Tüp Bebek Merkezleri Düşük amh, doktor Mehmet Reşit Asoğlu

symhsyn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2018
230
195
33
Arkadaşlar merhaba. 30 yaşındayım. 1 aşılama 3 tüp bebek sonuç olumsuz. Henüz hiç gebelik yok. Sorun düşük amh. Başka problem yok. Ama malesef benden daha düşük amh sahiplerinşn bile benden fazla yumurtası toplanıyor. En fazla 1 yumurta oluyor bende . Havuzda denedik olmadı. Haziranda tekrar tedavi düşünüyoruz. Aranızda Bahçeci Fulya Mehmet Reşit Asoğluna tedavi olan var mı ? Fikirlerinizi merak ediyorum. Teşekkür ederim. Sadece doktorla ilgili değil düşük amh la gebe kalabilenlerde fikirlerini yazarlarsa çok memnun olurum. Hayırlı Ramazanlar herkese

canım ben gidiyorum mehmet beye onda tedavi görüyorum çok başarılı bir doktor kendisi zaten sende görmüşsündür amh değeri düşük çok hastası var uzmanlık alanı bu onun

Arkadaşlar merhaba. 30 yaşındayım. 1 aşılama 3 tüp bebek sonuç olumsuz. Henüz hiç gebelik yok. Sorun düşük amh. Başka problem yok. Ama malesef benden daha düşük amh sahiplerinşn bile benden fazla yumurtası toplanıyor. En fazla 1 yumurta oluyor bende . Havuzda denedik olmadı. Haziranda tekrar tedavi düşünüyoruz. Aranızda Bahçeci Fulya Mehmet Reşit Asoğluna tedavi olan var mı ? Fikirlerinizi merak ediyorum. Teşekkür ederim. Sadece doktorla ilgili değil düşük amh la gebe kalabilenlerde fikirlerini yazarlarsa çok memnun olurum. Hayırlı Ramazanlar herkese
Merhaba benimde yumurta revervim çok düşük Mehmet reşit beye başladınız mı acaba bilgi almak istedim sizden

benim amh değerim çok düşüktü havuz yapıldı bana tüp bebekle gebe kaldım canım

canım benim iki toplama işlemim oldu ilkinde iki embriyom oldu ikincide 1 embriyom ama kalitliydi başka ir toplama yapmadık o yüzden şükür oda tuttu zaten

canım benim iki toplama işlemim oldu ilkinde iki embriyom oldu ikincide 1 embriyom ama kalitliydi başka ir toplama yapmadık o yüzden şükür oda tuttu zaten
Resmen bana umut oldunuz. Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Kaç embriyo transfer edildi geride embriyonuz kaldı mı

canım sana destek olabildiysem ne mutlu bir embriyom var dondurulmuş 2 trasnfer edildi bana

canım ben geçen yıl tedavi oldum mehmet byde 550 tl muayene ücreti ödedim bir sefer tüp bebek içinde 10500 ödedim

bu dr un sosyal medyada ciddi bir takıpcısı ve begenısı var bahcecı dr larından ama giden birinden öğrenmek isterim memnunlar mı kızlar nerdesınız :)

X