düşük hcg ve yerleşme kanaması

kimyasal mı hamilelik mi?

• hamilelik

OY: 5 71,4%
  • kimyasal

OY: 2 28,6%

• Ankete Katılan
    7
benimde ondan kafam karıştı cnm çünkü eminim 14-15 ağustosta ovulasyon olduğuna... adete yakında değerlendirdik ama yumurtlama zamanım geçmişti geç döllenme olamaz o yüzden 2 kerede yumurtlama durumum yoktur herhalde...belkide dediğin gibi bünyesel hcg değer düşüklüğü sağlıklı artış olmazsa çok büyük ihtimalle kimyasal yaşayacağım yine ve yeniden...:110:
İnşallah kimyasal değildir canım sen yine de testini tekrarla rabbim yeterki ol demiş olsun oluverir.. Olaki kimyasal çıkarsa naçizane tavsiyem eşin bi spermlerine baktırsın canım. Kimyasal gebelik çoğunlukla sperm kaynaklı sorunlarda yaşanıyor. Üstelik senin ikinci kez olmuş olacak. İnş onun değerleri de güzel çıkar ama en başından daha araştırıp temkinli olmakta fayda var. Bi sorun varsa da zaman kaybetmemişte olursunuz hem. Dualarım seninle canım.

İnşallah kimyasal değildir canım sen yine de testini tekrarla rabbim yeterki ol demiş olsun oluverir.. Olaki kimyasal çıkarsa naçizane tavsiyem eşin bi spermlerine baktırsın canım. Kimyasal gebelik çoğunlukla sperm kaynaklı sorunlarda yaşanıyor. Üstelik senin ikinci kez olmuş olacak. İnş onun değerleri de güzel çıkar ama en başından daha araştırıp temkinli olmakta fayda var. Bi sorun varsa da zaman kaybetmemişte olursunuz hem. Dualarım seninle canım.

Biraz önce wc ye gittim birkaç damla kahve leke geldi peçeteye dünde tırnak yarısı kadar pembe akıntı gelmişti bende ped koydum ama pek güvenemiyorum yerleşme olup olmadığına sonra çoğalıp adete döndürecek korkusundan...

inşallah güzel duan kabul olur rabbim güzel bir hamilelelik kolay bir doğum sağlar benimde dualarım seninle cnm teşekkürker

Biraz önce wc ye gittim birkaç damla kahve leke geldi peçeteye dünde tırnak yarısı kadar pembe akıntı gelmişti bende ped koydum ama pek güvenemiyorum yerleşme olup olmadığına sonra çoğalıp adete döndürecek korkusundan...

inşallah güzel duan kabul olur rabbim güzel bir hamilelelik kolay bir doğum sağlar benimde dualarım seninle cnm teşekkürker
Mrb inşallah görürsünüz mesajımı. Yazdıklarınızı okudum benzer bir durum yaşıyorum çok merak ettim sonrasında ne olduğunu

Kızlar merhaba benim bat 11 haziran yani 2 gün sonra.Ovülasyondan beri sürekli kasık ağrısı çekiyorum ve dün yani adetten 3 gün önce hafif pembe akıntım başladı bugün de sildikçe geliyor.Şüphelenip kan testi yaptırdım bugün ve beta hcg 8 çıktı. 3 gün sonra tekrar kan vercem.Sizce kan vermek için adetimi beklemediğim için mi düşük çıktı?Artar dimi ?Yerleşme kanmasından sonra daha hızlı artıyor değer?

Merhaba arkadaşlar benim sat 1 ağustos 28 günde bir adet olurum ve çok düzenlidir akıntıya göre (ovulasyon testi yapmadım) 14-15 ağustos yumurtalama akıntım oldu ve değerlendirdik ve ben 28 ağustosta adet olmadım 29unda çok silik hayalet çizgi gördüm idrar testinde... Sağolsun burdaki arkadaşlar kan ver dediler bende kan verdim ve 5,9 çıktı değerim doktora göstermedim çünkü 2 gün sonra tekrar düzenli artmış mı ona bakıcak ve çok fazla vaktimde olmadı çalıştığım için mayısta kimyasal gebelik yaşadım ondan biliyorum ve bugün idrar testim birazcık daha netti diğerine göre... şuana kadar gelen giden adet veya belirtim yok yanlız biraz önce şeffaf akıntıyla birlikte tırnak yarısı kadar pembe kremsi bi akıntı geldi peçeteye acaba buda kimyasal mı adete döner mi? değerim çok düşük olduğundan bu kadar endişeliyim buna benzer durum yaşayan yada örnekleri var mı? kimyasaldakinden tek farkım onda kahve lekem vardı sürekli ama bunda hiç olmadı leke renk hiç yok şuana kadar.
Canım kan testi vermelisin bol bol dinlen

X