DÜŞÜK MÜ YAPTIM ? ACİLE GİTMELİ MİYİM GÖRSELLİ !!! ?

Benim tecrübem yok. Bu kadar dalgalı olup sağlıklı olanı görmedim maalesef ondan böyle konuştum. İnşallah ben yanlış biliyorumdur.
Tesekkur ederim yinede zaman ayirip mesaj attiginiz icin. Bugun 2de randevum var gidicem

Düşük yapıyorsunuz. Acilen doktora gitmelisiniz hatta dış gebelik bile olabilirsiniz çünkü değerlerimiz bir inip bir yükselmiş.

canım düşük başlangıcı gibi bende 4 ay önce yaşadım. attığın resim sadece kan pıhtısı inan bebek öyle değil. ama tabiki pıhtılı kanama da normal birşey değil.
rabbim sağlıkla ilerlemesini nasip etsin ama eğer bebek düşseydi görürdün.
ben evde düşük yaptım bildiğin bebek ve keseyi gördüm.
kaç haftalık şuan değerlerin inip çıkmış inşallah düzelir :KK16:doktora gttinmi önceden hiç dış gebelik olabilir mi acaba.

Düşük yapıyorsunuz. Acilen doktora gitmelisiniz hatta dış gebelik bile olabilirsiniz çünkü değerlerimiz bir inip bir yükselmiş.
Daha dun sabahtan oglene kadar poliklinikteydim. Basta saglik ocagindaki hemsirede dis gebelik veya bos gebelik olabilir demisti onun uzereine dun hastaneye gittim. 2 farkli cihazdan vajinal ultrasonla bakildi. Kese var ve rahimde icinde nokta kadar var yani hamilesin ama cok erken dedi. Kan idrar tahlili yapildi falan 2hafta sonra gel dedi

canım düşük başlangıcı gibi bende 4 ay önce yaşadım. attığın resim sadece kan pıhtısı inan bebek öyle değil. ama tabiki pıhtılı kanama da normal birşey değil.
rabbim sağlıkla ilerlemesini nasip etsin ama eğer bebek düşseydi görürdün.
ben evde düşük yaptım bildiğin bebek ve keseyi gördüm.
kaç haftalık şuan değerlerin inip çıkmış inşallah düzelir :KK16:doktora gttinmi önceden hiç dış gebelik olabilir mi acaba.
Daha dun sabahtan oglene kadar hastanedeydim. Bende dis gebelik diye dusundum saglik ocagindaki hemsirenin soylediklerine gore ama dis gebelik olmadigini keseni rahimde oldugunu, bos gebelik olmadigini kesenin icinde nokta kadar oldugunu saglikli gebelik oldugunu soyledi doktor 2 hafta sonra gel dedi . Son adet tarihime gore hesaplaraam 6+4 haftalik olmasi gerekiyor suan

Ama dun polikliniktede israrla sormama ragmen bi cevap vermediler. Saglikli gebelik diyorsunuz ama beta hcg 2 gunde bir 2 katina cikmali en az ama benim degerlerim normal seyirde yukselmiyor.

3yasina girmek uzere bi oglum var. Ben ona hamile oldugumu ogrendigimde adrt gecikmesinden yaklasik bir hafta sonra 61500du beta hcg. Gec dollenme olabilir tm ama yinede deger 2gune bir 2 kat artmaliydi

Daha dun sabahtan oglene kadar hastanedeydim. Bende dis gebelik diye dusundum saglik ocagindaki hemsirenin soylediklerine gore ama dis gebelik olmadigini keseni rahimde oldugunu, bos gebelik olmadigini kesenin icinde nokta kadar oldugunu saglikli gebelik oldugunu soyledi doktor 2 hafta sonra gel dedi . Son adet tarihime gore hesaplaraam 6+4 haftalik olmasi gerekiyor suan
rabbim hakkında hayırlısını versin canım. ben yaşadığım kadarıyla anlattım düşük olsa görürdün kan pıhtısı değilde şeffaf beyaz et görünümünde oluyor. inşallah sağlıkla tutunsun

Ben geçmiş olsun demeye geldim. canım benim inşallah kötü bişey değildir. Hayırlı mübarek günde inşallah kötü bi haber almazsın.🙏

Hic korkmayın benide kanamadan dolayi hastaneye yatirmislardi ultrasonla bakıldığında bebekte bi sıkıntı görünmüyodu o gece hastanede kaldım. Kanamam gittikçe kırmızıya dönmüştü gece ayni sizinki gibi parça düşürdüm hemen doktora haber verdim stajyerdi galiba bana düşük yaptığımı söyledi hic muayene edip bakmadan. Sabaha kadar ağlamıştım. Ertesi gün ultrasona girdiğimde cok şükür bebegim gayet iyiydi😊 sizdede öyle olur inşallah kan birikintisi olabilir bana öyle demişlerdi. Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.

Aksam kanamam devam etmedi. Sabah biraz geldi. 2de randevum var bugun gidicem. Mide bulantim oldu sabah biraz sadece. Hemsireyede attim sabah fotografi kan birikintisi gibi duruyo dedi. Ama et parcasi gibiydi resmen.
GUZel haberler alin insallah sorun olmmais olsun dilerim. Gecmis olsun haber verirsiniz bize de

Çok geçmiş olsun ben de kürtaj yaşadım geçen sene Rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın🤲

X