Düşük riski acillll

Petekustu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2022
13
3
29
2 gün önce şiddetli bel ağrısı ile acile gittim doktor 6+1 haftalık hamile olduğumu söyledi düşük riski varmış ama ilaç vermedi sağlıksız bir gebelik ise tutmak için ilaç veremem 1 hafta sonra tekrar gel dedi dinlenmem gerektiğini söyledi böyle bir durum yaşayan varmı acill

2 gün önce şiddetli bel ağrısı ile acile gittim doktor 6+1 haftalık hamile olduğumu söyledi düşük riski varmış ama ilaç vermedi sağlıksız bir gebelik ise tutmak için ilaç veremem 1 hafta sonra tekrar gel dedi dinlenmem gerektiğini söyledi böyle bir durum yaşayan varmı acill
Başka bi doktora daha gözükün. Kese gözüktü değil mi?

Kesede bi sıkıntımı gördü ki sağlıksız gebelikten şüphelendi

Son durumunuz ne oldu? Benim de ilk haftalarda bel ağrım çok olmuştu ama sıkıntı olmadi sonra geçti

Ben de aynı durumdayım kanamam oldu , progestan hap ve iğne verdi. Sağlıksızsa zaten düşer evet ama ilaç vermesi gerekirdi başka bir doktora gittiniz inşallah. Şu an ne durumdasınız

Ben de aynı durumdayım kanamam oldu , progestan hap ve iğne verdi. Sağlıksızsa zaten düşer evet ama ilaç vermesi gerekirdi başka bir doktora gittiniz inşallah. Şu an ne durumdasınız
Bende dün birkaç damla gördüm bugünde idrar yaparken idrara karışmış az şekilde birkaç damla geliyor 5haftalık hamileyim ilk gebeliğim kendi evimde değilim şehir dışında ziyarete geldim burda öğrendim tıkılıp kaldım ne yapacağım bilmiyorum progestan hap verdi vajina içine günde iki defa birde bol su içiyorum ve uzanıyorum inşallah sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız

X