Düşük beta hgc

Derya13dh

Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2020
45
15
23
Kizlar ben Ekimin 14 ünde adet olmuştum geçen ay bu ay kahverengi lekeler gördüm 8 kasımda kanda beta baktırdım 28 çıktı 11 Kasım'da tekrar baktım 98 di dış gebelikte olabilir kimyasal da ama kimyasal olsaydı adetimle atmam gerekmiyo muydu lütfen yardımcı olun

Kizlar ben Ekimin 14 ünde adet olmuştum geçen ay bu ay kahverengi lekeler gördüm 8 kasımda kanda beta baktırdım 28 çıktı 11 Kasım'da tekrar baktım 98 di dış gebelikte olabilir kimyasal da ama kimyasal olsaydı adetimle atmam gerekmiyo muydu lütfen yardımcı olun
Gayet normal 5 le öğrenen bile var önemli olan duzenli artis olması kese 2 bin civari görülüyor şu durumda düzenli kan vermeniz ve ağır kaldırma asılma hareketleri ve ilişki yasak hareketlerinizi dikkat edin tam tutunma aşaması kanama lekelenme vs olursa direk acile gidin . Folik asit başlayın. Düşük öykünüz filan yoksa da hemen kadın doğuma gitmenize gerek yok çünkü aynı tahlileri aile hekimi de yapiyo zaten kan değerlerinize de bakmıştır

Gayet normal 5 le öğrenen bile var önemli olan duzenli artis olması kese 2 bin civari görülüyor şu durumda düzenli kan vermeniz ve ağır kaldırma asılma hareketleri ve ilişki yasak hareketlerinizi dikkat edin tam tutunma aşaması kanama lekelenme vs olursa direk acile gidin . Folik asit başlayın. Düşük öykünüz filan yoksa da hemen kadın doğuma gitmenize gerek yok çünkü aynı tahlileri aile hekimi de yapiyo zaten kan değerlerinize de bakmıştır
4 düşüğüm var kan sulandırıcı ve progesteron kullanıyorum

Değeriniz gayet iyi. 13 kasımda tekrar kan vermeniz gerekiyordu. Bence tekrar kan vermelisiniz. İnşallah sağlıkla artar değeriniz 🙏

Burada 2den 5 ten yükselişe geçenler var erken ogrenmissiniz belki bir kaç gün sonra öğrenmiş olsaydıniz daha çok çıkardı kendinize stres yapmayın

Canım bnm ilk değerim 16 ydi iki gün sonra 33 çıkmıştı bende kimyasal dedim kesin ama sonra 171,677 diye gitti

İnşallah tek umudum doktorum hiç iç açıcı konuşmadı tüp bebek önerdi
Çok ilginç. Sonuçta şu an pozitif ve düzenli artıp görülmüş. Adet tarihine de uyuyor. Bu aşamada neyin tüp bebeği.

Bugün tekrar kan verseniz aslında? Belirsizlikten kurtulursunuz.

X