvı sabunlar zararlıymış falan diye ben de genelde palmolive duş jellerini tercih ediyorum en son body shopun çilekli duş jelini ve body butterını aldım banyodan sonra tüm vücuduma sürüyorum çok süper kokuyo ve çok kalıcı.Pantene sarı olan şampuanını kullanıyodum yumuşacık yapıyodu saçlarımı kreme falan gerek kalmıyodu ki benim saçlarım kıvırcık ve kuru, Saçlarımı boyadıktan sonra pantene boyalı saçlar için olanını aldım saçlarım kupkuru oldu hiç memnun kalmadım.

palmolive aroma therapy duş jeli (TURUNCU)
Naturals - Fruit Kicks Şampuan (NAR ÖZLÜ)
Avon (BOYALI SAÇLAR İÇİN CANLANDIRICI SAÇ KREMİ)

PHİLOSOPHY vanilla birthday cake vanilya kokulu 3 ü 1 arada
AVON un duş jellerini
PUPA MİSS MİLKİE duş jelini ve vücut kremini vanilya kokulu
THİERRİ MUGLER angel şampuanını

uzun bir zamandır kabak lifiyle keselenip yosun sabunuyla yıkanıyorum. bayodan çıktıktan sonrada sürüyorum sıkılaştırıcı kremimi.

ben yaklaşık 5 aydan beri saçlarımı çocuk şampuanıyla yıkıyorum. bir süre önce saçlarım aşırı matlaşmıştı ve dökülmeye başlamıştı. Ondan sonra ben de çocuk şampuanı kullanmaya başladım. şimdi pırıl pırıl ve canlı. Dalin i yada Avon un çocuk şampuanı nı tercih ediyorum. Krem kullanmaya da gerek kalmıyor böylece.

Duş jeli olarak da yine Avonun tüm duşjellerini kullandım.

peeling alışkanlığım yok malesef.

ben dove mavi seri hem şampuan hem kremini kullanıyorum. benim saçlarım röfleli ve çok gür son zamanlardada çok yıpranmıştı, dove mavi seriye başladığımdan saçlarımı kestirmeme bile gerek kalmadı. harika tavsiye ederim.
ayrıca duş jeli fa kullanıyorum.
duştan sonrada avonun adını unuttum fıs fıs şeklinde vücut nemlendiricisi varya onu sürüyorum o da süper

X