Gebeliğe Hazırlık Düşük Sonrası Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İğne vericek kuzum yumurtayı kontrollu Bı sekılde buyutcekler, 2gune bır takıp yapıyor, yeterlı olgunluğa gelınce catlatma iğnesi vurulacak, 36 saat sonra esım sperm vercek, o yıkanıcak %100hızılar kalıyor geriye (gecen asılamada 13mılyon %100hızlı sperm koydular tuttu) yıkanan spermi yumurtanın yanına şırınga gibi bişey le bırakıyor.. Bu kadar 1 dklık Bı islem, bana sonrasında progestan ıgne de vermisti gun asırı onu da vurdurmustum..
Evet kolay bi süreçmiş canim 🙏 inşallah sağlıklı güzel sonuç alirsin yavrum🙏🙏🙏

Çok heyecanlandım senin adına canim benim rabbim yüzünü güldürsün 🙏🌸 bu sefer sonu güzel olacak inanıyorum ben 😍
Dua ederiz bol bol sana 🥰
Allah razı olsun canım🥰gecen asılamamda banlıydım, saatimi bildikleri ıcın arkadslar dua okumuslar benım ıcın, ne kadar aglamıstım hepinizden Allah razı olsun 🙏🏻❣️

Yani bende tüp bebek ilaçları yumurtanın kromozom yapısını mı bozuyor acaba dıyorum bazen doğal yontem olmadgı için
Hayır tabıkı, kuzum birsürü insan tüp bebek ile cok cok daha saglıklı bebekler dunya ya getiriyor... Senin biraz kendını rahatlatman gerek, cok dusunuyorsun

Aynen bende bu pıhtılaşma için bir sürü doktora gttım bendede faktor 5 ve 2 var heterozigotum sadece hamılelıkte düşük yaptıranlar ya da annenın bacagında pıhtı atmasına neden olan genler bunlarmış mthfr hamılelıkte herangı bir kotu sonuca sebep olmuyormuş. Doktorlarda bıktıgı için mthfr gorunce bıle kan sulandrıcıya başlatıyo cunku ınsanlar pıhtılaşmam var doktor ilaç vermedı ondan dustu dıyolar doktorda kurtulmak için verıyo. Bu genler bizde varsa anamızda babamızdada vardır onlarda neden düşük olmadı ananelerımız zamanında kan pıhtılaşması yokmuydu herkes doğuruyodu. İnsanlar gdo lu yedgm yıyeceklere, tarım ilaçlarına, hormonlu etlere ve süt ürünlerıne takılmıyo bunlardan üreme sistemımız bozuluyo bunlar kımsenın umrunda degıl fakat mthfr ye takılıyolar
Aynen bende bi doktorun videosunu izledim aslında kan sulandırıcı hasta rahatlasın diye veriyoruz vermesek de o bebek sağlıklı olacak ,sağlıksız ise düşecekse yine düşecek demişti. Kan pıhtılaşması çok ağır bozuk olanın zaten öncesinde bir rahatsızlığı olur demişti

Öyle düşünme canim. Birsuru insan var tüp bebekle anne baba olan
Evet oyle canım ama herkesınde vucut yapısı farklı mesela ben 13 yumurta ile ohss oldum doktor az rastlanan bişey demişti normalde pkoslular oluyomuş ama vucudum ilaçlara tepkı verdı karnımda su toplama olmuş transferım yapmadılar rahım dınlendırdıler. Ne bılım insan bi cozum arıyo işte tabı ondan degıldır de🤷🏻‍♀️

Hayır tabıkı, kuzum birsürü insan tüp bebek ile cok cok daha saglıklı bebekler dunya ya getiriyor... Senin biraz kendını rahatlatman gerek, cok dusunuyorsun
Yok kuzum eskıden gorcektın beni artık cok rahatım olur dıyorum Allaha sükür yumurta var rahım temız olmıcak bişey yok Allahın izniyle sadece sabır 🤲

Aynen bende bi doktorun videosunu izledim aslında kan sulandırıcı hasta rahatlasın diye veriyoruz vermesek de o bebek sağlıklı olacak ,sağlıksız ise düşecekse yine düşecek demişti. Kan pıhtılaşması çok ağır bozuk olanın zaten öncesinde bir rahatsızlığı olur demişti
Aynen oyle hastalar baskı yaptgı için verıyolar doktorlar. Yoksa ondan dusmuyo bebek zaten rahatsızlık varsa dedgn gbi hamılelıkten once pıhtı atıyomuş o yuzden ekstra onlem alıyolar onlara. Benım faktor 5 ve 2 genım bozuk en agır olanlar ama Allaha sukur hiç sıkayetım olmadı daha once.. bence kromozom etkılı bebekte saglıklı bebek olmalı

X