Düşük Hikayelerim sonrası

Girls24

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2021
35
2
37
Sizin kaçıncı gebeliğinizdi acaba? bende de pıhtılaşma problemi vardı sizinki gibi değil ama 2 genim heterezigot çıktı. Coraspron ve kan sulandırıcı iğne kullandım ama sonuç alınamadı bence bende başka problem var hayırlısı. Bağışıklık testlerinden yaptıracağım işte bakalım :)
Merhaba benimde dusuklerim oldu 1pihtilasma genim cikti önemsiz dediler diger testlerimiz normal bagisiklik icin ne testi isteniyor onu yaptirmadik biz bir tek.yardimci olursaniz sevinirim.

mrveyldzpndk

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2020
157
42
31
Merhaba benimde dusuklerim oldu 1pihtilasma genim cikti önemsiz dediler diger testlerimiz normal bagisiklik icin ne testi isteniyor onu yaptirmadik biz bir tek.yardimci olursaniz sevinirim.
Merhaba, benden sırayla şunlar istendi rahim filmi sonra trombofoli paneli, sonrasında eşimden ve benden kromozom analizi ve bağışıklık sistemi için testler( homosistein, si3, si4, antitromfin ııı, protein c ve ısh, antiglikoprotein ıggm ve ııgm anti ds dna, ana testleri

basaksa89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2014
93
11
Rahim filmi çekildi. Rahim sola yatık çıktı ama bu problem değil dediler.pıhtı testinde iki değer heterezigot çıktı. Hemotolog ve bir kaç kadın doğum uzmanı önemsiz olduğunu söyledi. Bir iki hekim önemli dedi ve ilaca başlattı.bende içim rahat etsin dedim nasıl olsa vücuda zararı yok diye başladım
Merhaba rahim filmi nerede çekildiniz