Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Duştan sonra saçlar hemen kurutulmalı mı?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

designerd

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2020
28
8
25
Duş sonrası saçlarımın kendisinin kurumasını bekliyorum. Böylece doğal dalgasıyla daha güzel görünüyor. Ama bunu yaparken saç derime zararı var mı merak da ediyorum. Islak saçla durmak saç derisine zararlı mıdır?

Bunun tek zararı usutmek olur sanirim. Yazın kendi kendine kurur da kışın biraz zor sanki.

Sinüziiiiiit öldürüyor beni hemen kurutun güzellik uğruna sağlığınızdan olmayın 🌺

Saçımı havluya sarıp bekletiyorum bir süre sonrada olduğu gibi bırakıyorum saç kurutma alışkanlığım yok

Saçımı havluya sarıp bekletiyorum bir süre sonrada olduğu gibi bırakıyorum saç kurutma alışkanlığım yok
Havluyla sarip uzun sure beklmeyin hele ilk nemli halini o sekilde bekletmeyin bu hatayi cok yaptim sac derisinde mantar oluşturuyor, nemli kapali bi ortam olusuyor sac derisinde mantarin olusmasi icin iyi bi ortam malesef :KK43:

Duş sonrası saçlarımın kendisinin kurumasını bekliyorum. Böylece doğal dalgasıyla daha güzel görünüyor. Ama bunu yaparken saç derime zararı var mı merak da ediyorum. Islak saçla durmak saç derisine zararlı mıdır?
ben kurutuyorum kurutmasam kesinlikle hasta oluyorum. kurutma anında da kurutma makinesi çok yoğun elektromanyetik dalga yayıyor o da zararlı maalesef .

Havluyla sarip uzun sure beklmeyin hele ilk nemli halini o sekilde bekletmeyin bu hatayi cok yaptim sac derisinde mantar oluşturuyor, nemli kapali bi ortam olusuyor sac derisinde mantarin olusmasi icin iyi bi ortam malesef :KK43:
bilgilendirdiğiniz için teşeekkür ederim, dikkat edicem

Eğer duştan sonra acil dışarı çıkmam gerekmiyorsa hiç kurutmam kendi kendine kurumasını beklerim sinüzit sorunu olan beklemesin tabii ama bana zararı dokunmuyor kurutmak daha rahatsız edici geliyor sanki.

X